Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Карай с тези.Добри са.Пиши отзиви за веригата и цената,за която си я взел.

    Коментар


    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      Веригата я взех за 135 лева от "Велдмакс".
      Дали е добра ,ще кажа след ,като покарам,но няколко мой приятели са си купили същата марка верига от същото място и са много доволни.
      п.п. Ако модераторите преценят ,че правя реклама моля поста ми да бъде изтрит.

      Коментар


      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        DC е дъщерна фирма на AFAM и се правят в Япония. Качеството е добро. Цената е с 10% по-скъпа, отколкото е в чужбина, това е единственото смущаващо нещо.
        Последно редактирано от viki terzieva; 17-06-11, 14:22.

        Коментар


        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          Само да вметна, че на фона на 258лв. за Дидка, ако ще и Златкова да е, 165лв. за о-рингов Рентал Р-3, направо си е подарък при това 118линков. Вече е на около 200км. повечето в кал и не е имало нужда да доопъвам веригата. За да не е като реклама, който се интересува, ще му кажа на лични от къде да си вземе такъв Рентал
          Всъщност, който търси намира - 170 лв. за ДИД Х-ринг, 112 звена. Мисля, че е по-добра опция от О-ринговата. Който се интересува ще му кажа от къде, разбира се.
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
            Всъщност, който търси намира - 170 лв. за ДИД Х-ринг, 112 звена. Мисля, че е по-добра опция от О-ринговата. Който се интересува ще му кажа от къде, разбира се.
            И аз съм на това мнение. Както по-рано бях писал...мойта DID Х-рингов 116 звена + пиньоните ми дойде на около 230 лв всичко!
            И аз мога на лични да кажа от къде
            Поздрави!!!
            Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

            Коментар


            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              Дойде време и за нова смяна на веригата. Да обобщя - DID 520VN, изкара над 7500км, засечени по GPS, тежко каране из Врачанския балкан .
              Спокойно можеше да мине поне още 2000, обаче при последното ни каране един клон се беше вклинил между водача и веригата, и съм карал така няколко километра, преди да забележа. Резултатът беше, че веригата направо пареше и не можеше да се докосне, и 2-3 от металните пръстенчета бяха паднали. Затова и ще я сменям. Все пак успешно ме прибра до вкъщи - още 100км.
              Като се има предвид, че изкара над 2х повече от Tsubaki (а щеше да върви и още, ако не ѝ бях помогнал), мисля, че си заслужава всеки лев!

              Коментар


              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Искам да попитам тъй като съм новобранец, колко е голяма разликата между DID i CZ веригите, смисъл CZ веригите оправдават ли ниската си цена или в крайна сметка излизат по скъпи с проблеми в хода на ползване, и още един въпрос имам как да разбера колко трябва да ми е дължината на веригата (мотора е KTM 125sx 99г. пиньоните са 13/4

                Коментар


                • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от HowHigh Преглед на мнение
                  и още един въпрос имам как да разбера колко трябва да ми е дължината на веригата (мотора е KTM 125sx 99г. пиньоните са 13/48 )
                  Броиш звената на веригата. Трябва да са горе долу 50-55 .
                  Имам предвид това-
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Здрасти.Днес си купих DID X-ring VX 2 520 Черно-Жълта.Искам да попитам за нейното качество и дали става за XR650R, защото ми се струва че е за по-слаби моторчета.Благодаря Натиснете снимката за да я уголемите

Име:520VX2.jpg
Прегледи:1
Размер:45.6 КБ
ID:5334487

                    Коментар


                    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Първоначално публикуван от HowHigh Преглед на мнение
                      Искам да попитам тъй като съм новобранец, колко е голяма разликата между DID i CZ веригите, смисъл CZ веригите оправдават ли ниската си цена или в крайна сметка излизат по скъпи с проблеми в хода на ползване, и още един въпрос имам как да разбера колко трябва да ми е дължината на веригата (мотора е KTM 125sx 99г. пиньоните са 13/4
                      За 125 SX бих ти препоръчал да вземеш DID, защото по мое наблюдение ринговата DID върви много по-леко от рингова ЧЗ. Скъпата верига е по-изгодна, но не винаги може да си я позволим.
                      Броя на звената за твоя модел беше някъде около 112, но не съм сигурен. Обикновено се продават вериги 120 звена. Дължината се мери като си сложиш НОВИТЕ зъбчатки и премериш по тях НОВАТА верига, а излишното се маха.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Аз добра верига освен оригиналната на Бетата не съм срешнал.Сега тази която ми е на Хондата е ДиД и я е сложил Чинела е също добра,обаче е някъква много яка и скъпа.Мога утре да погледна точните буквени символи.Имаче на ДИД е най доброто-RV3.

                        Коментар


                        • Каква верига да си купя?

                          Моторът ми е 2Т и има нужда от смяна на верига,каква марка да си купя(ако може и ориентировачна цена)?

                          Коментар


                          • От: Каква верига да си купя?

                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1046
                            Вериги колкото щеш... чети на воля.
                            Yamaha WR 200

                            Коментар


                            • От: Каква верига да си купя?

                              .каква марка да си купя(ако може и ориентировачна цена)?.
                              Съотношението, качество/цена или марка/цена, за мен най-добрия вариант е, ДИД Х-ринг 520VX2.
                              Има я вече 120 линкова, за 140лв. в БГ.
                              Gas Gas ec 250

                              Коментар


                              • От: Каква верига да си купя?

                                Здравей колега ,много е относително кажи кубици, марка на мотора , ендуро,крос защото може да караш 50к. 2т мотор а може и 250, има голяма разлика. За моя 125 к. мотор имаше верига от 35 до 130 лв така че цената е обвързана с качеството.Марките са много, по известни са DID ,RK, CZ, REDJINA и др.Сам си преценяваш колко караш къде караш и оттам си правиш сметка какъв клас верига да си купиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X