Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борда

    Здравейте приятели, монтирах си ксенон на Рейнджа, и след това на борда изписа ламп дефект.
    Има ли някакъв начин да се отстрани, и ако има какъв е той, и другия ми въпрос е как се обучава комфорта след сваляне на акумулатор, и машинките на централното в задните врати могат ли да се вадят без да се разнитва водача за стъклото.
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-10-10, 20:45.

  • #2
    От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

    И аз съм с ксенон и си ми свири от 3 години вече и не ме дразни. Аз съм сложил и мн яки диоди на номера и от там ми пиука на таблото за грешка!! Единствения вариант е да си сложиш съпротивления на всеки ксенон и ще спре, ама какво точно съпротивление, колко ома и колко вата не знам!! Можеби трябва да сложиш съпротивление докато достигнеш ватовете на нормалната крушка койтои са 55/60W!!! Тия съпротивления оригинално направени са към 20 кинта в кутийки и готини направени в завод, така че моя съвет е карай и пей!!! НЕ мога да разбера какъв е тоя комфорт, а за задните врати не знам. Не ми се е налагало да ги свалям!

    Коментар


    • #3
      От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

      Първоначално публикуван от spidytir Преглед на мнение
      Здравейте приятели монтирах си ксенон на Рейнджа и след това на борда изписа ламп дефект .....
      Може би иска да каже, че тия китайски електрожени не са за там.
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #4
        От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

        Продавачите на читави ксенони предлагат модул, който може да ти реши проблема.

        STOP ERROR кабел 9005-3 е комплект от два кабела, които се поставят преди баластите.
        Необходими са, когато колата Ви следи потреблението на лампите на фаровете и отчита грешка на таблото. Този кабел предотвратява това да се случи.

        Защо се генерира грешка?
        Обикновенните и халогенните лампи имат консумация от 55W, а ксеноновите 35W или 45W, което е причина понякога да се генерира грешка в компютъра.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

          Хората са го обяснили. Компютърчето мисли че крушките ти са изгорели.

          А от това "свети си лампата и не пречи" - какви веселби могат да сполетят човек с по-новите коли - не е истина. Стига да е стоп лампа. За фарове - може и да ти се размине.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

            Моите къси са жив заян... дайте акъл какво да ги правя, ксенон не става... да ги разглабям ли к"во ли?
            RR P38
            LZ3XA

            Коментар


            • #7
              От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

              2Miaran,
              Ползвай за Рейнджа - лампи Osram Nightbreaker или silverstar и проблема с късите се решава
              Теорията и Практиката нямат нищо общо с действителноста !

              RR P38
              RR Classic

              Коментар


              • #8
                От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                Може би иска да каже, че тия китайски електрожени не са за там.
                Има 55 ватови "китайски електрожени", на които това няма да се случи. Хем светят и по-силно.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  ....Хем светят и по-силно.
                  Къде? Къде светят исках да питам, не къде се продават.

                  ПП Спарки, махни го тоя кретен от аватара, че хич не си приличате.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #10
                    От: Монтаж на Ксенон на Range rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                    Къде? Къде светят исках да питам, не къде се продават.

                    ПП Спарки, махни го тоя кретен от аватара, че хич не си приличате.
                    Ако на хубав фар - където трябва. Ако лупа - още по.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                      Наистина тези ксенони дето ги слагат за 100 кинта...са ужас за насрещно движещия се, но съвестта трябва да си я носи всеки, а и ако КАТ си вършеха работата всичко щеше да е наред.
                      Някой кара ли с такива крушки за който казва колегата Barnie.? Чувам само че изгаряли по бързо...?
                      RR P38
                      LZ3XA

                      Коментар


                      • #12
                        От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                        Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                        .....Някой кара ли с такива крушки за който казва колегата Barnie.? Чувам само че изгаряли по бързо...?
                        Аз карам с Филипс ЕкстимПауър което е подобно. Продават се свободно в по-големите магазини за крушки. Свети по добре от китайски ксенон, но няма синия цвят за пред кафенето. След 2.5 години изгоря 1 крушка. Към 80 000км.
                        Сравнявал съм с едно тайванско недоразумение което се прекарах да си купя за доста повече от 100лв.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #13
                          От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                          Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                          Наистина тези ксенони дето ги слагат за 100 кинта...са ужас за насрещно движещия се, но съвестта трябва да си я носи всеки, а и ако КАТ си вършеха работата всичко щеше да е наред.
                          Някой кара ли с такива крушки за който казва колегата Barnie.? Чувам само че изгаряли по бързо...?
                          Лупите са по 200 и малко, а светят където трябва. С 55 вата пак ще светят където трябва, просто компютъра ти няма да е недоволен.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                            Мерси druckman днес ще се снабдя с един комплект. А на Sparky съм виждал как ги е направил и е чудно, ама пусто нямам време да си сменя тапицерията на тавана а за фарове... съвсем, ще пробвам да ги разглобя фаровете да изчистя рефлекторите ама да видим. Инак дългите ми са убиец...
                            Поздрави от тъмната страна
                            RR P38
                            LZ3XA

                            Коментар


                            • #15
                              От: Монтаж на Ксенон на Range Rover 99 година след това показва "LAMP DEFECT" на борд

                              Ами аз съм с Nightbreaker и вече са на около 14-15 месеца и няма проблем
                              Теорията и Практиката нямат нищо общо с действителноста !

                              RR P38
                              RR Classic

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X