Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

    Съжалявам човече наистина не беше нарочно, и аз самия научих от клипчето че съм те заринал с камънаци сори.

    Коментар


    • #32
      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

      Няма проблеми, даже се посмях, като го гледах сега

      Коментар


      • #33
        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

        Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
        Хаха, браво за клиповете, усеща се "атмосферата"
        А Филип направо ме нокаутира с един (или няколко) камъка, добре че бях с очилата, че иначе не знам
        Да,добре че беше с очила,защтото почти всички бяхме без.
        Последно редактирано от krik4e; 19-10-10, 22:12.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • #34
          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

          Джанков искам и Аз у плевенската група кат Ви гледам кво ги подметате тея мАтори и АТВ-та сигурно са служебни и ви ги подменят секи сезон.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #35
            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            Джанков искам и Аз у плевенската група кат Ви гледам кво ги подметате тея мАтори и АТВ-та сигурно са служебни и ви ги подменят секи сезон.
            Пламене, ти поне много добе знаеш, че ни се отдава разсипията на техниката. Важното е ние да сме живи и здрави, моторите ги ........ в мамата. Що се касае до Плевенската група вземи ни покани да дойдем да покараме по Люлин Планина не, че не се го правил но скоро не си. Тази неделя пак карахме по Врачанският. Десислав Цеков и Христо Чукачев са останали много доволни от съботното каране при теб. Казват беше уникално.
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • #36
              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              ... Що се касае до Плевенската група вземи ни покани да дойдем да покараме по Люлин Планина...
              Ами заповядайте де планината да не е моя, иначе ще ви поразведа с удоволствие.

              п.п. Маториститете да ги предупредя, тука на едно каране се харчи по една задна гума и два чифта ботуши, мноо ша бутате, обещавам.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #37
                КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН(ПОВТОРЕНИЕТО)

                Понеже миналата неделя много ни хареса карането по Враца,реших ме да повторим.Този път от Плевен бяхме Джани,Филип и аз.Организатор Джани естествено.Този път водачът(Христо Чукачев)ни беше подготвил за загрявка старите екстрими плюс много нови и разнообразни виражчета с невероятни наклони.Тук зареждаме моторите на Лукойла преди Враца.

                Малко красота от Враца.

                .

                .

                Тук изкачили първият екстрим.Кратка почивка и напред към другите заигравчици.

                Колегата от Враца прави малко настройки на Филип на мотора.

                Да не си помислите,че падам,не вдигам го след,като съм паднал.

                За Джани и Христо Чукачев карането си беше просто купон.

                Всички ме чакат понеже малко се по оплетох.

                Джани в атака.

                Тук срещтнахме и другата група,която беше тръгнала малко след нас.

                Другата група тръгва,малко след тях и ние.

                Тук полу изморен чакам да потеглим от кратка почивка.

                Джани позира с КТМ-а.

                Имаше естествено и малко повреди.

                Чукачев.Неуморим човек ей.

                Филип укротява ямашката по нанадолнището.

                .

                Това беше от снимките,има и интересни клипчета но по късно.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • #38
                  От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                  Ето и обещаните клипчета.Филип пробва едно доста добро екстримче завършващо с перфектен отвес.

                  Колегата от Враца също се пробва с GAS GAS 300 двутакт.

                  Пак Фильо,но този път по неуверено.

                  Отново той,но този път поправи грешката си и чак до горе.

                  Тук беше сборна формация.тръгнах на метли,защото шефа ми каза да не си обръщам гумата че била идеална(майтап бе шефе).

                  Тук се зачудих отляво ли отдясно и накрая на една страна

                  Джани тук показа голяма техника.Доста е сложно на живо,от място е почти невъзможно.

                  Наклончето си беше добро.

                  Джани отново показва майсторство но само до някъде.

                  И накрая всички се спряхаме на екстрима с който започнахме.Доста добра заигравка.Всички се пробваха по няколко пъти,а на мен се падна честа да снимам.









                  Христо Чукачев(неуморимият).

                  Това е за сега от мен.Надявам се да ви е харесало и да не сме били много скучни.
                  Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                  Коментар


                  • #39
                    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                    Преминахте и второ ниво, трето ниво е траял! Следващия път ще се срещнете наистина с отвеси и много камъни. За съжаление неуспях да доида за тази разходка, но следващия път няма да пропусна. Това което сте карали е наистина добро, ако сте успяли да ги качите.

                    Коментар


                    • #40
                      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                      Деси,добре,че не дойде.С теб щяхме да се окъ....ме,както си пише по книгите.Говоря поне за мен.
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • #41
                        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                        На моменти са ви нужни светофари един на горе, други на долу.Браво добре сте се представили.
                        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                        Коментар


                        • #42
                          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                          Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                          Браво добре сте се представили.
                          Тази неделя трябва да се представим още по добре на СЪЩОТО МЯСТО. Подготовка за Люлин Планина
                          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                          Коментар


                          • #43
                            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                            Тази неделя трябва да се представим още по добре на СЪЩОТО МЯСТО. Подготовка за Люлин Планина
                            Люлин Планина е много специфична откъм флора и фауна нещо къде не се среща никъде другаде из БГ, това е все едно да се подготвяш във Плевенските степи за пустинно каране. Със флората ще се запознаете многократно, наште дървета обикновенно нямат навика да бегат от мотористи, а със флората(АТВ-сти) ще се запознаете още на мястото на срещата, ама те пък мноо бегат и надали освем там ще имате друг шанс да се запознаете с тях Важното е да има подготовка, тренирайте сега по Врацата, па като се натренирате тама заповедайте.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #44
                              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                              Я, Враца, врачани - все хубави неща

                              Весело каране на всички, ако беше по - близо щях да се одумам и аз

                              Коментар


                              • #45
                                От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                                Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                                Тази неделя трябва да се представим още по добре на СЪЩОТО МЯСТО. Подготовка за Люлин Планина
                                E те тоя път няма да ти се размине...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X