Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Английски фарове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с Английски фарове

    Интересно, с какво този "сертификат" ще накара фаровете да светят в правилната посока,а не да заслепяват насрещните?
    Еххх, пусти чук ......

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с Английски фарове

      Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
      Интересно, с какво този "сертификат" ще накара фаровете да светят в правилната посока,а не да заслепяват насрещните?
      Еххх, пусти чук ......
      И лепенки лепят за пренасочване на лъчите......

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с Английски фарове

        Aaaa щом е така, по-бива работата.

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с Английски фарове

          Те тез лепенки се продават и в нета.. какав е проблема колегата да си ги купи и да си залепи сам
          Aprilia 125 1991
          Bashan 200c 2007
          Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
          Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с Английски фарове

            Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
            Те тез лепенки се продават и в нета.. какав е проблема колегата да си ги купи и да си залепи сам
            Проблема е че е гламава работа. Лепят ги и не заслепяват насрещните, ама го няма високия лъч на дясно, а него трябва да го има.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с Английски фарове

              Моят съвет е - намери си оригинални фарове от някоя морга. Тези по 130.00 лв/бройката са тайвански/китайски или др. под. и не могат да се сравняват като качество с оригиналните.

              Съветите с "минаването" с 20.00 кинта предпочитам да не ги коментирам
              Honda CR-V, B20Z1

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с Английски фарове

                Темата е дискутирана май, но ми е малко циганско дал си 10000 лв за кола ,а пък се стискаш за 200-300 лв за едни фарове само за да не пречиш на останалите.
                В Полша кола с десен волан не може да се кара по пътя с полска регистрация.

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с Английски фарове

                  Мойте фарове от десняка ги подарих на един юнак който обеща да ползва само основите и още ме е яд, че не ударих по един чук на стъклата.

                  ....И вече ми писна от терикати които измислят триста обяснения, докато ти светят в очите. Едните с халогени които не пречат, другите с обратни фароте (регулирани), третите с китайски ксенон за 100лв. койта подмладява колата с 20 год. ...на тъмно.


                  Та на въпроса
                  Колега, купил си кола с грешно сложен волан на цана която предполага, че са ти останали пари за едни фарове.
                  Купи си едни нормални фарове да не те псуват хората ....а и знаците се виждат в дясно. Това с лепенките е някакво.....ъъъъъъ.....решение. Не намирам дума която да издържи модерация.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с Английски фарове

                    Здрасти колега, тайванските фарове не са никак лоши, единствено мойте нямат електрическо регулиране, ма то пък и толкоз се използва. Иначе сложили по един нивелир във фара че да си ги регулираш по лесно. За оригинални от втора употреба ми искат 250лв за единия., а тези са 130 и отражателя е супер и стъклото, все пак от Хонда Апостолов в Бургас ми ги препоръчаха и монтираха. Се га старите ако не се продадат ше седят резерва. Напомням че ги давам двата общо за 130лв.
                    "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с Английски фарове

                      Може ли адрес или телефон на някоя фирма която предлага лепенки за английските фарове.Ако някой знае ще съм му много благодарен,че ме върнаха от кат.Ако има някаква информация каде се продават ще съм благодарен да разбера.......спешно ми е малко,ако може да ми презвъни ще го набера. Поздрави

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем с Английски фарове

                        И-бей

                        Коментар


                        • #27
                          От: Проблем с Английски фарове

                          Би ли ми дал телефон на фирмата в Бургас, и аз съм на изходна позиция, и ми се иска в понеделник или вторник да регистрирам.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Проблем с Английски фарове

                            Чичко Гугл рече:

                            http://www.honda-burgas.com/about/index.html

                            Бургас
                            Панорамно шосе
                            тел.факс 056/849030
                            моб.тел. 0897978112
                            Последно редактирано от krasi-mir; 15-07-11, 12:19.
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • #29
                              От: Проблем с Английски фарове

                              Преди няколко месеца смених единия фар по принуда с не-оригинален такъв - купен от Интеркар-3000. Цената беше 76 лв. ако не греша. Сега съм с един оригинален и един неоригинален. Има разлика, но е, колкото и да е невероятно - в плюс на неоригиналния - все пак отражателя е нов.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Проблем с Английски фарове

                                A, да добавя, че някой по-горе се тюхкаше за електрическото регулиране на фаровете - не се притеснявай, всичко си е наред с електрическото регулиране.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X