Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бухово вр. Мургаш, Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бухово вр. Мургаш, Ябланица

    Приятели ето, че и аз се качих отново на маторя за 4-5 часа. Според мен се получи едно приятно и полезно за мен каране през буховските сипей и пътеки.
    Незнайно за мен как достигнахме и връх Мургаш. Тан срешнахме колега от предишно каране до седемте престола (чакам снимки от него)!
    Пфф натисна ме шефа да работя! Слагам една снимка да потдържа жарта

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00885.jpg
Прегледи:1
Размер:327.8 КБ
ID:5903783

    Довечера още!
    WR400-in-in-in...
    LZ1RAO

  • #2
    От: Бухово вр. Мургаш, Ябланица

    Леле станахме за резил! От месец-два няма нови репортажи в раздела ни! Следващата седмица непременно трябва да се вземем У ръце!
    Давай Радо, на теб се пада честта да дадеш началото на един нов репортерски зимен цикъл
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: Бухово вр. Мургаш, Ябланица

      Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
      ...
      Пфф натисна ме шефа да работя! Слагам една снимка да потдържа жарта
      Довечера още!
      Чшшш, аре стига тия номера на Чинела, писна ми от него, почне спре, почне спре, сега и ти.
      Пускай снимките да гледаме и да четем репортажа.

      Коментар


      • #4
        От: Бухово вр. Мургаш, Ябланица

        Сега разбирам с мъка, че колегата заснел карането е щракнал само 4-5 снимки . Така става като не си нося аз апарата.
        Ще се опитам да го прераскажа с думи сладки

        Та карането започна от Бухово по трасето на експертите от Виктори Екстриим 2006 ако не се лъжа. Доверявайки се на моя ГПС, който няма карти (естественно нали с ме профита ) тръгнахме по добре изровени пътеки на някъде. Както си карахме на слух се озовахме на едно игриво местенце, което за нас си бе заигравка. Мястото представяваше леко сипейче дълго 150м с много палаво завойче по средата. С голямо учудване за мен го качихме без проблем и двамата. За жалост Любчо не го е снимал и защо ли...
        От там доволни от себеси излязохме на някакъв път и тръгнахме по него и стигнахме до


        От там се постарахме да не минаваме до туристите и по некви каманяци стигнахме до връх Мургаш. Там срешнахме и колегата с Бетата.
        Естественно след молби от моя страна към Любо да заснеме някой друг кадър измъкнах от него само това





        Пича с Бетата щракна 5-6 снимки надявам се да ги пусне тук.
        Мога да кажа за хората които не са били там, че гледката е страхотна.
        Поговорихме си с още двама колеги единия с ТТР дръгия с няква априлия поне 250 кг Как бяха стигнали до там и идея си нямах
        Те пожелаха да покараме заедно към Ябланица и аз лично бях много учуден как да стане това. Тръгнахме но за да сме заедно по царския път но това не продължи за дълго и след 5-6 км се разделихме. От там пак по слух за 45 мин стигнахме Ябланица. Проверихме до къде са стигнали строежите на хотелите ни и дойде момента да натисна TRACK BACK . Останах много доволен, че навигацията помни момента в който я пуснах на морето а именно Албена
        Изписа, че маршрута е 970 км и аз се зарадвах много, защото какво са 970 км

        Ухх значи трети път се мъча да кача поста и не става. Имам още малко за доразказване и може утре пак да постна 3-4 снимки от последното по интересно местенце.
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • #5
          От: Бухово вр. Мургаш, Ябланица

          Аз съм тоя с Бетата ама чак сега виждам темата. Ужким некви снимки нащраках, ама май не е било с моя апарат, щото не ги намирам... та както и да е )) То за нас това не беше каране , а разходка, защото Пегасото беше и без една спирачка, ама поне километри навъртяхме.
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X