Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Още 2/3 джипа ще се отзовем в 10:00

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Аз тази неделя пропускам ,много далече от България съм. Ако почистването е за другата неделя съм на линия
      Напред и нагоре
      Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
      0886769809-Юлиян
      kiko00@abv.bg

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Пишете по кое време предполагате че ще бъдете при магистралата на Мало Бучино.Нали говорим за минаването дето е близо до първият тунел ипосле има пак път по черно.
        Боби gsm 0898689957 Сузуки самураи sj418

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Мдааа - получи се прекрасно трасенце - завършихме почистването, хич не беше малко, ма Цецо беше в стихията си - наряза дърва за две родопски детски градини и един старчески дом!
          Някой от старите офройдери ако си спомня какво беше Елешница - получи се дважди по-сложно...
          Ще има подробен разказ с картинки тези дни
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от bobi8603 Преглед на мнение
            Пишете по кое време предполагате че ще бъдете при магистралата на Мало Бучино.Нали говорим за минаването дето е близо до първият тунел ипосле има пак път по черно.
            11.30-12.00 ще се постараем да сме до магистралата...ако минем по-рано ще се движим към село Михалково и село Люлин...
            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
            Стефан, 0888851800

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Земи да видите кви ги свършихме днеска

              Коментар


              • От: Разходки около София

                За неделя 30.03 няколко джипа планираме да тръгнем от тук. И да стигнем по черно до реката, която свършва в нищото. От тази тема.
                Накратко: Софт разходка из Понор планина, да разгледаме красотите. По пътя може да спираме за някоя по-хард заигравка, ако на някой внезапно му се появи такъв мерак.
                Среща 10:00 на центъра на с. Мрамор. Ако има желаещи да се присъединят, да заповядат.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Ако успея утре да си изчистя радиаторите от калта идвам!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                    За неделя 30.03 няколко джипа планираме да тръгнем от тук. И да стигнем по черно до реката, която свършва в нищото. От тази тема.
                    Накратко: Софт разходка из Понор планина, да разгледаме красотите. По пътя може да спираме за някоя по-хард заигравка, ако на някой внезапно му се появи такъв мерак.
                    Среща 10:00 на центъра на с. Мрамор. Ако има желаещи да се присъединят, да заповядат.
                    Аз съм ЗА! :-)

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Бройте и мен......че отдавна не съм се калял!
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Това са 150 км каране....от които 100-асфалт....а по билото на Понора, вятър, което означава пак сухоежбина*...

                        п.п. *ще рече сандвичи
                        Апропо.......там кал няма...
                        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                        Стефан, 0888851800

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          За садвичите......ще го преживеем!
                          А за калта......така е думата.....
                          Да се накалям....надраскам боята......излезна извън пътя.....но най вече се поразходя с колеги
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Маршрута от Verter-овата тема е добър, но от другата не добих никаква представа от къде се минава.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                              Това са 150 км каране....от които 100-асфалт....а по билото на Понора, вятър, което означава пак сухоежбина*...

                              п.п. *ще рече сандвичи
                              Апропо.......там кал няма...
                              Това не ми звучи добре . Аз и още 2/3 джипа ще тръгнем от Банкя в 10:00 часа по Люлин планина. Среща в центъра на квартал Вердикал.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                За неделя 30.03 няколко джипа планираме да тръгнем от тук. И да стигнем по черно до реката, която свършва в нищото. От тази тема.
                                Накратко: Софт разходка из Понор планина, да разгледаме красотите. По пътя може да спираме за някоя по-хард заигравка, ако на някой внезапно му се появи такъв мерак.
                                Среща 10:00 на центъра на с. Мрамор. Ако има желаещи да се присъединят, да заповядат.
                                Любим район! Жалко че си организирах друго пътуване. Включете Скакля, ако не сте го виждали. Сега е пълноводен. Приятно изкарване!
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X