Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви дразни в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
    Абе името ме дразни, на български е някак по звучно , пахеро не звучи така...
    На български, английски и куп други езици си е Паджеро, само на испански се произнася пахеро и значи друго, а не дива котка

    Коментар


    • #17
      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Самото Пажеро.
      Отговорът е тъждествен на въпроса "какво дрънчи в УАЗа?"
      Това, че за разлика от УАЗа не инвалидизира екипажа? и че минава повече от 40км, без да дефектира?
      Стефане, знаеш че добре познавам и двете неща, та имам право на мнение. Това е все едно да питаш кое е по-добро - камион или асансьор))
      Просто двете неща са с разлино предназначение. Не зная кой е набедил Пахероса за джип и УжАЗа за кола.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        На български, английски и куп други езици си е Паджеро, само на испански се произнася пахеро и значи друго, а не дива котка
        Не съм съгласен , на английски незнайно защо е Шогун

        А дали е джип - траял и рали рейд са различни дисциплини, та нека гледаме реално на нещата. Много мицубишита са давали много постижения различни от докарване на дърва от гората
        Зима иде

        Коментар


        • #19
          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

          Мен пък ме дразни това,че като си търсех паджеро така и не намерих такова с некородирала рама отзад над дясно колело.
          Jeep cherokee XJ 4L,6.5 inch long arm lift,33/12.5/15

          Коментар


          • #20
            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

            Между впрочем, като говорим за пепелника, някой има ли представа от какво мога да приспособя? Искам да го монтирам на мястото на барчето под касетофона.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

              Копчето за активиране на круз контрола (не че е много важно). С лявата ръка се протягаш да го активираш, после с дясната ръка се управлява (десен волан). Явно там са му намерили мястото. А копчето за управление на автоматичната антена е на много по-удобно място. При мен тракат втория ред седалки (третия отдавна е свален). Но аз и не съм виждал кола със сгъваеми седалки да не тракат на камъни.

              Коментар


              • #22
                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                -тракаща задна седалка ( интерстно защо предимно едната, при мене дясната по посока на движение ).
                -най вече захващането на стъпенките в купето и въобще стъпенките на моето.
                -броните, пластмасата и конзолите зад нея.
                -задните фарове монтирани в броните са ниско, а от там и трудно забележими.
                -телескопичната антена.
                -като че ли многото жици и релета.
                Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                Коментар


                • #23
                  От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                  Кутийката на предпазителите /бушоните/ които са за купето.
                  Според мен си е цяло събитие да се смени някой предпазител.
                  Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                  Бахти, как се изказах...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                    И още едно нещо, което ми е много неприятно - големият радиус на завой. Вчера пак се въртях като шугав в един подземен паркинг, а и в гората често има нужда от малко повече сгъване. Черокито, което е с около 50см по-дълго, влиза с една маневра там, където на Паджерото му трябват минимум две.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                      Провери дали ограничителите на шенкелите са където трябва Щото аз нямам оплаквания откъм маневреност, въпреки, че в сравнение с Трипера е дърво в това отношение.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                        Всичко си е наред като реглаж - просто толкова си може. А сравнението с Черока е толкова драстично, просто защото той самия е доста по-въртелив и от много леки коли, които съм карал.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                          Невероятно малкото казанче за стъклмиеща течност ! Вчера два пъти съм го пълнил .
                          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                            Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                            Невероятно малкото казанче за стъклмиеща течност ! Вчера два пъти съм го пълнил .
                            Изкарваш дюзите за миене на фаровете (кой ли ги пуска изобщо) на предното стъкло и така имаш много повече течност, хем едната е с много по-голям дебит

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                              Ако съвсем случайно пепелника от Лансер 92 става, ще ти подаря един.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                Изкарваш дюзите за миене на фаровете (кой ли ги пуска изобщо) на предното стъкло и така имаш много повече течност, хем едната е с много по-голям дебит
                                Всъщност за това не бях се замислял .
                                [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X