Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

    Темата се обсъжда тук:
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...=19064&page=22

    Замисъл: В най-общи линии, идеята е за нежна софт разходка над Рударци, барбекю, снимки и мохабет.
    Дата: 23.10.2010 (събота), около 9:00 часа.
    Среща: на Лукойла в Горна баня (след сервиза на Голди).
    Маршрут: До Рударци, през Владая по малко асфалт и малко черно (избягваме главния път София - Перник). Стигнем ли до Рударци, ни поема Сашко, който е наясно с маршрутите наоколо.
    Георги Тонев

  • #2
    От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

    За съжаление в събота няма да мога , ако решите нещо за 24.10.10 неделя с удоволствие ще се присъединя

    Коментар


    • #3
      От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

      Мисля да се появя и аз на срещата,че да се запозная с колегите от форума,които не познавам де.Иначе около 9 часа,в 9 ли означава или неопределено около 9 часа?

      Коментар


      • #4
        От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

        Ами нека го заковем:

        Час: 9:30 (точно!)
        Дата: 23.10.2010
        Място на срещата: Лукоила в Горна баня (Lat: 42.6723 Lon: 23.2435)
        КАРТА -> Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clip_6.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5218835
        Последно редактирано от VECTOR; 18-10-10, 08:35.
        Георги Тонев

        Коментар


        • #5
          От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

          Витари приемате ли?
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0 - тази откакто се продаде е в гаража ми
          Под софт разходка да разбирам ли, че става за новаци с не-рошави гуми?
          Honda Africa Twin RD07 '95

          Коментар


          • #6
            От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

            Първоначално публикуван от kiketo Преглед на мнение
            Витари приемате ли?
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E0%F0%E0 - тази откакто се продаде е в гаража ми
            Под софт разходка да разбирам ли, че става за новаци с не-рошави гуми?
            Заповядай, никого не връщаме. Разходката наистина ще бъде много софт, защото това е желанието на повечето от участниците. Вектор е написъл в първия пост замисъла на разходката. Витарката ми харесва и ще се радвам да я поразгледам в събота.
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • #7
              От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

              А горе-доу като идея за маршрута ?

              Коментар


              • #8
                От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                А горе-доу като идея за маршрута ?
                Маршрут: До Рударци, през Владая по малко асфалт и малко черно (избягваме главния път София - Перник). Стигнем ли до Рударци, ни поема Сашко, който е наясно с маршрутите наоколо.

                Венци в темата в която обсъждаме, Вектор е дал трак за маршрута до Рударци през Владая. А Сашко от Рударци ще избере маршрут в зависимост от времето в дните до разходката и в събота.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • #9
                  От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                  Ясно. От Рударци нататък ми беше интересно
                  Приятно изкарване, и се прогответе за много и лепкава кал

                  Коментар


                  • #10
                    От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                    Благодаря! От Рударци на там ще покажа трак и снимки като се върнем
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #11
                      От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                      Като гледам засега твърдите сме аз, Жоро Танев (с който една буква ни пречи да сме сто процентови адаши ) и Ванката Горчев.
                      Моля не се ослушвайте, а моментално си пренастройте плановете за събота съобразно срещата.

                      П.П.
                      Дайте да видиме дали някой може да вземе решетка на която да метнем някоя и друга наденица. Зимата ще е студена, погрижете се отсега.
                      Георги Тонев

                      Коментар


                      • #12
                        От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                        Аз още съм в бокса.
                        Ако успея, ще дойда.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Аз още съм в бокса.
                          Ако успея, ще дойда.
                          Е .. ама наистина ти стискам палци да успееш. Ако и този път се разминем, както на събора ......
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • #14
                            От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                            Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                            Дайте да видиме дали някой може да вземе решетка на която да метнем някоя и друга наденица.
                            Аз ще мина да взема една решетка Айде време не остана ... ей къде е утре 9.30. Не е зле да се преброим, че да знаем кой ще идва и колко да изчакаме на бензиностанцията. Ще си нося радиото и ще слушам на 8-ми отворен канал та ако още някой е с радио да си го носи. Аз за всеки случай ще нося и две малки PMRки та да имаме радио в началото и в края на колоната .... ако има колона де . Саше до къде стигна?
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #15
                              От: Софт разходка над Рударци - организирана от Дайхатсу бригадата.

                              Засега доникъде, освен че намерих парче от абсолютно същия профил като на опригиналното шаси 5/10 см.
                              Довечера ще пиша, каква съм я свършил и дали ще успея.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X