Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери от други форуми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бисери от други форуми!

    Леле хора, това просто няма такъв смях, нямааааааааааа. Тези теми, където ги пускате, просто не знам как може да ги напише някой...
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #32
      От: Бисери от други форуми!

      Наръчник на начеващия форумжия

      I. Регистрацията
      - изберете си дълъг и интересен прякор, за да се набива на очи - KAZICHENE_RULEZ, Na_MaDaTa_bRaDaTa, OBI4AM_SA6K0, 4aTg}|{uAT@...
      Задължително с главни букви и числа!
      - в профила си попълнете всичко възможно, така ще имате повече бутончета.
      - изберете си шарен аватар, да мига и свисти. Да бъде голям колкото позволява форума.
      - за подпис си сложете някаква голяма картинка - уолпейпър например!
      Друг вариант е картинка орносно някаква инициатива, например "Аз съм пич и пия боза, А ТИ???", "Аз съм пич и не свалям музика от бай Вълчо, А ТИ???", "Аз съм пич и майка ми е пич, А ТВОЙТА???"... такива картинки можете да откриете в профилите на много хора из българските форуми, сякаш в Data.BG изборът е най-разнообразен.
      - ако се сдобиете с някакъв ранг, вие сте направо полу-БОГ!

      Направете си повече от една регистрация, безплатно e.

      II. Началото
      - трябва да имате някакъв стил на писане... "еТ0 ТаKa E go5pe HanPuMep".
      - ще ви кажат да прочетете правилата на форума, но НЕ ГИ четете, за Бога!
      Повечето хора правилата на държавата (Конституцията) не са чели, пък в някакво форумче ще ви карат, няма смисъл.
      От друга страна те са дълги и само ще ви отегчат.
      - разузнайте кои са "шефовете"... от време на време им пращайте по някое съобщение "ko prai6" и се дръжте с тях все едно сте приятели.
      - задължително питайте как да станете модератор, пуснете поне една тема по въпроса.

      Запомнете едно - най-важното е да имате колкото се може повече мнения/постове! (това е цифрата, която ще стои под аватара ви)

      III. Теми - заглавията - използвайте предимно "POMO6T", "HEEEEELP!!!!!!!!!!!", "PROBLEM"...
      А ако искате да кажете/покажете нещо интересно, заглавието трябва да е така: ZADYLJITELNO ME VIJ, VIJTE TUK, VLEZ BYRZO и т.н
      - пишете с латински букви и не зачитайте гадните букви като Ч, Ш, Щ... вместо тях има 4, 6, 6t... пичовете пишат така!
      - старайте се да отваряте нова тема за всичко, което не знаете или се колебаете
      - ако не ви отговори никой в темата до няколко минути започнете да пускате сами отговори в нея, от сорта - "aide be, nikoi li ne znae?"
      - пускайте темите си най-малко в 2 от разделите
      - няма значение в кой раздел пускате темата, има назначени хора, които ги местят където трябва, не се притеснявайте.

      IV. Отговори в теми
      - отговорът ви да не е повече от 1 ред, максимум 3-4 думи!
      В краен случай го разделете на няколко отделни отговора, хем ще увеличите цифричката на постове.
      - ако някой някъде ви противоречи - напсувайте го!
      Ако не директно по темите - пращайте лични съобщения.
      - използвайте мнооого емотиконки, минимум по 3 от вид.
      - ако някой каже нещо смешно не забравяйте да пуснете някоя емотиконка, примери - " "...
      - използвайте бутоните за украсяване на текста... така де, не са сложени за украса!
      "eto kolko gotino se polu4ava"
      - задължително използвайте думички като "pi4", "du6ko", "man", "batka"...
      Иии... изрази като "aa utepa ribata brato!!" или "xaxxaxa, kurti6 mivki".
      - гласувайте във всяка пусната анкета! Ако не ви се чете гласувайте за първата възможност.
      След това не забравяйте да пуснете като отделен отговор в темата за какво сте гласували.
      - където не сте компетентни изчакайте да отговори някой и след това напишете - "da i az taka mislq" или "ehh, izprevari me "

      V. Краят
      Все някой ден ще ви омръзне да пишете тук и напсувайте някой от администраторите.
      Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива.

      Kопирано от форума на алфа
      Дет' се вика - всяка прилика с действителни лица е случайна.

      Коментар


      • #33
        От: Бисери от други форуми!

        … Слагайте коланите и се дръжте здраво!



        Из редовете във форума на BMW:
        E36_325: … Аве онзи ден си барнах шперa на диференциала и реших да го пробвам. Карам си аз и гледам едно убаво завойче, та викам си, я да го заметля бавареца и да вляза в завоя с ключалките напред. Та… ометлих половината завой и изведнъж колата се разтресе цялата и… си видях задния номер?!? Това нормално ли е ?!?…




        Из редовете във форума на Trabant:
        Trabbi_1980: … Реших да „позасиля“ трабито и го закарах в сервиза на мерцедес AMG. Там поръчах да ми сменят двигателя с нещо по така. Речено сторено и след няколко дена си взимам трабито, изкарах го на тест драйв, двигателя тих даже не се чува, ускорява като ракета, ама излезе проблем, трабито „прелита“ 100 метра и спира, след 3 -4 секунди пак „прелита“ 100 метра и спира?!? Обаждам се аз в сервиза и им казвам какъв е проблема, а те шегаджиите им недни, вместо двигател ми сложили моторче от чистачки на G-класа.


        Из редовете във форума на Honda:
        CRX_Civic_1995: … Кучето на комшията ми Кънчо, е родило в тръбата на ремуса на моя це-ар-хикс. Ако запаля колата, дали ще им стане нещо?!?…




        Из редовете във форума на Toyota:
        Corolla_Yaris_2001: … Mама му стара, вече 500,000 километра минах с тая корола, и не ще и не ще да се счупи! Всеки път когато мина покрай някой сервиз, все ме гледат лошо, че понякога даже ме замерят със стари бутала!…





        Из редовете във форума на Audi:
        А8_A6_B4_1980: …Ей народе, онзи ден си взех една A8-ца и както си я карам, чух тропане откъм багажника. Спрях, отворих багажника и оттам излезе един побеснял тип с шублер, очила и бяла манта. Въпросния почна да си скубе косите и да ми крещи на някакъв език, който нещо не мога да разбера, някой ще ми го преведе ли, ето какво каза: … Ду булгаришен… капутишен… стига си скачал из дупкишен, че ше окапутишен амортисьоришен… защо форсира така моторишен… какво си надул дас чалгишен… що не слага коланишен… фатант… булгаришен крейзишен… абидазен!…
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #34
          От: Бисери от други форуми!

          Lamborghini Forum:
          Странен шум при 360 км/ч

          Subaru Forum:
          Алооо? Сам ли съм тук бре?

          Mercedes C-Klasse Forum:
          Мерцедесчето ми се намокри тази неделя като ходих с него за хляб - какво да правя?

          Mazda MX-5 Forum:
          Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

          VW Touareg Forum:
          Нек'ъв MХ5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

          Peugeot Forum:
          Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

          Bentley Forum:
          Днеска използвах пепелника. Как да си го сменя?

          Porsche Cayenne Forum:
          Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

          Smart Forum:
          Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

          Camaro Forum:
          Приятелката ми спа с брат ми и жена му. Как да ги убия? Вече имам едно дело и не ми се връща в затвора...

          Mustang Forum:
          Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

          Civic Forum:
          Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

          Mitsubishi Galant Forum:
          Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!

          VW Bora Forum:
          Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби)

          Opel Forum:
          Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

          Lexus-Forum:
          От къде да си намеря задни стопове като на VW?

          Seat Marbella Forum:
          Днеска успях да карам редом с един камион!

          BMW E36-Forum:
          Къде има най-яките дюнери в града ве?

          Trabbi-Forum:
          Бях днеска до Мерцедес-Бенц да си сменя двигателя с техен. Обаче проблем: работи-не работи-работи-не работи...

          Обаждане по телефона от Мерцедес: Инсталирали сме ви мотор за чистачки! Моля превключете от интервал още един път на горе за позиция едно!

          Hummer Forum:
          Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......
          Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

          Yugo Forum:
          Вашето кога за последно беше в движение?

          Honda Civic CRX-Forum:
          Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

          Toyota Corolla Forum:
          Най-сетне направих 500'000 км, кога ще се счупи най-сетне?

          Polo Forum:
          Най-сетне 6 см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона зa поръчки на МакДрайв...

          Ferrari Forum:
          Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

          Fiat Forum:
          Чудя се дали има живот извън сервиза?

          BMW 7ца Forum:
          Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

          Mercedes new S-Klasse Forum:
          Търся си 2ра кола с адекватни реакции при мъгла

          Тойота Aygo Forum:
          Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил
          Toyota Yaris 1,4D-4D 0889/
          MB W124 200TE 801-
          TLC LJ70 2,4TD 364

          Коментар


          • #35
            От: Бисери от други форуми!

            От ловен форум:
            Сравнение между къса и дълга база:

            В късата база съм събрал 4 човека плюс мене ставаме 5има.Всички с по една пушка и с по една раница с 5 кучета.2 в багажника и 3 пред задните седалки.
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • #36
              От: Бисери от други форуми!

              По повод спирането на електрически мотор чрез обръщане на поляритета:
              That's about the same as braking your car shifting to reverse gear at full forward speed. Don't forget to take along a basket to collect all the spare parts suddenly available.
              Това е почти същото като да спреш колата си, включвайки на задна скорост, движейки се напред с максимална скорост. Само не забравяй да си носиш кошница за да събереш всичките внезапно появили се резервни части.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Бисери от други форуми!

                Малко глупости от други форуми




                Между стоповете на трабант: "Пазете се! Възжможно е изхвърляне на спирачен парашут!"



                "Спирачките са за страхливците!"

                "Измий ме, сърби!"

                Върху прашен Запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

                Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

                Върху Москвич: "Не задминавай, обидно е!"

                "Внимание! Тъща в колата!"

                На Москвич: "Един час позор- и съм си на село!"

                "Не карай след мен, заблудих се!"

                На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

                На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

                На запорожец: "Сушен мерцедес"

                Паркирах новото си пежо пред къщи и казах на дъщеричката ми, която си играеше на детската площадка - да не си я пипнала с пръст. След малко излизам и гледам на шофьорската врата нарисуван пейзаж - къщичка сред дървета, колибка с кученце. Развиках се, а тя ми казва: "Тате, ама аз не с пръстче, аз с тухличка!"...

                На тико: "Не обиждай малките"

                На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

                "Бъркам педалите!"

                На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

                На трабант: "Бясната табуретка"

                На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

                На новобоядисана алфа с пирон кварталните хулигани надраскали: "Много лошо". Собственикът я пребоядисва и на другия ден гледа нов надпис, пак с пирон: "Сега вече е добре".

                Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

                "Пиян съм, карам на автопилот!"

                На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

                На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

                На трабант: "Малък, но подъл"

                В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

                В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

                На ауди: "Искам си в Германия..."

                На запорожец: "Консервата на смъртта"

                Дама отива да и боядисат колата. На вратата пише с пирон "кучка". Боядисват я. След 3 дни в същия сервиз отива мъж. И той кара колата си да я боядисат. На вратата му пише: "мъжът на кучката".

                В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портокалите... с обелките!"
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #38
                  От: Бисери от други форуми!

                  Няма такъв смях.Чак си изпуснах телефона от смях.
                  Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X