Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А Витара дизел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А Витара дизел?

    Някой има ли впечетления? Има доколкото виждам 1.9 и 2.0 мотори, но не намирам информация много.

  • #2
    Re: А Витара дизел?

    а мЪцнете нещо де
    че и мене ме вълнува тоя въпрос...

    Коментар


    • #3
      Re: А Витара дизел?

      Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
      а мЪцнете нещо де
      че и мене ме вълнува тоя въпрос...
      Е немаше ли да е Чероки?Или Дискавъри?
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #4
        Re: А Витара дизел?

        здравей колега аз тук чета един форум и положените не е много розово ще спомена за мотора HDI на витарата с този мотор имат проблеми с забното колело на 5 скорост не издържа много мощем матора и махат БОША СЛАГАТ СИМЕНС ЗА ДА няма ТОЛКОВА МОШНОСТ така карат докато издържат...а за гранд витаркта те пак сам чел че задното киче на вала много клапаво не държи..
        има и други порази но не толкова масови това е най страшното но не се плаши знам една витарка hdi има монтирани къси дифове от бензинова 1.6 и е страхотия за кит калмини е дрга тема...
        а на дизелите предните полуоски са по дебели и дъжат добре и дифа е чугунен не алумин..
        ако си намрил на разумна цена аз няма да се замисля а тук все ошете се произвежда като сантана 300 и 350 но сега слагат мотори на пежо 1.6 hdi.90кс
        поздрави

        Коментар


        • #5
          Re: А Витара дизел?

          Карам Гранд Витара 2.0 TD 2004г. двигателя е на Пежо и аз съм доволен от него а го карам на макс икономичен е поне за мен 10 градско и 8 извънградско което при моето каране е добре Новите са на Рено 1.9 ТD за тях незнам но са прекалено нежни

          Коментар


          • #6
            Re: А Витара дизел?

            а по-старите мотори? примерно '97г. в мобилето пише че 2.0ТД-то е на мазда, 1.9ТД-то не пише на кой е

            Коментар


            • #7
              Re: А Витара дизел?

              колега не сам спец по витари но знам за самурайчетата че първо за тук говоря излизт с мотори на пежо но после след като влиза евро нормативата евро 2-3 не знам точно ги махат и слагат на рено става въпрсо за чистия дизел без турбо но на рено е много по савременен и издъража нормативата за изгорелите газове...аз тези мотори ги познавам много добре поне дее рена сме имали и знам че са добри бащами имаше меган с 1.9д а аз клио 1.9д и двете гонеха 200.000км и нямаха никви проблеми..
              поздрави

              Коментар


              • #8
                Re: А Витара дизел?

                Абе дали не са правени в испания тези витари дизел? Нещо ме притесняжа ако е така.

                Коментар


                • #9
                  Re: А Витара дизел?

                  колега тук не сам съгласен и мога да споря докато се умориш че това е божа работа..
                  сантана мотор са произвеждали витара и сега продължават да е произвеждат но под тяхна марка..
                  джимни се прави още и ше правят но след спирането на джимни си го продължават пак под тяхна марка хората не са им завряни рацете да не казвам каде....
                  ше ти дам само един пример и не повече от личен опит моят джип е с мотор рено сглобен в япония е на 2500км ми изпраска семеринга на разпределителниа вал от 30.000км проблеми в задниа диф някви страни вибраци е тук поне не сам чул да се оплаче някаой по сащите неща така че да не те плаши че е от испания..
                  поздрави

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X