Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо точно JEEP...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Защо точно JEEP...???

    Колеги, не знам дали е поради някакъв проблем, например с браузъра ми, но като се опитам да вляза в раздела Дискусии по марки/Джип/Гранд Чероки 1993-1998/Систематизирана информация............не ме пуска, бил съм млад участник. С две думи три причини ми изреди. Да обаче тук, в "Общи приказки ме пуска". И сега ако тръгна да питам, веднага ще ми бъде отговорено, че имало сумати теми, в които се коментирали моите въпроси и да взема да прочета. Ами като съм млад участник и не ме допускат да чета, както и да питам по вече дъвкани теми, какво да правя. Интересна работа наистина!

    След като вече виждам, че мнението ми е одобрено, искам да поясня, че пуснах тема в раздела "Какъв джип". Казвам Ви го, за да не Ви губя времето да ми давате съвети и информация тук. Е, ако някой напише нещо тук въпреки пуснатата от мен тема, няма проблем. Просто искам да съм коректен и Ви информирам.
    Последно редактирано от balkanpower; 29-12-10, 13:45.

    Коментар


    • #17
      От: Защо точно JEEP...???

      ами.....защтото е Джип!!!

      исках фултайм, автоматик........ нямаше голям избор за тези пари.......... а и Куадрата много убедително обясняваше защо джипа трябва да е джип!
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #18
        От: Защо точно JEEP...???

        Точно като колегата (...старо кожено яке....) се чувствам и аз ! Необяснимо харизматичен класически автомобил ! Сигурност на ниво USA , станал неслучайно нарицателно за всички останали в класа си . Стара мечта от времето , в което се търкаляха вече по нашите пътища . Комбинира в себе си , префектна визия , пъргав мотор с превъзходен и повдигащ адреналина звук , сигурната скоростна кутия quadra drive , сигурност и удоволствие от шофирането . За мен е перфектният семеен и бизнес автомобил ! 2001 4.7 WJ quadra drive FOREVER !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X