Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко харчи и малко върви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко харчи и малко върви

    Помпата действително е лицензно производство на Бош.Въпросният регулировъчен винт се намира на много неудобно място между помпата и блока на двигателя.Но той е последното нещо което трябва да се пипа.Турбината прави ли достатъчно налягане.

    Коментар


    • #17
      От: Малко харчи и малко върви

      Какво стана,тръгна ли Исузуто.

      Коментар


      • #18
        От: Малко харчи и малко върви

        Първоначално публикуван от Hummer_H1 Преглед на мнение
        Какво стана,тръгна ли Исузуто.
        Ами не,или аз май искам много от него,а то толкоз си може,или незнам какво му е.Прегледах всичко и не открих нищо фрапиращо,турбото надува добре(ще пиша допълнително колко точно,само да открия къде съм си затрил манометъра за турбото).Единственото което открих е,че след изкърпването ограничителя на газта се е качил по-нагоре и не можеше да се дава цялата газ.Отрегулирах го и обрах хлабината на жилото за газта.Постигнах краен ефект още 500 оборота на място,но джипа пак си върви толкова а харчи вече не-малко над 10 което ми се струва много.
        Приемам всякакви идей.
        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

        Коментар


        • #19
          От: Малко харчи и малко върви

          Щом не може да се изфорсира нещо го души. Колкото и издухан да е трябва да се изфорсира. Души го или на входа или на изхода. Като гледам си проверил всичко на входа, а само предполагаш, че катализатора не е запушен. Аз бих пробвал без ауспух. Тапата може да е навсякъде, не само в катализатора. БТВ, виждал съм запушен катализатор на дизел...тъжна картинка, но колата тръгна без него.

          Коментар


          • #20
            От: Малко харчи и малко върви

            Ако го души нещо на изхода ще загрява при малко повече зор.

            Коментар


            • #21
              От: Малко харчи и малко върви

              О,преди ремонта на визията видя доста зор от тестове най-различни.От 5км с газ до ламарината без пускане(само на Волуяк намалих) до катерене по екстремни кози пътечки и никакви признаци на греене нямаше.Може би ще се съглася с твърдениата,че толко си може или така ми се струва като се кача от другия джип на Ръждилка,че не върви.Но все нещо ме човърка,че може още.На прицел е ЕГР-а,само да остане време да го изолирам.
              А утре ще му направя един тест при Дядо Влади,а и той да го покара да имам,и второ мнение по въпроса.
              Ще проверя и катализатора щото действително не ще да пуши като стар дизел.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X