Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CF MOTO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: CF MOTO

    Ок, прав си. Има мършав кон и лачено магаре.. Но аз ти говоря за елитните шампионати в Америка примерно GNCC където не са навлезли. Но и е факт, че в България взеха да се множат и ти не си единствения доволен. Хубаво е, че може да се регистрират, но я кажи въпроса с мощността как е? Струва ми се тежко за тези 500 кубика..
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #47
      От: CF MOTO

      Първоначално публикуван от Преслав Василев - preskata Преглед на мнение
      Ок, прав си. Има мършав кон и лачено магаре.. Но аз ти говоря за елитните шампионати в Америка примерно GNCC където не са навлезли. Но и е факт, че в България взеха да се множат и ти не си единствения доволен. Хубаво е, че може да се регистрират, но я кажи въпроса с мощността как е? Струва ми се тежко за тези 500 кубика..
      Да прав си определено е малко немощно но мисля , че и идеята им е била такава като са го правили да е за по-аматьорски разходки

      Коментар


      • #48
        От: CF MOTO

        Пичове аз си взех нов CF Moto X6 Terralander - смело мога да кажа че не отстъпва по нищо на друга марка машини, даже някой неща по окачването са направени с много повече акъл и са доста по-здрави! За 600cc можеше малко повече ускорение - но това е 4х4 машина все пак - аз съм доволен от него/изгориха ми лебедката от простия - някой е държал копчето на кормилото на IN сигурно 1 минута и ротора на лебедката изгоря от пренатоварване - вече съм с нова/. Скоро ще купуваме новото Terralander 800cc V образен за брат ми - правих драйв тест - ете тва еее...дзвер - за тия пари не мисля че може да се купи каквото и да е с това качество и екстри!(14000 лъвчета)

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800cc.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5440759

        Коментар


        • #49
          От: CF MOTO

          Само да те попитам с какво масло го караш,че аз нещо май все немога да уцеля подходящото!

          Коментар


          • #50
            От: CF MOTO

            Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
            Пичове аз си взех нов CF Moto X6 Terralander - смело мога да кажа че не отстъпва по нищо на друга марка машини, даже някой неща по окачването са направени с много повече акъл и са доста по-здрави! За 600cc можеше малко повече ускорение - но това е 4х4 машина все пак - аз съм доволен от него/изгориха ми лебедката от простия - някой е държал копчето на кормилото на IN сигурно 1 минута и ротора на лебедката изгоря от пренатоварване - вече съм с нова/. Скоро ще купуваме новото Terralander 800cc V образен за брат ми - правих драйв тест - ете тва еее...дзвер - за тия пари не мисля че може да се купи каквото и да е с това качество и екстри!(14000 лъвчета)

            [ATTACH=CONFIG]531979[/ATTACH]

            Здравей, защото и аз се замислям за 800 кубиковия, имахте ли проблем с регистрацията на тази машина ?

            Коментар


            • #51
              От: CF MOTO

              Не - моя X6 си го регистрирах без всякакви проблеми! При закупуването ми дадоха всички необходими сертификати и документи - в КАТ(Варна) нямаше абсолютно никакъв проблем!

              Коментар


              • #52
                От: CF MOTO

                Аз съм собственик на старото АТВ на "КМЕТА" е не върви чак толкова. Пък да го видиш сега как изглежда .Но за толкова пари толкова.

                Коментар


                • #53
                  От: CF MOTO

                  Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                  Аз съм собственик на старото АТВ на "КМЕТА" е не върви чак толкова. Пък да го видиш сега как изглежда .Но за толкова пари толкова.
                  С какво масло го карате?

                  Коментар


                  • #54
                    От: CF MOTO

                    10w40. Винаги ме е учудвало изброяването на марки ,модели и др. масла . Гледам на опаковката класификацията API за бензинови и дизелови двигатели. Колкото по напред са буквичките в азбуката , толкова по хубаво ! Те инженерите за това ги пишат .
                    Последно редактирано от valeri_at; 19-01-13, 17:26.

                    Коментар


                    • #55
                      От: CF MOTO

                      чакай чакай я обясни...ако може и нагледно

                      Коментар


                      • #56
                        От: CF MOTO

                        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                        От две години търкалям CF500-2A. Нещо май свободни съчинения надушвам. Ти и на снимка не си виждал Сузуки Уинстън, камо ли да си го карал за сравнение. Не за друго, а защото такова няма. Сигурно имаш предвид Suzuki Vinson 500. Но явно си чул нещо и после си го карал на сън. Иначе CF500 е копие на Suzuki Vinson, та чак и доставчиците на агрегатите са едни и същи. Естествено, че е и пипнато тук там с цел понижаване на себестойността и се разминават във времето с две години, но така е със всички останали донорски разработки в Китай. Спира се оригинала и се пуска копието с друга марка. Хем оборудването за производството на оригинала продължава да работи, хем не се плаща за марка и цената е в пъти по-ниска. Та така.... разработката на CF500 въобще не е на китайците...
                        Я каква стара тема как се е развила....
                        С няколко години закъсняло опровержение от мен. Имах сузуки, много бях доволен от машината и я продадох, ето темата!

                        А 14 000 за китаец.... ужас! По добре да си купя малолитражен автомобил!
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #57
                          От: CF MOTO

                          Класификацията на American Petroleum Institute (API) дефинира качествени показатели на маслото. Тя има вида "API-Sx" за бензинови двигатели (S-Service) и "API-Cx" (C-Commercial) за дизелови двигатели. "x" е буква която показва качеството на маслото, колкото тя е по-"голяма" толкова по-високи са качествените показатели. Масло с API-SB е следователно по-качествено от масло с API-SA. Актуалните моторни масла имат API-SJ или по-високи (бензин) и API-CE или по-високи (дизел).

                          Коментар


                          • #58
                            От: CF MOTO

                            А 14 000 за китаец.... ужас! По добре да си купя малолитражен автомобил!
                            Колега купи си каквото искаш - Това сме решили, това сме направили...все пак аз знам как си изкарвам парите... ако ми ги даваш ти ще те слушам
                            Кажи ни друго 800 cc за 13-14к какво ново ще купиш! НОВО!!!

                            Коментар


                            • #59
                              От: CF MOTO

                              Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
                              Класификацията на American Petroleum Institute (API) дефинира качествени показатели на маслото. Тя има вида "API-Sx" за бензинови двигатели (S-Service) и "API-Cx" (C-Commercial) за дизелови двигатели. "x" е буква която показва качеството на маслото, колкото тя е по-"голяма" толкова по-високи са качествените показатели. Масло с API-SB е следователно по-качествено от масло с API-SA. Актуалните моторни масла имат API-SJ или по-високи (бензин) и API-CE или по-високи (дизел).
                              Мерси за уточнението!

                              Днес си купих нов въздушен филтър на TwinAir за CFMoto X6 - заспа от Suzuki LTR 450 с номер - 153910

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TwinAir.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5445543

                              Коментар


                              • #60
                                От: CF MOTO

                                Ето ме и мен отново. След като 4 години карах CFmoto 500 2A тази есен го продадох. Успях да му навъртя 21 000 км. За целия период съм сменял няколко пъти стъпенките и от ляво и от дясно докато не се усетих и не му сложих метални протектори. Тази машина ми е направила най-голямия кеф от всички подобни които съм притежавал. Това ми е първия "китаец". До преди това и за си мислех че има само една марка - BRP. Никога повече не желая да притежавам ATV което не може да се регистрира и се налага при всяка разходка докато стигна до мястото където ще карам извън пътя да се оглеждам за полицаи или да го влача на платформа. През изминалото лято по време на Джулай Морнинг в Камен бряг се запознах с един румънец, с който приказката потръгна заради това че бяхме в един и същ хотел и беше дошъл с платформа на която влачеше уникално тунинговано X6. Покрай тая работа станахме по-близки и на другия ден ми той ми даде да се поразходя с това X6, а пък аз му дадох да се вози с Вранглера. E .... събра ми очите това АТВ, скъса ми врата, изправи ми косата. Не ми каза колко к.с. е но то се усещаше, че е много повече от оригиналното. От тогава подържаме близки връзки и сега от неговата фирма ще си купя следващото CFmoto. Това е сайта. Той също така е професионален състезател. Състезава се с CFMOTO X6. Забележете на сайта какви марки се предлагат и колко и кои от тях са китайски. Уговорката ми с Раду, така се казва пича, е след като си получа новия дзвер - CF Moto Terralander X8 - дълга база и му навъртя поне 3 000 км през лятото да отскоча до него и за 48 часа ще добави към заводските му 63 к.с. още малко... към 30 к.с. и пълен комплект алуминиева защита. Цялото това удоволствие ще ми излезе колкото ако го закупя тук от Колос-МС към 7 000 EUR. Освен това поне за мен този модел е най-красивия от всички 4x4 ATV-та модели 2013 г. Нито BRP, нито Кавазаки, нито Ямаха могат да му стъпят на малкия пръст.
                                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X