Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви дразни в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Ами то тема няма. Има един албум със снимки във фейсбук (все още "публичен"), и малко информация в коментарите.
    Мерси!
    Ще го намеря.

    Коментар


    • #47
      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

      Мале този пепелник явно не ме дразни само мен, хем макък ,хем сложен на кофти място и това пусто му станично дясно огледало нищо се не види Аз си сложих огледелца за мъртва точка та се кьора в тях.
      Необходимостта не признава закони;

      Коментар


      • #48
        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

        Най-много ме дразни склонността към гниене на рамата при Паджеро 1, мисля и при Паджеро 2 е така.

        Коментар


        • #49
          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

          И аз от мястото на пепелника да се оплача. Другите слабости са липсата на масички с поставки за чаши, които да падат от седалките и липсата на джобчета на задните врати. Както и прекалено малките джобчета на предните врати, в които не се събира бутилка от литър и половина. Друга грешка още не мога да му открия. Може би специално място за цигари и телефон трябва да се измисли, че сега заемат дупката за чашата с кафе.
          www.offnews.bg

          Коментар


          • #50
            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

            1.Гние повече от колкото трябва-но справям с това!
            2.Лоша видимост на задното стъкло-добрече имам голям теглич,вече няколко улични лампи пострадаха от него!
            3.Скърцащи звуци в купето-но с около 4-5 кила WD-40 се справям и с тях!
            4.Копчето на задната чистачка не ми е чак толкова неудобно,по-скоро ми е ноудобно,че трябва да го задържам на вътре за да ми тече вода!
            5.Много ме дразнят повдигнатите части в лявата и дясната страна на задните седалки.Издути са отстрани,явно заради калниците..
            6.Не мога да разбера как може японците да измислят антената на предния капак да е с мотор,който да я прибира и показва...ясно е,че след някоя и друга година този мотор няма да го има..

            За други неща не се сещам...всичко ме кефи!

            Коментар


            • #51
              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

              Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
              1.Гние повече от колкото трябва-но справям с това!
              2.Лоша видимост на задното стъкло-добрече имам голям теглич,вече няколко улични лампи пострадаха от него!
              3.Скърцащи звуци в купето-но с около 4-5 кила WD-40 се справям и с тях!
              4.Копчето на задната чистачка не ми е чак толкова неудобно,по-скоро ми е ноудобно,че трябва да го задържам на вътре за да ми тече вода!
              5.Много ме дразнят повдигнатите части в лявата и дясната страна на задните седалки.Издути са отстрани,явно заради калниците..
              6.Не мога да разбера как може японците да измислят антената на предния капак да е с мотор,който да я прибира и показва...ясно е,че след някоя и друга година този мотор няма да го има..

              За други неща не се сещам...всичко ме кефи!
              1. Моето П2 не е гнило - 92г.
              2. Видимостта назад е перфектна като за джип, още повече има и прекрасни странични огледала.
              3. Проблемът ти е индивидуалем. Никое от 4-те Паджера, (П2, два броя П4 и Паджеро спорт), които карам не скърца.
              WD40 е перфектна адска смес за съсипване на гума и пластмаса. Става за почистване и ръждиви гайки.
              4. Местоположението на копчето за задната чистачка при П2 и на мен ми е леко неудобно, но е нормално да го държиш за да пръска. Поне аз не се сещам за кола на която не се държи Ако толкова те дразни това, му сложи друго копче, което да държи помпата включена, докато свърши течността.
              5. На всички джипки седалките са по калниците, като Паджерските седалки са даже изключително удобни.
              6. Моторчето на антената обикновено не се разваля. Антената се чупи Просто не е по-здрава от клоните.

              Единственото Паджеро, с което нямам опит е П1. (Пининът го нямам за Паджеро)
              Изводите ми еднозначно са в полза на П2 по всички показатели. Единственото, което ми харесва повече при П4 е автоматът. По-умен е и по-плавен.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #52
                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                Първоначално публикуван от Владо Йончев Преглед на мнение
                И аз от мястото на пепелника да се оплача. Другите слабости са липсата на масички с поставки за чаши, които да падат от седалките и липсата на джобчета на задните врати. Както и прекалено малките джобчета на предните врати, в които не се събира бутилка от литър и половина. Друга грешка още не мога да му открия. Може би специално място за цигари и телефон трябва да се измисли, че сега заемат дупката за чашата с кафе.
                Масички с поставки има, но не падат от предната седалка, а от задната облегалка (при П2 и П4)
                Място за цигари и телефон при П2 има до кутията между седалките а при П4 под радиото.
                При П2, пепелникът наистина е идиотски поместен. Почти като при Нива
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #53
                  От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                  Проблема за скърцането не е само мой,други се оплакват това.На мене ми скарцаха прожините на седалките от долу,които като ги напръсках с wd-то,спряха.За повдигнатите седалки отзад,не съм съгласен,защото и на други джипове съм гледал седалките,чак такъв наклон,като при моят няма със сигурност...Между другото,се чува някакъв звук от моторчето на антената..но само до там,и аз направо я махнах(и без това беше искривена).Каквото и да говорим,аз джипа си го харесвам страшно много и не бих го заменил за нищо..!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                    Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
                    ...аз джипа си го харесвам страшно много и не бих го заменил за нищо..!
                    Абе, чак пък за нищо...
                    И аз моето П2 си го харесвам, ама нещо съм се "угледал" от скоро в една TLC 80, та знам ли?!?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                      Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                      Абе, чак пък за нищо...
                      И аз моето П2 си го харесвам, ама нещо съм се "угледал" от скоро в една TLC 80, та знам ли?!?
                      60 е правилната, не 80. Ама хич не се намират, пущините.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                        60 е правилната, не 80. Ама хич не се намират, пущините.
                        Е да и затова - осемдесетка!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          1. Моето П2 не е гнило - 92г.
                          2. Видимостта назад е перфектна като за джип, още повече има и прекрасни странични огледала.
                          3. Проблемът ти е индивидуалем. Никое от 4-те Паджера, (П2, два броя П4 и Паджеро спорт), които карам не скърца.
                          WD40 е перфектна адска смес за съсипване на гума и пластмаса. Става за почистване и ръждиви гайки.
                          4. Местоположението на копчето за задната чистачка при П2 и на мен ми е леко неудобно, но е нормално да го държиш за да пръска. Поне аз не се сещам за кола на която не се държи Ако толкова те дразни това, му сложи друго копче, което да държи помпата включена, докато свърши течността.
                          5. На всички джипки седалките са по калниците, като Паджерските седалки са даже изключително удобни.
                          6. Моторчето на антената обикновено не се разваля. Антената се чупи Просто не е по-здрава от клоните.

                          Единственото Паджеро, с което нямам опит е П1. (Пининът го нямам за Паджеро)
                          Изводите ми еднозначно са в полза на П2 по всички показатели. Единственото, което ми харесва повече при П4 е автоматът. По-умен е и по-плавен.

                          + 1. Мойто даже му затъмних стъклата и не се оплаквам от видимост.
                          Пепелника вярно не удобен е но аз съм свикнал да не пуша вътре.
                          Вярно - можеше да се сложат поставки за чаши отпреде /тези дето са между предните седалки са кофти/ но пък чак толкова.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                            Първоначално публикуван от Владо Йончев Преглед на мнение
                            И аз от мястото на пепелника да се оплача. Другите слабости са липсата на масички с поставки за чаши, които да падат от седалките и липсата на джобчета на задните врати. Както и прекалено малките джобчета на предните врати, в които не се събира бутилка от литър и половина. Друга грешка още не мога да му открия. Може би специално място за цигари и телефон трябва да се измисли, че сега заемат дупката за чашата с кафе.
                            Май много взехте да се глезите А на УАЗ, НИВА или ДЕФЕНДЕР какви глезотийки има?
                            Вия ще се возите ли или ще пиете кафета, гледате телевизия и тем подобни?
                            На моето съм изхвърлил всички видове барчета, кори, пластмаси, брони, раздувки, гърнета ... и всичко без което продължава да се движи. и нищо не скърца- даже и задните седалки- просто ги НЯМА
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #59
                              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                              Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
                              2.Лоша видимост на задното стъкло-добрече имам голям теглич,вече няколко улични лампи пострадаха от него!
                              На няколко места го чета това и не мога да го разбера.........
                              Когато се правят манерви назад се гледа в двете странични огледала докато лицето ти е напред така виждаш на 360 градуса около колата !
                              Защото и да гледаш в средното огледало (ползва се само за гледане далеч зад колата ) или да си завърташ главата назад пак няма да виждаш капака на паркиралата зад теб лека кола !

                              Преди повече от 10 години карах L040 с 2,3 TD повече от 5 години ! Бях много доволен ! Единствения минус за мен беше ,че отзад е на ресьори !
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар


                              • #60
                                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Май много взехте да се глезите А на УАЗ, НИВА или ДЕФЕНДЕР какви глезотийки има?
                                Вия ще се возите ли или ще пиете кафета, гледате телевизия и тем подобни?
                                На моето съм изхвърлил всички видове барчета, кори, пластмаси, брони, раздувки, гърнета ... и всичко без което продължава да се движи. и нищо не скърца- даже и задните седалки- просто ги НЯМА
                                Като ги има екстрите,защо пък да не са и удобни за ползване..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X