Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CF MOTO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: CF MOTO

    Първоначално публикуван от mitko-87 Преглед на мнение
    Просто напиши Колос мс в чичо Гугъл и ще видиш вместо да питаш глупави въпроси.

    Х6 600цц инжекция с всички екстри две години гаранте 12.000 лева
    Аз не мога да разбера как може всеки път като се заговори за тоя китайски боклук и да се лъжат хората. Абе хора вие къде живеете бе за 12 бона може да се вземе Чисто ново или почти чисто ново Кавазаки а пък Кан Ам 500 е 13 бона в Еди. Извинявайте Ама за 1000 лв. отгоре сто пъти ще предпочета Кан Ама вместо тая тежка китайска недомислица която на всичкото отгоре е на цената на Марковите АТВ. Айде разбирам да беше нещо ефтинко щях да се съглася че си заслужава човек да спести някой лев ама за 12 000 лв. вие луди ли сте.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #17
      От: CF MOTO

      Съгласен съм с цената, че са се поизхвърлили за китаец. Реално бих го оценил някъде към 7- 8к с частите които са сложили. Но на хора, които ще го ползват леката за разходки, защото така и така не позволява hard ride, върши идеална работа, но пък дали ще даде толкова пари за китаец си е негова работа. Аз като цяло съм доволен от представянето и на X5 и на CF 500 2. Карат се яката от мене и колегата, а и след изреждането на стотици клиенти и е вече на над 1000 км. за 3 месеца и движи както като се взеха нови, значи си е корава машинка.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #18
        От: CF MOTO

        Опа това с 12К не съм го видел, сори не искам да обиждам настоящи и бъдещи собстенници на това творение, но определено требва да си в ТОР10 на ...................!!!

        1000км. са нищо, още повече че се рентват, това са хора които не са се качвали или са карали много малко за да си позволят лукса да развинтват газта и определено карат маршрути които сигурно се минават и с лека кола. Екстремното каране си иска екстремна подръжка дори и за ТОП машини, двете неща са съвсем различни на почти еднаква цена.
        Последно редактирано от Tpunep; 15-10-10, 18:44.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #19
          От: CF MOTO

          Това за аматьорското каране си прав, за развъртането и терена, но пък точно то е и една от най- сериозните причини за чупене на машините, много хора, различен стил, обръщания (имало е 1- 2 инцидента) натоварване на центробежния при различни условия... Мисълта ми е, че проверката след летния сезон показа, че машините не са мръднали. Сипахме масалце и CF- ите отново са на каманяците. За 1000 километра, някои японски дават серия от дефекти.
          R 727cc BB KIT
          ZJ V8
          WK2 V6

          Коментар


          • #20
            От: CF MOTO

            Към Baha.
            Ти лично ако не са служебни и ако трябва да си вземаш машина би ли дал 12К за CF MOTO или ще си вземеш нещо друго?
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #21
              От: CF MOTO

              Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
              Съгласен съм с цената, че са се поизхвърлили за китаец. но пък дали ще даде толкова пари за китаец си е негова работа.
              Това трябва да ти отговори на въпроса. А и не съм по работните по принцип, надали ако имат и спортно бих се поинтересувал. В случая уточнихме, че имат доста предимства пред останалите китайци, пък цената, че не е китайска, не е!
              R 727cc BB KIT
              ZJ V8
              WK2 V6

              Коментар


              • #22
                От: CF MOTO

                Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                Това трябва да ти отговори на въпроса. А и не съм по работните по принцип, надали ако имат и спортно бих се поинтересувал. В случая уточнихме, че имат доста предимства пред останалите китайци, пък цената, че не е китайска, не е!
                Ха Ха ти си бил готов за дипломатическият корпус, доста си хлъзгъв.

                п.п. Извинявай че така ти пиша ама не се сдържах, направо ме развесели.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #23
                  От: CF MOTO

                  към mitko-87 не питам тъпи въпроси,а колегата valeri_at е за написал,че има 2 с първа регистрация 2008г затова питам за цената на атв

                  Коментар


                  • #24
                    От: CF MOTO

                    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                    Добре де малко да обобщиме, прави се в Китай където и другите жълти "боклуци" и идва горе-долу на 2/3 от цената на японските. За 1/3 за цената от какво се лишаваме.
                    1. От некви спирачки- голема работа.
                    2.Явно че и окачването куцо, което е доста голям % от себестойноста.
                    3.Нема екстри например като серво, не прочетох и дали ги има всички блокажи.
                    4.Доста детайли изработени от не толкова качественни материали.
                    5.Проблемни предавки.
                    6.Сметнете само един комплект гуми, с какво идва едното и с какво другото само там са едни 800-1000лв. разлика
                    Това ми идва на първо четене, и ако трябва да ъпгрейднеш нещата в последствие дали си заслужава тая 1/3 първоначална икономия, за да се убеди човек впоследствие че има садо-мазо наклонности защото тая машина освем за разходки явно не става за по хард изпълнения или поне няма да издържи на опън и напън, така че човек трябва да си отговори първо как и какво ще кара и тогава да избира машина.


                    п.п. Аре да струваше под 5К да се замисли човек за компромис между цена, качество и възможности между машините.
                    Ха Пацо аз се сдържах и пропуснах да търкам клавиатурата като тебе....

                    Малко груб си май...А пък и вие квито сте гороломници кво ли ще ви устиска там в Люлина...

                    По-точно не може и да бъде написано,от тука нататък всеки да си прави изводите и нека не се обиждат притежателите на тази марка.В спора се ражда истината...
                    Последно редактирано от ! Алекс; 15-10-10, 21:23. Причина: допълване
                    SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: CF MOTO

                      Незнам защо,но повечето публикаций в тая тема са на хора който не са имали пряк допир с такава машина.
                      1.наистина спирачките са му слаби,не че неспира ама трябва по-голямо усилие върху лосчетата.
                      2.Окачването е на ниво за серина машина,даже колега от форума си беше подменил на "оригиналното" Кавазаки амортесьорите с такива от ЦФ и беше доста по-доволен
                      3.Няма серво даже и като опция,но за сметка на това има серийно болкаж на предния диф(то другаде къде да има едно АТВ???)+това предния мост може да се изключва и да се кара само на задно.Също така за някакви дребни получаваш лебедка,теглич и алуминиеви джанти.
                      4.Интересното е,че металите(алуминий,стомана) са на ниво на Японците,ама с декоративните пласмаси са се поизложили малко(явно ги правят от брака на Японската продукция)
                      5.Предавките не са проблемни,а самия механизъм за превключване на първите две версий има засечки,но после това е изчистено.
                      6.Фабричните гуми са доста добри,даже забелязвам,че ги слагат и по другите маркови машини.
                      7.Има РЕГИСТРАЦИЯ и можеш безплатно без рушвети и актове да се возиш из града(не че му е там мястото,ама.....)
                      8.Машината не става за състезания,защото е тежка за този двигател,говоря за 500кубковия,другия не съм го карал.

                      Това е самата истина за тази машина,според мен добра за парите си и перфектна за разходка сред природата особено за начинаещ.

                      Коментар


                      • #26
                        От: CF MOTO

                        Първоначално публикуван от baha Преглед на мнение
                        Това трябва да ти отговори на въпроса. А и не съм по работните по принцип, надали ако имат и спортно бих се поинтересувал. В случая уточнихме, че имат доста предимства пред останалите китайци, пък цената, че не е китайска, не е!
                        Да цената не е ама частите и разхода са на китайско ниво и както се казва при отстраняването на проблемите най-вече смяната на вакумното кранче на бензина си е просто железно китайско тракторе. Хем регистрация има и всички екстри а чарковете са на смешна цена просто цената ново и поддръжката са много под цената на Японец. Вярно е не е Кан Ам или Поларис ама не всеки има кинти за марково. Както бях казал за всеки влак си има пътници спора е безмислен.

                        Коментар


                        • #27
                          От: CF MOTO

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          3.Нема екстри например като серво, не прочетох и дали ги има всички блокажи.
                          1. Колко от "марковите" имат серво ?
                          2. Има само един блокаж. На предния мост. А колко блокажа имат "марковите"? Три ли, два ли, пет ли ? Твоето от аватара колко блокажа има ?
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • #28
                            От: CF MOTO

                            Не си мисли че нямам преки наблюдения върху това творение, даже и в момента в склада на фирмата ни има няколко работни и не става на въпрос за 2-3 бройки, хубавото е че колегите рядко ги карат и не им е чак такова хоби както на мен, но за сметка на това си мислят че съм и длъжен да им ги подържам, та почти няма 4х4 като марка което да не е минавало оттам. Единия от колегите си взе такова само заради регистрацията да си джитка насам натам из Сл. Бряг лятото, видело е не повече от 1500-1600 км. докато блокира двигателя а това по принцип на китайците им е най-читавото от цялата машина може би е карък- незнам, преди няма и месец засякохме едно такова , пича беше качил една мацка да си я разхожда насам натам из гората и се беше цопнал в една глинеста локвичка, така беха залепнали гумите че не можеше и да пребуксува само си палеше ремъка нема такъв маломощен двигател, има и още няколко случая ма романи не ми се пишат, може би това ми е непрекия допир. И със сигурност имам много повече опит от тебе със всекви АТВ-та, за да имам що годе неква преценка, ако ми не верваш заповядай да разгледаш някой път машини бол.

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            1. Колко от "марковите" имат серво ?
                            2. Има само един блокаж. На предния мост. А колко блокажа имат "марковите"? Три ли, два ли, пет ли ? Твоето от аватара колко блокажа има ?
                            Така моето от аватара няма ни един, но не ми и трябва ако искаш ела утре в 10 часа на ЛукОйла на входа на Г. Баня да покараме.
                            Серво има Ямаха Гризли 700EFI спешъл едишън дък и струва 14К, СПЕШЪЛА му е 800$ ако не държиш на него(това са само пластики) си ги приспадни, Ренегада също има но той е друга ценова категория, Хонда ТРХ680(даже и с триптроник) и той 14К, сещай се сам нататък за други модели има Гугъл.
                            Блокаж се писа че е само на предната раздатка. Не му требва 5 за да излезне от некоя локва, не e Вранглер
                            Последно редактирано от Tpunep; 16-10-10, 00:00.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #29
                              От: CF MOTO

                              Не ти разбрах изобщо хумора за дипл. корпус, може би защото завършвам точно такава специалност. Но може би и не разбра, че не съм защитник на марката, но от преките ми наблюдения и карания с нея, я защитавам с това, че е най- коравата китайска четириколка. От там нататък, всеки си прави избора дали ще е Китай или Япония. Пък проблемите които изброи, не бяха много уместни, защото са съвкупност от всичко CF- и за които си чувал, че са имали проблем. По същия начин на 1 модел машина, притежавана от различни хора, могат да се изброят десетки дефекти както направи ти по- горе. Най си прав, за това, че двигателя е маломощен, особено за X5 и пали ремъка на по- стабилните наклони или дълбоки глинени локви!
                              R 727cc BB KIT
                              ZJ V8
                              WK2 V6

                              Коментар


                              • #30
                                От: CF MOTO

                                Извинявай за забавянето. Моите са за разходки със семейството . Купувал съм ги втора употреба (стил на живот) . За второто АТВ съжалявам (излезе ми на цена на ново) . Ремонтите са доста но кой не е правил такива на АТВ което се кара 5к в гората .
                                тел: 0898 643 260 Валери.
                                Последно редактирано от valeri_at; 16-10-10, 09:08.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X