Обява

Свий
Няма добавени обяви.

блокаж за уаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • блокаж за уаз

    колеги някои можели да ми помогне търся блокаж за уаз.

  • #2
    От: блокаж за уаз

    Пълен блокаж само от Русия или заваряваш задния мост,за шперови касети все още се срещат ,потърси.

    Коментар


    • #3
      От: блокаж за уаз

      Какво ще рече пълен блокаж
      0877 877 297

      Коментар


      • #4
        От: блокаж за уаз

        Първоначално публикуван от kurnare75 Преглед на мнение
        Какво ще рече пълен блокаж
        Ще рече, че блокира на 100% моста, все едно няма диференциал и разпределението между колелата става 50 на 50.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #5
          От: блокаж за уаз

          няма проблеми , може и шперова касета . някой ако знае да се продава някаде моля да пише .

          Коментар


          • #6
            От: блокаж за уаз

            Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
            колеги някои можели да ми помогне търся блокаж за уаз.
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...0%E6+%F3%E0%E7
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #7
              От: блокаж за уаз

              Колега благодаря много, в неделя си намерих. Моля темата да бъде затворена.

              Коментар


              • #8
                От: блокаж за уаз

                Незнам дали тук е правилното място но искам да питам, а и за колегите ще е удобно който знае или е чул къде продават и на колко пари самоблокиращи касети?
                0888 50 13 35

                Коментар


                • #9
                  От: блокаж за уаз

                  От 6 години карам с такъв блокаж, който монтирах в предния мост на ГАЗ 69. Много съм доволен.Никога не съм го жалил и съм нямал никакви проблеми с изправноста и проходимоста. Искам да сложа такъв и на другата ГАЗ 69А. Намирам от време на време обяви, ама все не са ми по джоба - над 600 лв. Това е щатен диференциал на БТР. Търси къде ги "разглобяват" (режат за скрап)от там 100% има вероятност да се вземе "без пари". И ако намериш обади се. 0885004156

                  Коментар


                  • #10
                    От: блокаж за уаз

                    Първоначално публикуван от t72 Преглед на мнение
                    От 6 години карам с такъв блокаж, който монтирах в предния мост на ГАЗ 69. Много съм доволен.Никога не съм го жалил и съм нямал никакви проблеми с изправноста и проходимоста. Искам да сложа такъв и на другата ГАЗ 69А. Намирам от време на време обяви, ама все не са ми по джоба - над 600 лв. Това е щатен диференциал на БТР. Търси къде ги "разглобяват" (режат за скрап)от там 100% има вероятност да се вземе "без пари". И ако намериш обади се. 0885004156
                    Колега, в България БТРите се броят на пръсти, вече и военните си пазят частите кът са
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • #11
                      От: блокаж за уаз

                      Първоначално публикуван от t72 Преглед на мнение
                      От 6 години карам с такъв блокаж, който монтирах в предния мост на ГАЗ 69. Много съм доволен.Никога не съм го жалил и съм нямал никакви проблеми с изправноста и проходимоста. Искам да сложа такъв и на другата ГАЗ 69А. Намирам от време на време обяви, ама все не са ми по джоба - над 600 лв. Това е щатен диференциал на БТР. Търси къде ги "разглобяват" (режат за скрап)от там 100% има вероятност да се вземе "без пари". И ако намериш обади се. 0885004156
                      преди 6-7години вьв сливен ги товареха сьс една фадрома,и кьм кремиковци.сега всеки се е отворил на далаверата и искат торба сьс пари.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X