Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална Фронтера среща

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Национална Фронтера среща

    Провокиран от съседната тема,реших да пусна нова-направо за национална среща.Според мен Велинград е добра дестинация-има развита хотелска и кръчмарска част,гора за каляне и добър водач /Евгени тубото/,а е и горе-долу в средата на България и ще е удобно за всички.Можем да хапнем и некое друго блеещо животинче и да си изкараме екстра.Предложих.Вие решавайте дали можем да се организираме и кога.
    Последно редактирано от gimax; 19-10-10, 11:44.

  • #2
    От: Национална Фронтера среща

    Аз съм само за..ама след 21 че ще ставам ловец официално
    Изключително и рядко ПРОЗД :lol:

    Коментар


    • #3
      От: Национална Фронтера среща

      Аз съм навит!
      От това, което съм гледал във форума се притеснявам, че Евгени Турбото (или по-скоро Евгени Дифа ) ще ни залитне по някой хард. А аз нямам такава подготовка.
      Като гледам няма много ентусиазъм, но предлагам дата 30-и октомври. Язовир Батак също е близо до Велинград, та може и там да ни покаже някои маршрутчета.

      Коментар


      • #4
        От: Национална Фронтера среща

        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
        Като гледам няма много ентусиазъм
        Не бързай нека темата отлежи малко,пък ще видим.

        Коментар


        • #5
          От: Национална Фронтера среща

          Идеята е много добра, но според мен трябва да се наблегне първо на някакви дати, за да се ориентират хората с времето и да си направят сметка. Разстоянията за един ентусиаст не са толкова важни, колкото другите ангажименти. Иначе за хард-маршрути и аз нямам подготовка, но бих дошъл заради самото събиране, което ще е възможност да се запозная с хора от форума.
          OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

          Коментар


          • #6
            От: Национална Фронтера среща

            И аз съм навит!Ще следя темата защото очаквам развитието й!
            Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
            LZ1NES

            Коментар


            • #7
              От: Национална Фронтера среща

              Идеята е чудесна, ще я обсъдим във Варненската група, че ние май сме най-далеко!
              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

              Коментар


              • #8
                От: Национална Фронтера среща

                Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                че ние май сме най-далеко!
                Ако трябва,ще ви уредим една платформа за влака и пуф-паф до Пловдив.

                Коментар


                • #9
                  От: Национална Фронтера среща

                  Аз съм за,остава Евгени да каже нещо по въпроса...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Национална Фронтера среща

                    Аз също съм за!Ще стане хубаво ако се съберем много от всякъде!
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • #11
                      От: Национална Фронтера среща

                      И аз съм ЗА! Идеята е чудесна ... мисля някъде средата на юни до средата на август в тоя диапазон да я проведеме, хем готино време, хем отускарски сезон ... съботите и неделите са идеални за пикник и почивка сред природата. В зависимост от желаещите да вземат участие, ще се определи региона и терена на събирането ...
                      Малко са мудни колегите с фронтерите, забелязах вече, но има време да видят темата и да обмислят. Дано се получи нещо.
                      Най-важното в момента е да се определят две или три двойки/тройки дати, за да могат колегите да си нагласят графика. След което ще остане само една дата в зависимост от избора на колегите и почва организацията.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Национална Фронтера среща

                        +1

                        Коментар


                        • #13
                          От: Национална Фронтера среща

                          Илийчо, а не е ли по-добре да изчакаме време за палатки? По-голям купон става, а и доста от колегите не сме екстремисти като вас, да гледат само дълбоките гьолове....
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #14
                            От: Национална Фронтера среща

                            И аз съм за-само ,че след юли съм в Швейцария за три месеца и ще ме е яд ако изтърва..
                            Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

                            Коментар


                            • #15
                              От: Национална Фронтера среща

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Илийчо, а не е ли по-добре да изчакаме време за палатки? По-голям купон става, а и доста от колегите не сме екстремисти като вас, да гледат само дълбоките гьолове....
                              Мите,нека първо да се раззелени-пък ще го мислим.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X