Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Треперене на 2 скорост (Lada Niva)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    skoro svalqali li ste kardanite. ako sa svalqanai moje da ste gi zacepili nepravilno, te se balansirat

    ako ne e tova, zapretvai rakavite i zapochvai, kareta, lageri ...

    izvinqavam se za latinicata no sam v klub v edin region sas smeseno naselenie /turci i cigani, bes balgari/ i mai balgarskiqa ne e na pochit
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Т'ва с карданите, как се прави?
      Чудно ми е щото и аз имам подобни вибрации, но като смених предните карета и останаха само отзад, най-вече се предават на покрива и почва да дранчи багажника.

      Коментар


      • #18
        Сещам се за две места където балансират кардани. В МЕИ-то май го карат през пръсти, и не мога да ги препоръчам. Другото е на "Козлодуй" и "Раковска", това в София, не знам как работят. След двете седмици академично мотане май ще ходя при тях.

        Коментар


        • #19
          има едно магазинче до окръжна болница казва се жизет там май също правят такива неща
          drive alive

          Коментар


          • #20
            че как ще се разцентроват че да се балансирт нещо неми е ясно,нали от завода са си балансирани
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #21
              Кардана си се дебалансира от старост. Износване на шлиците, на каретата, удари и мачкане, ръжда, клеясала смазка.
              Той е тръба, каквото и да се случи с нея, изместването на центъра на тежестта настъпва от малко.

              Коментар


              • #22
                Има ли някакво правило за поставяне на карданите,моят проблем маи е от тях,при ниска скорост 15-20км се получава едно полюшване на джипа
                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                Коментар


                • #23
                  правила няма, просто при свалянето, този който ги сваля трябва да постави белези и после да ги сглоби както са били. ако мислиш, че е от това просто ги монтирай на обратно и пробвай
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    еи хора може ли да се получават тези работи от згънатите щанги,
                    утре мислаи да ги сменям.ако ги подсиля с винкелчета отгоре дали ще има ефект
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • #25
                      регулирай сходимостта, може от това да е
                      drive alive

                      Коментар


                      • #26
                        на предницата е ок проверявана е в понеделник
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #27
                          разбрах от какво е
                          оказа се че тези щанги като са се зганали нагоре и са променили малко ,но достатачно положението на задния диференциал .смених ги подсилих ги и всичко е ОК
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X