Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави . . . произведение на изкуството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се прави . . . произведение на изкуството

    Човек,с богата колекция BMW,е направил поръчка за изграждане на Е30 М3 с V10 в местния Сервиз.Това са "малко" илюстрации от производствения процес.Излишно е да казвам, че е много впечатляващо!!!Като се има предвид,че колата е с изцяло ново окачване,нова рама и т.н.,може би е справедливо да се каже-само купето е Е30 М3.Все пак това е една наистина поръчкова кола,направена от А до Я . . .



















































    следва . . .
    Последно редактирано от nism0; 22-10-10, 02:49.
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    От: Как се прави . . . произведение на изкуството

    . . .

















































    следва . . .
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

    Коментар


    • #3
      От: Как се прави . . . произведение на изкуството

      . . .






















































      Колата донор . . .


      И един клип...няма много какво да се види,но има какво да се чуе


      От тук http://www.cardomain.com/ride/2929437
      Николай Миланов

      "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

      Коментар


      • #4
        От: Как се прави . . . произведение на изкуството

        Станала е прекрасна!
        Браво на хората които са я направили.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: Как се прави . . . произведение на изкуството

          Тази работа изисква доста знания,умения и обурудване!И пари!Супер е баварчето...предсавям си каква лудница е с V10...
          TLC 120 Prado
          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

          Коментар


          • #6
            От: Как се прави . . . произведение на изкуството

            Като гледам само какъв е сервиза се едно гледам едно от предаванията за коли по Дискавъри .

            Коментар


            • #7
              От: Как се прави . . . произведение на изкуството

              Като порастна голям и аз ще си купя такъв ....... сервиз!

              Имам едни подозрения , че колата си е собственост на собственика на сервиза обаче. Просто не се сещам за друг който би си поръчал и изпълнил подобно трансформиране у нас. И то предимно с рекламна цел. Което не отменя факта , че ако наистина сервиза е "у наше село" не ни остава нищо друго освен да се гордеем много , че такова животно има и тук и да завиждам малко, че не съм го направил аз .... все още.


              Браво! Грамотна работа.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #8
                От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                Минала е край наше село...

                Щатско си е гаражчето. Вратата на канцеларията е с щатска дръжка. Ягуарът на моста е с щатски номер.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                  Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                  Като порастна голям и аз ще си купя такъв ....... сервиз!

                  Имам едни подозрения , че колата си е собственост на собственика на сервиза обаче...
                  Собственика на колата е друг.Както казах,той притежава богата колекция от BMW,каквито по нашите улици трудно може да видим.На петата снимка (заден план) се вижда една от колите му...Hartge E90 с V10.
                  Сервиза ("зъболекарския кабинет" ) се намира в Щатите и май с коли,по-малки от V8 не се занимават.

                  п.п.Най-си харесах големия кашон на първата снимка!!!Вече знам за какво да пиша на Дядо Коледа -[V10 in a box]
                  Николай Миланов

                  "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                    Много гръмко заглавие за такъв проект, особено за мерките на странага където е направен. Това си е точно състезателен автомобил и е приятно да видиш как всичко е пипнато, колкото, където е както трябва и да почерпиш идеи за нещо подобно, личи си стила и опита със състезателни автомобили на екипа. Направи ми ентересно впечатление, че в началото започва, като американски проект, после продължава по европейски, накрая пак се обръща и завършва европейски, от което ми се струва, че или няколко човека са от Европа или сервиза е на европеец, в предвид и ориентацията към немски автомобили, по-скоро шефа е германец... Вероятно греша, ама лаф да става...
                    VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                    SXS-Restorations 0886513079
                    Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                    Коментар


                    • #11
                      От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                      Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
                      ... в началото започва, като американски проект, после продължава по европейски, накрая пак се обръща и завършва европейски...
                      Колега, гледайки какво правиш ти с едно друго BMW, съм убеден, че си видял в снимките на М3е30-ката, доста повече, отколкото аз видях, но би ли пояснил моля, какво имаш в предвид, определяйки проекта като "американо - европейски", че наистина ми е много любопитно?
                      Инъче на мен малко не ми допадна това, че са използвали доста прави парчета ламарина и правоъгълни профили, които, въпреки че остават скрити на повечето места, не изглеждат така добре (според мен), както една тръбна конструкция. От снимките не става ясно дали са се сборили с корозията в кухините на купето, което ползват, но ясно се вижда, че такава има (макар и повърхностна), когато колата вече е в доста напреднала фаза... Друго, което си мисля - струва ми се леко кощунско да използваш запазена, комплектна М3е30 за донор, ако това е така, разбира се... Но инъче хората са работили доста прецизно и качествено, професионалисти са (доколкото аз мога да преценя).

                      Коментар


                      • #12
                        От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                        Първоначално публикуван от Bugman Преглед на мнение
                        ...няколко човека са от Европа или сервиза е на европеец, в предвид и ориентацията към немски автомобили, по-скоро шефа е германец... Вероятно греша, ама лаф да става...
                        Грешиш. Има цели прослойки в САЩ които купуват, карат и се кълнат само в немските автомобили. Естествено, в САЩ под "немски автомобил" се разбира само МБ и БМВ.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          ... Естествено, в САЩ под "немски автомобил" се разбира само МБ и БМВ.
                          Да добавим VW, Audi и Porsche, за да е точно казано горното.
                          В гаража има и едно VW Golf 2.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                            Виноват. Мислех за прослойките които купуват тези две марки, и забравих другите три марки.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: Как се прави . . . произведение на изкуството

                              Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                              Колега, гледайки какво правиш ти с едно друго BMW, съм убеден, че си видял в снимките на М3е30-ката, доста повече, отколкото аз видях, но би ли пояснил моля, какво имаш в предвид, определяйки проекта като "американо - европейски", че наистина ми е много любопитно?
                              Трудно ми е да обясня накратко защо мисля че има европейско участие, така го усетих, просто американците пипат с повече любов, опит и традиции в метало обработката при автомобили, а в този проект се забелязват железарски похвати, което си е грубо, дори и за състезателен автомобил, от друга страна някой детайли са идеално преправени или изработени... Ръждата вероятно са я оставили, ако смятаха да я премахват щяха да започнат с това. В крайна сметка може-би, точно това е начинът за направата на автомобил, който я оцелее 2 години я не и в предвид по-бързото му изкарване на пистата железарският похват е обоснован някак...
                              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
                              SXS-Restorations 0886513079
                              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X