Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм с ПАТРОЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И аз съм с ПАТРОЛ

    Здравейте, преди 10-тина дни продадох Паджерото и веднага се сдобих с така желания от мен Нисан Патрол ГР 2.8 ТД. Джипа е много занемарен и с доста проблеми, но като го видях и казах "това е моя камион".
    Започвам ремонти и ще ви държа в течение с тях. Двигателя вече е на парчета и чака разни чарколяци да го съберем, по него почти всичко е ново(ризи, сегменти, гумички на клапани, водна помпа, обслужване на ГНП...), радиатора беше в критично състояние, полувината ламели бяха отрязани и запушени защото са текли, а другите бяха пълни с ръжда и смрад. Дадох го за рециклиране в Добрич и човека за два дни го направи нов.
    Идеята е да го подкарам и после лебедка 12000 либри, брони, подрязване на праговете и защити за тях, лифт поне 2,5 инча, гуми вече имам 32". Това е за сега, после още...
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04102010289.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5903496Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA131717.jpg
Прегледи:2
Размер:102.8 КБ
ID:5903497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04102010290.jpg
Прегледи:1
Размер:125.2 КБ
ID:5903498Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04102010291.jpg
Прегледи:1
Размер:140.2 КБ
ID:5903499Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04102010288.jpg
Прегледи:1
Размер:123.2 КБ
ID:5903500
    NISSAN PATROL GR

    OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

  • #2
    От: И аз съм с ПАТРОЛ

    Честито!Пожелавам много безаварийни и кални километри.
    Ще следя темата с интерес.Успех.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #3
      От: И аз съм с ПАТРОЛ

      Честито и от мен!Желая ти много успехи в калта.
      ПП.Само да питам черната котка по снимките и тя с джипа ли върви...за късмет)) !?
      тел.0879292900 Калин Костадинов

      Коментар


      • #4
        От: И аз съм с ПАТРОЛ

        Честито колега пожелават ти много безавариини киометри и патрола никога да не те оставя Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: И аз съм с ПАТРОЛ

          Добър избор. ЧЕСТИТ!
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            От: И аз съм с ПАТРОЛ

            Честит да ти е!И смело напред това е Патрол- правилният избор!!!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: И аз съм с ПАТРОЛ

              Дано това чено коте е на късмет. Честито много безавариини на пътя, също така извън
              Make a Wish!

              Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

              Коментар


              • #8
                От: И аз съм с ПАТРОЛ

                Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
                ...
                Идеята е да го подкарам и после лебедка 12000 либри, брони, подрязване на праговете и защити за тях, лифт поне 2,5 инча ...
                Със здраве да си го караш!
                Лебедка ще ти стигне и 9500, а лифтът, ако е повече от 2,5", ще се вкараш в приключения ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  От: И аз съм с ПАТРОЛ

                  Честита придобивка и от мен.Да те радва и да те вози до места където трудно и пеш се стига!!!
                  Относно лифта....2.5инча го дават таван за късия Нисан,заради късия му кардан.Чавдар е прав донякъде,че нагоре става малко сложно въпреки че аз след като покарах Трел Мастера/и той е 2.5 инча/няколко месеца,отзад му подложих старите тампони от сиромашкия лифт ,а те са около 4 см.Това прави още 1.5 инча,но предвид омекването на пружините/винаги има някакво слягане спрямо първоначалния им размер/,приемам че отзад съм на 3 или малко над 3 инча.За сега проблеми нямам вече 2 години.
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: И аз съм с ПАТРОЛ

                    Честита придобивка и от мен.Да те радва и да те вози до места където трудно и пеш се стига!!!
                    Относно лифта....2.5инча го дават таван за късия Нисан,заради късия му кардан.Чавдар е прав донякъде,че нагоре става малко сложно въпреки че аз след като покарах Трел Мастера/и той е 2.5 инча/няколко месеца,отзад му подложих старите тампони от сиромашкия лифт ,а те са около 4 см.Това прави още 1.5 инча,но предвид омекването на пружините/винаги има някакво слягане спрямо първоначалния им размер/,приемам че отзад съм на 3 или малко над 3 инча.За сега проблеми нямам вече 2 години.
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: И аз съм с ПАТРОЛ

                      Благодаря ви за добрите пожелания! Черното коте не е едно а са 4 и са талисмани на сервиза. А лифта ще го преценим като съберем мотора...
                      Поздрави!
                      NISSAN PATROL GR

                      OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                      Коментар


                      • #12
                        От: И аз съм с ПАТРОЛ

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        ...
                        Относно лифта....2.5инча го дават таван за късия Нисан,заради късия му кардан...
                        Mоже да помислим за няколко направления:
                        Отзад - корпус от предното "прасе".
                        Отпред - "завъртане" на сферите.

                        Коментар


                        • #13
                          От: И аз съм с ПАТРОЛ

                          Красавец Честито и много усмивки и приятни мигове да донесе
                          Дела трябват, а не думи.

                          Коментар


                          • #14
                            От: И аз съм с ПАТРОЛ

                            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                            Mоже да помислим за няколко направления:
                            Отзад - корпус от предното "прасе".
                            Отпред - "завъртане" на сферите.
                            Не знам дали ще е нужно.Както казах отзад съм на около 3.5 инча и проблеми нямам.Отпред съм на 2.5 инча,но съм със стандартните тампони на носачите/а не с ексцентрични/ и вече повече от две години проблем нямам.Янко Чуров пък е дори с 3 инча отзад /TJM/ и също е с доста високи подложни тампони допълнително....не се е оплаквал досега.
                            Така повдигнат Нисана и с 4.5см. бодилифт събира спокойно 33-ки и им остава достатъчно място за артикулаций на моста дори и в траялни терени.По-голяма гума от 33 инча не може да се слага заради слабия мотор,така че.....
                            Поздрави!
                            *
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: И аз съм с ПАТРОЛ

                              lubashki777, боди лифта ти ли си го прави и има ли нещо за преправяне при този размер(4см)? С 2" лифт на окачването на ГР някой пробвал ли е какви са ходовете отпред и отзад?
                              NISSAN PATROL GR

                              OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X