Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Челно стъкло за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Челно стъкло за Витара

    Колеги ,налага ми се да сменям челното стъкло на Витарата,препоръчайте ми фирми които предлагат,има ли разлика между къса и дълга база,удачен вариант ли е втора употреба/при условие ,че се кара често в гората/,труден ли е монтажа,какви уплътнения се ползват???
    п.с.И ако някой има оферта,да ми пише на лични!
    0887/400121 Антон Донев

  • #2
    От: Челно стъкло за Витара

    За слагане не знам, но аз като смъквах старото от витарата викнах две момчета да го смъкнат, лепено е много здраво и се смъква със струна Нямат разлика, но има такива със сенник и са тонирани, според мен са по-удачен вариант, аз лично ако ще сменям ще си сложа такова

    Коментар


    • #3
      От: Челно стъкло за Витара

      Преди около месец и половина сменях на моята в София. Възможностите бяха две - Кобра и Мустанг.

      При кобра - три варианта, в зависимост от нюанса (зелен, син, кафяв), цената е 85 лв. и 135 лв. в зависимост от цвета. Приблизително. Нотрябваше да се чака много.

      При Мустнаг - 130 лв. и стана веднага. Имаха само един вариант. Турски по финладски лиценз. Нещо такова, а всъщност кой знае какво е.

      Коментар


      • #4
        От: Челно стъкло за Витара

        Монтажа е лесен,ако се решиш да го слагаш сам,ще ти опиша как да поставиш силикона за да нямаш течове.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: Челно стъкло за Витара

          Отивай при кобра - там съм сменял много стъкла на много коли - винаги без проблеми и префектно. (това е моят опит)
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #6
            От: Челно стъкло за Витара

            Кобра в Шумен-94 лв с поставянето. От тези с ивицата в горния край. За седмица-две стъкла... Като ме видят и се радват
            Вторият път не дадоха гаранция за течове, щото самата ламарина на купето е крива, и стъклото не можело да прилепне много добре...
            Ама си работят хората, и съм доволен.
            Варианта със стари стъкла е по-евтин, ама дали ще може да го сложиш така добре като в сервиза? Това все пак не е москвич...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Челно стъкло за Витара

              Абе то може и по-добре от сервиза, интересното е, че не излиза съществено по-евтино. Самото лепене де. Виждал съм и с обикновен силикон от 3 лева залепено стъкло, ноооооо.... аз поне не бих го направил
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #8
                От: Челно стъкло за Витара

                За 3 лв може да купиш само санитарен силикон,абсурдно е да се ползва за тази цел,но свят голям хора разни. Ако си намериш втора ръка и те притеснява да се пробваш сам,може да го занесеш в кобра и си заплащаш само демонтаж,монтаж и силикон.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #9
                  От: Челно стъкло за Витара

                  Това е най.добрият вариант,стига цената на стъклото +монтажа да е съществено по-надолу,защото разходките продължават и риска си го има...
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • #10
                    От: Челно стъкло за Витара

                    Тук за монтаж искаха 25-30 кинта, не помня точно. Ако си купиш нужния силикон и като си загубиш времето, цената е горе-долу пак толкова. Единствения вариант за икономия е да си намериш много евтино стъкло.

                    Едни ванти няма ли да понамалят риска?
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Челно стъкло за Витара

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Едни ванти няма ли да понамалят риска?
                      В гората - да, но при минаване под мост няма как да спрат камъка.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Челно стъкло за Витара

                        Eеее,все пак не карам танк,ванти ще слагам от една година и не мога да се наканя,но искам да ги хвана за таванния багажник,който също го нямамвсе още!
                        Стъклото се пукна не от клон,а от скъсано въже ,за радост няма пукнати глави
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Челно стъкло за Витара

                          Моят съвет е ,бягай в сервиз.Ще ти кажа защо,защото имаш най вероятно няколко стикера по стъклото и сам трудно ще ги пренесеш на новото стъкло.Става въпрос за винетка, гражданска и преглед.На вид едни малки хартийки ама доста скъпи нали?
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #14
                            От: Челно стъкло за Витара

                            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                            Моят съвет е ,бягай в сервиз.Ще ти кажа защо,защото имаш най вероятно няколко стикера по стъклото и сам трудно ще ги пренесеш на новото стъкло.Става въпрос за винетка, гражданска и преглед.На вид едни малки хартийки ама доста скъпи нали?
                            Те се смъкват лесно, като сложиш новото стъкло, да не забравиш да направиш снимки и да опишеш процеса

                            Коментар


                            • #15
                              От: Челно стъкло за Витара

                              Днес ходих в "Кобра" ,поискаха ми 148 лв с монтажа или 55 лв за монтаж ,ако е мое стъклото и без гаранция.
                              Май искат да ми резнат главата,въздържам се засега!
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X