Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vitara - съединител

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Vitara - съединител

    Имам витара 2.0, V 24, 136 к.с. Съединителя ми отделя ниско и задната скорост ми "Хърка " при включване.Наскоро спрях в баир и я форсирах. Замириса ужастно на феродо и едва тръгна, въпреки че бях включил двойното. Може ли да се регулира съединителя или е свършил курса

  • #2
    От: Vitara - съединител

    Първо едно валидолче пийваш и тръгваш да си търсиш нов съединител. Чувал съм че е 700лв. Дали е истина надявам се да споделиш скоро.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: Vitara - съединител

      Аз пък да успокоя малко... EXEDY К-т Съединител. , лв.
      Става въпрос за двигателя - Н20А.

      Феродов- 219лв.
      Притискател - 181лв.
      Лагер - 52лв.

      Поздрави, Вико.

      Коментар


      • #4
        От: Vitara - съединител

        Незнам как е на тази кола системата със съединителя , но 1-во бих погледнал : Жило ако има такова (самонатяга ли се , не се ли ) а пък ако няма горна помпа долна помпа (течност в казанчето , обезвъздушаване) . Просто ги погледни преди да сменяш съединител . Имал съм много случаи на приятели където просто е трябвало да натегнеш жилото или са изпуснали помпите.
        Лудак

        Коментар


        • #5
          От: Vitara - съединител

          Колега жило няма .Провери помпите първо .Ако са наред приготви си 300 400лв за саединител Успех

          Коментар


          • #6
            От: Vitara - съединител

            ....Наскоро спрях в баир и я форсирах. Замириса ужастно на феродо и едва тръгна.....
            Това явно предполага, че го е изпържил тотално. Не вярвам да е с жило. Но и да е с жило, най-много да го опъне и да почне да приплъзва при по-голямо усилие.

            П.п. Естествено да се провери самия "привод".

            Коментар


            • #7
              От: Vitara - съединител

              Имам същата витара и имах същия проблем. Казах го в сервиза, когато сменяхме маслата и майстора каза, че знае как да го оправи. Сега всичко е ОК, но пък аз не питах какво е, но ще ти кажа кого да питаш - Иван Попов. Майстора е неговия навигатор - Симеон Цинцов.
              За всеки кеф - много лев!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X