Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви дразни в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    1.Много малко коне на 4D56
    2.Липсва Интеркулер пак на 4D56 само на някой двигатели !!

    Коментар


    • #32
      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

      Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
      Невероятно малкото казанче за стъклмиеща течност ! Вчера два пъти съм го пълнил .
      4,5 литра не е малко Просто се пълни специфично
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #33
        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

        в зависимост от начина на употреба, се оказва че има различни недостатъци

        когато си го карах по кафетата :
        - беше много шумно ... компенсирах го с по сериозно озвучаване и всичко се оправи

        но за в гората :
        - слаби са им защитните тави, както предните две така и задната за резервоара.
        - и резервоарчето за гориво идва доста малко, не че гори много, но ...
        - не е измислено добре да не се пълни с кал на всевъзможни места и съответно много бързо започва да гние
        - редовно нещо му се скапва по тоците, най-често генератора ... ремонтирал съм го над 5 пъти
        - сменям задни накладки на 2-3 разходки и все още не мога да открия къде се крие проблема
        - красивите раздувки ( декоративни пластмасови елементи или калобрани ) са едно от нещата които гората първо ми свали.
        - заводския теглич служи за безупречна котва

        ... много зле започна да ми звучи поста

        добре, че е масова джипка и по моргите има всичко та бързо и лесно се отстраняват почети всички проблеми
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • #34
          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          4,5 литра не е малко Просто се пълни специфично
          Аз със едно и половина казанче изкарввам зимата, ако не излизам от София, за фаровете вече повече харча. Даже ми е останала още зимна течност и си цъкам с нея. За задните накладки и аз съм съгласен, за нема година и половина и малко километри от задното феродо нищо не остана, сега съм сложил Mintex и ще гледаме сеир. А мога ли да си изпроса една снимка на кутията на бушоните, че мойта е на джапански.
          Последно редактирано от killyou; 22-05-11, 17:34.

          Коментар


          • #35
            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

            Всички видове пластмаси, които скърцат и дрънкат се изхвърлят, броните също. Единственото, което ме дразни в момента е че още нямам идея как да му присадя цял мост отпред.
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              Единственото, което ме дразни в момента е че още нямам идея как да му присадя цял мост отпред.
              А някой знае ли, някой да го е правил това упражнение???

              Коментар


              • #37
                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                А някой знае ли, някой да го е правил това упражнение???
                Има едни юнаци италианци, които направиха от единица траялна машина с 4-линково окачване отпред и отзад. Ама какъв е смисъла от подобно упражнение, освен, че си начесаха крастата, не ми е ясно...
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #38
                  От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  Всички видове пластмаси, които скърцат и дрънкат се изхвърлят, броните също. Единственото, което ме дразни в момента е че още нямам идея как да му присадя цял мост отпред.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=77905 - в тази тема е обсъждано нещо подобно, надявам се да ти е от полза и успех в начинанието.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                    Благодаря ти! Не че не мога да си взема джип с цели мостове, но тръпката си струва. Определено не искам да е с ресьори.
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                      Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                      - красивите раздувки ( декоративни пластмасови елементи или калобрани ) са едно от нещата които гората първо ми свали.
                      )
                      Нали знаеш- всичко ненужно природата си го взема...
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                        Първоначално публикуван от sithius (Виталий Ив. Димитров) Преглед на мнение
                        Дразнят ме пластмасите на броните....кога ли ще хвана флекса?!
                        По- лесно е да смъкнеш целите брони- а и вида му става по-агресивен
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                          Много ме дразнеше кормилото с тая цицина, но го смених.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            Благодаря ти! Не че не мога да си взема джип с цели мостове, но тръпката си струва. Определено не искам да е с ресьори.
                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Има едни юнаци италианци, които направиха от единица траялна машина с 4-линково окачване отпред и отзад. Ама какъв е смисъла от подобно упражнение, освен, че си начесаха крастата, не ми е ясно...
                            Ето ти една картинка от италианското творчество по въпроса:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mi.jpg
Прегледи:1
Размер:69.7 КБ
ID:5279728
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                              Ето ти една картинка от италианското творчество по въпроса:
                              [ATTACH=CONFIG]334600[/ATTACH]
                              А някакъв линк към тази тема може ли!?
                              Мерси предварително!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                                А някакъв линк към тази тема може ли!?
                                Мерси предварително!
                                Ами то тема няма. Има един албум със снимки във фейсбук (все още "публичен"), и малко информация в коментарите. Линк обаче тук мога да сложа само след изрично одобрение на модератор, понеже фейс-а е "външен ресурс" и т.н. и т.н.
                                Последно редактирано от stargazer; 25-05-11, 07:29.
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X