Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална Фронтера среща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Национална Фронтера среща

    здр те колеги идеята е мн добра само дето е по хубаво наистина когато е по топло и с палатки да стане шоуто е комарите са в повече но штеги уморим с бира

    Коментар


    • #17
      От: Национална Фронтера среща

      Идеята за национална Фронтера среща и на мен ми е минавала през ума,ама нямам време,за да я организирам.Представете си 100/сто/ Фронтери с по двама души екипаж на едно място-ами това си е направо митинг.Ами ако сме двеста...Не искам да обезверявам никого,но такова начинание си иска поне осигуряване на достатъчно място за паркинг и палатки.А тоалетни?А места за изхвърляне на боклуците?А почистване след приключване на мероприятието?Бях на двата последни събора и съм впечатлен от организацията.А иначе много Фронтери на едно място звучи чудесно.При евентуална организация ще помагам с каквото мога,но не се наемам да го организирам...ама пък знае ли човек...

      Коментар


      • #18
        От: Национална Фронтера среща

        Съмнявам се, че ще се съберем толкова хора и коли, а колкото до почистването мисля, че не е проблем всеки да вземе 2-3 найлонови чувала и после да ги остави в някой контейнер. До сега винаги така сме практикували, че обираме и бая чужди боклуци. Нека стигнем до някакво конкретно предложение, пък ще го умуваме.
        Последно редактирано от kuzdov; 10-03-11, 20:09.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #19
          От: Национална Фронтера среща

          Ами ние се събирахме/скоро май не сме/по 3-4-5 Фронтери.Ако тръгнат по толкова от Варна,Пловдив,Стара загора,София и много още други места,може да станем и внушителна бройка.Но пък си мисля,че една голяма поляна в близост до гора ще ни свърши работа.След като се определи мястото,ще трябват и 2-3 дати за евентуалното събиране,които ще се обсъдят.А може и колегата,който се заеме с организацията,да определи една дата и всички да се съобразим с нея.

          Коментар


          • #20
            От: Национална Фронтера среща

            Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
            Представете си 100/сто/ Фронтери с по двама души екипаж на едно място-ами това си е направо митинг.Ами ако сме двеста.
            Ами какво да ти кажа-аз повече от 5/пет/фронтери на едно място не съм виждал-говориме за форума,а на разходка не повече от2/две/,така,че незнам за какви бройки говориш.Направо невъзможно.

            Коментар


            • #21
              От: Национална Фронтера среща

              Всеки може да даде идея и да обсъдим. Хубаво е мястото да е съобразено с преобладаващия брой участници, за да не се окаже, че една внушителна група трябва да прекоси България, а неколцина да са домакини.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #22
                От: Национална Фронтера среща

                Със сигурност ще се съберем много Фронтери,аз лично и групата ще лепим на всяка срещната Фронтера стикери с подробности за срещата,а във Варна има много Фронтери.Естествено е,че срещата ще е отворена и за всички тези,които нямат щастието да карат Фронтера...

                Коментар


                • #23
                  От: Национална Фронтера среща

                  Мисля,че Велингад е удобно място за всички/горе-долу е в средата на България/,за хората които не са фенове на палатките има хотели бол,а и си мисля,че Евгени турбото ще намери някоя ливада,до някоя рекичка, подходяща за сбирка в гората.И който иска е добре дошъл.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Национална Фронтера среща

                    Велинград е добро място за такава среща.Лично аз мисля, че всяко място,което е удобно за болшинството,е правилното място.А пък иначе погледнато съотношението между разстоянията София-Велинград и Варна-Велинград е горе-долу 1 към 3.Важно е да се предложат конкретни място и дата,а пък ние ще си направим сметката...
                    Последно редактирано от Николай Кесов; 10-03-11, 21:18. Причина: пропуск

                    Коментар


                    • #25
                      От: Национална Фронтера среща

                      Горе,долу по средата са Велико Търново,Арбанаси,Трявна,Дряново,Килифарево и т.н.
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • #26
                        От: Национална Фронтера среща

                        Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                        Горе,долу по средата са Велико Търново,Арбанаси,Трявна,Дряново,Килифарево и т.н.
                        Принципно ми е се тая къде ще се съберем,ама да побързаме с избора на място,щото вече запролети и да почваме организацията./ще свърши агнешкото/

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X