Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паркиране пред гараж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Паркиране пред гараж

    Пресен пример от онзи ден:
    Улицата ни е безлюдна, но независимо от това един ром/разбирай циганин/ "умело" беше паркирал така, че да ми "затвори" и двете гаражни врати, а зад тях три автомобила.
    15 часа по-късно се наложи да ходя да го издирвам и извадя от леглото, той бил уморен щото работел, а паркирал така щото духал вятър - кво пък толкова!
    Автомобила отнесе 19 изстрела от въздушния пистолет, просто не ми се презареждаше още веднъж.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #32
      От: Паркиране пред гараж

      Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
      Запушвал ме е човек, който си беше решил, че има резервирано място на улицата пред къщата си. Само дето не го пишеше никъде. Гараж нямаше. Просто мястото било негово... Спря успоредно вляво от мен, за да не мога да изляза. Искаше да има цирк, като се появя. И циркът стана... ама по мой сценарий - обадих се в КАТ. Дойдоха, намериха го и го помолиха да ми освободи колата. А после "да заповяда до патрулката, за да документират нарушението".
      Получавало се е и аз да паркирам пред гаража на комшията една вечер. Бързах с бившето гадже и просто забравих, че там е гараж(няма знак, но по принцип ми е известно). Което значи, че един процент от ситуациите са плод на заплес... Комшията вместо да ми звънне, побеснял, че съм му нарушил територията и се опитал да ми изтегли колата с як колан. Резултатът беше счупен стоп на неговия автомобил, защото бях дръпнал ръчната и щракнал на паркинг автоматика(на предните колела). Коланът се скъсал, и карабината му отнесла единия стоп.
      Зимата(при -10, -15) са ми спирали плътно пред входната врата. Нямаше самоуправство, само 4 кофи студена вода, засилени достатъчно, че да попадне вода на накладките. Комшиите разправяха, че на наглеца му трябвали 3 часа, за да успее да измести колата. Голямо сваляне на гуми е било...
      Иначе уважавам оригиналните надписи. Много ми хареса един: "Паркирането забранено! Дори за 5 минути или 30 секунди. Освен за автомобили на Полицията, Правителството или НЛО. PS: Последната кола, която паркира тук, все още не е открита!" (И това написано с огромно букви - с шаблон, на цялата гаражна врата)
      Братче, предполагам, че се е получило горе-долу нещо такова.

      Иначе имаше и друг възпитателен метод - дебело, стоманено корабно въже през моста, или носача, свиреп катинар и близко дърво, или стълб . Лошото е, че проблема остава, щото ''нахалната'' кола си е все там, но вече само и единствено ТИ решаваш, кога да я пуснеш на свобода.
      Може и от оная пяна /дето я ползват за изолаций/ с една сламка та в ауспуха - да е по-навътре, че да не се вижда, а като стегне - Ела гледай сеир .
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от мишоци; 12-11-10, 12:53. Причина: допзлнение
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #33
        От: Паркиране пред гараж

        Този проблем с паркирането пред гаража ми е любим , имам гараж в заден двор и пиранките се научиха да спират в него оставайки си телефона на листче на джама , проблема е че като завъртя 5 телефона да си махнат колите и ми излиза да си плащам паркинг . От 1 година не спирам пред гаража ами пред него , защото като ме запушат и вратите немога да отворя .Една сутрин се прибирам аз и нещо бях бесен и нямаше къде да спра извадих въжето и един по един ги изхвърлих точно пред входа на Мвр , след един час и яко задръстване на ул.Гурко дойдеха паяците и ги понесоха .Пукането на Гуми беше хит преди сега са си нагли и колкото и да им режеш гумите пак спират .
        Лудак

        Коментар


        • #34
          От: Паркиране пред гараж

          Проблемът на давещия си епроблем само на давещия се.
          Това е положението в София. За съжаление цивилизованн начин няма да се реши проблема. точно има ама на общината не им се занимава да построят повече паркинги, както е в цивилизованите страни. Все още не могат да се разберат кой ще прибира парсата от тях.
          Мишо ,а как е решен въпросът във Франция?

          Коментар


          • #35
            От: Паркиране пред гараж

            Преди 2 години с съкооператорите ми бяхме направили план за изграждането на подземни гаражи и тъпата община не го удобри ....................
            Лудак

            Коментар


            • #36
              От: Паркиране пред гараж

              Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
              Проблемът на давещия си епроблем само на давещия се.
              Това е положението в София. За съжаление цивилизованн начин няма да се реши проблема. точно има ама на общината не им се занимава да построят повече паркинги, както е в цивилизованите страни. Все още не могат да се разберат кой ще прибира парсата от тях.
              Мишо ,а как е решен въпросът във Франция?
              Оооооооо, и тук има ''паяци'', ти бъди рахат .
              Иначе сериозно - не съм видял някой да спре пред нечий гараж, говоря сериозно . Просто хората имат култура и не спират там, където не трябва.
              А иначе ''паяците'' и тук си ги имаме, но са частни фирми за пътна помощ, а не тлъст, нагъл, гнусен държавен Октопод. Ако въпреки всичко някой спре неправилно и пречи, идва полицейски патрул, или жандармерия, викат ''паяка'' и готово.
              Скоби не съм виждал .
              А като казах ''скоби'' там има ли някакъв чалъм за отваряне, отключване, срязване?
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #37
                От: Паркиране пред гараж

                Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                ...А като казах ''скоби'' там има ли някакъв чалъм за отваряне, отключване, срязване?
                Има...10 лв.

                Коментар


                • #38
                  От: Паркиране пред гараж

                  Плевенските скоби се махат с по яка арматурна ножица.Предполагам и на други места са същите.Тука по барата са станали нещо много нагли и слагат без причина скоби и то на избрани коли-Примерно редица от 5коли и слагат скоба на 2коли,къква е тая работа?

                  Коментар


                  • #39
                    От: Паркиране пред гараж

                    Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                    Оооооооо, и тук има ''паяци'', ти бъди рахат .
                    Иначе сериозно - не съм видял някой да спре пред нечий гараж, говоря сериозно . Просто хората имат култура и не спират там, където не трябва.
                    А иначе ''паяците'' и тук си ги имаме, но са частни фирми за пътна помощ, а не тлъст, нагъл, гнусен държавен Октопод. Ако въпреки всичко някой спре неправилно и пречи, идва полицейски патрул, или жандармерия, викат ''паяка'' и готово.
                    Скоби не съм виждал .
                    А като казах ''скоби'' там има ли някакъв чалъм за отваряне, отключване, срязване?
                    Флекс има бензинов или нормален с удължител 20/30/50м.Като "отключиш" я взимаш защото ги заваряват и пак ги слагат.
                    Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                    Grand 3.1TD
                    0898 620 306 Стоян

                    Коментар


                    • #40
                      От: Паркиране пред гараж

                      Абе за скобите бяха имислили някаква врътка и самоволното сваляне се третираше по някакъв мнооого гаден начин. Големи разправии следват от подобно нещо.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Паркиране пред гараж

                        Я понеже е по темата да ви кажа какво стана преди малко . Тук в наша кооперация има някакъв голем адвокат дето минала седмица преби едно момче от входа ми че му се накарал че му спира пред гаража , момчето беше с комоцио и т.н .Неповдигна Обвиние защото беше заплашен от този същия адвокат ............. . Днес този същия чичка ми отправи закана че същото щяло да ме сполети и мен и да съм внимавал в картинка , малко му оставаше да го призимя като Ф16 на самолетоносач но си викам айде ще изчакам нещо да ми налети за да имам оправдание........ .Наглостта от паркиране няма край !!!!!
                        Лудак

                        Коментар


                        • #42
                          От: Паркиране пред гараж

                          Ми нЕма само тия с гаражите да бият другите, я!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Паркиране пред гараж

                            ако ти трябва помощ с адвоката ,таман съм насъбрал доста...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Паркиране пред гараж

                              Търсе нещо с големи гуми да му мина през колата !!!!!!!
                              Лудак

                              Коментар


                              • #45
                                От: Паркиране пред гараж

                                Да докарам това от аватара хем големо хем грозно па и тежко с гуми 1.10м.Преди два дни пред нас един с МL щеше да му пробва бронята.
                                0887284106-Митко
                                http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
                                http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X