Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Качествени хранителни продукти

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Правят ги само в Благоевград, явно опираме до субективно мнение и вкус.
    Личното ми становище е, че са неоправдано скъпи за качеството, което предлагат, за всичко си има клиентела, въпрос на баланс качество/цена.
    Но и това е персонална преценка, разбрахме се тук само да коментираме лични наблюдения при/след консумация, без да навлизаме в същността на ценообразуването, себестойността на продукта, Е ли оправдана или не.
    За мен лично не са вкусни, пробвал съм доста от гамата им, Санчо послъгва...
    Цената, определено, е последното дето гледам. По-скоро гледам да не е подозрително ниска.
    По-скоро, понякога, рекламите са ме промили добре, та си викам - що пък да не пробвам.
    Последно редактирано от Пенчо; 19-10-10, 15:32. Причина: допълване

    Коментар


    • #17
      От: Качествени хранителни продукти

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Пазара "Кразно село" Южния край Все им забравям името, ама по опашката, ще ги познаеш. Отвън пекат и на скара техни си неща. По обед опашката е поне 20 човека.
      "Партньори"
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Качествени хранителни продукти

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        "Партньори"
        Да! Сега се сетих.

        Коментар


        • #19
          От: Качествени хранителни продукти

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Пазара "Кразно село" Южния край Все им забравям името, ама по опашката, ще ги познаеш. Отвън пекат и на скара техни си неща. По обед опашката е поне 20 човека.
          "Партньорите" се казват И аз ги препоръчвам

          Кисело мляко "Грошъ" - по-малък грамаж, но вкус подобен на домашен. Срок на годност също подсказващ, че е близо до истинското
          LZ1DWW

          Коментар


          • #20
            От: Качествени хранителни продукти

            След такова обилно ядене да пийнем по едно безалкохолно, че сме зад волан...

            Не се бях сериозно замислял за смешните цени на разните шарени безалкохолни "лимонади". А след едно телевизионно предаване се потресох: литър и половина минерална вода струва 80 стотинки, а два литра "лимонада" само 70! А към водата (обработена?) са добавени подсладители, оцветители, ароматизатори, въглероден двуокис...
            Как се постига такава цена?
            Преди години като продаваха на място приготвена лимонада, поне в сиропа плуваха две половинки от истински лимон. И хабер са нямали тогава от посочените по-горе добавки.
            Тези БЕЗАЛКОХОЛНИ - а това е само истината в наименованието им, се продават и в Метро и в Карфур и Билла...

            А си признавам, че ми се отразява добре през лятото да пийна чаша от този фалшификат. ("Кичеците увлачат" - се съкрушава Захари Стоянов в "Записките...")

            Коментар


            • #21
              От: Качествени хранителни продукти

              Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
              "Партньорите" се казват И аз ги препоръчвам
              Фирмата има щанд в централните хали ( София ) прясно месо и колбаси с много добро качество
              Последно редактирано от maxxx; 08-11-10, 11:00.

              Коментар


              • #22
                От: Качествени хранителни продукти

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Пазара "Кразно село" Южния край Все им забравям името, ама по опашката, ще ги познаеш. Отвън пекат и на скара техни си неща. По обед опашката е поне 20 човека.
                Ами - изпробвано и потвърдено! Благодаря!
                За пръв път от доста време ми се случи месото да не се впива в скарата по време на печене.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #23
                  От: Качествени хранителни продукти

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 008.jpg
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5222098...съфорумци,препоръчвам Ви този продукт.Пройзводство е на месокомбинат Ловеч АД.Свежо варена пушена наденица.Килограма й е 8 лева и нещо,но найстина си заслужава.Разпространява се и във веригата "ПЕНИ маркет".
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Качествени хранителни продукти

                    "Партньорите" имат магазин в Овча купел 2 на ул. Обиколна след последната спирка на автобус 102 ,и има място за паркиране.
                    емил златков
                    паджеро 2.5тд
                    ве стром 650

                    Коментар


                    • #25
                      От: Качествени хранителни продукти

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      От масовите кисели млека, единственото, което е наистина мляко е "Боженци". (Пак става дума за продуктите, които могат да се намерят в София - другаде може да има и други добри)
                      Явно не си прочел етикета, на него си пише, че е правено със сухо мляко.

                      Аз лично харесвам много киселото мляко на Маркели - Сливен, сиренето на Маноя (по-мекичко е, идеално за моя вкус), кашкавалът на Хаджийски.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Качествени хранителни продукти

                        Аз практически не ям хляб, но домашните ми жени си купуват и покрай тях, този направо ми хареса: Хлебозавод Велико Търново 1958. Много вкусен и с приятен аромат, освен това не мухлясва на втория ден. Моите купуват "Типов".
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Качествени хранителни продукти

                          Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                          Ами - изпробвано и потвърдено! Благодаря!
                          За пръв път от доста време ми се случи месото да не се впива в скарата по време на печене.
                          Oще един глас за "Партньорите" на "Красно село"
                          Даже тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post1300960 съм ги препоръчал.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Качествени хранителни продукти

                            В момента единственото кисело мляко със жива закваска е на Елби Булгарикум. Кашкавала и сиренето също са им добри. Купувам ги от Билла. За месото си имам една месарница в Банишора. Правят уникален суджук и това е вече единствения колбас, който консумирам. Всичко останало колбасарските щандове по магазините го подминавам.
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Качествени хранителни продукти

                              Кисело мляко "Лазарова", производство - гр. Славяново. За съжаление обаче, не съм го срещала в София, а само в Плевен. От много отдавна не ми се беше случвало кисело мляко да ми прокисне, и то в хладилник, а и вкусът му е доста по-различен.
                              Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Качествени хранителни продукти

                                При нас има кисело мляко на "Габрово милк" в кофички по 1кг. страхотно с каймак и чудесен вкус, аз като унищожител на млечни продукти съм очарован сирене и кашкавал си купувам само от гр.Елена от фирмения магазин...че даже и масло понякога.
                                --------------------------------------------------
                                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                                [/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X