Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОМЕ ИЛИ КОНИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОМЕ ИЛИ КОНИ

    ОМЕ ИЛИ КОНИ , КАКВО ДА ИЗБЕРА ЗА ЕКСТРЕМНИ РАЗХОДКИ. ДАЙТЕ СЪВЕТ !
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    Кони!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Съгласен !

      Коментар


      • #4
        айде и аз с мъжете

        за мен дядката ему са много по-добри откъм клас и цена, но и аз съм на мнение, че ако няма да пестиш кони са правилния избор.плюс това издържат и доста по-дълго от дългокраките... пък и щом Митко и Петров казват значи вече трябва да си ги монтирал...
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          Ееехх, ако си намеря ОМЕ за 1000 кинта няма да се замислям, но нали сме в бг...

          Коментар


          • #6
            ми поръчай си отвън.

            пълен кит даже със кормилния ам. струва между 400 и 700 евро. пружини амортис. тампони и т.н. тва са 1000 лв... и малко отгоре според колата ама скъпите са и за доста скъпи машини. а доставката не е повече от 50 евро...
            висете отпуснато

            Коментар


            • #7
              Ха такаа, ама каде са тези цени? как да си доставя? да не са ментета? за дискавари са ми...

              Коментар


              • #8
                ето ти един от многото

                http://www.rocky-road.com/disco.html
                пък после кво ти трябва една кредитна карта и купувай.това е само един от стотиците сайтове които продават....
                не е толкова сложно колкото звучи.а и е доста по-тънко.
                от БГ да купуваш незнам,цените ги правят сякаш ги доставят от Уран със совалки...
                висете отпуснато

                Коментар


                • #9
                  Даа, тука е нечовешката скъпотия, но аз нямам кредитна карта, а и някак сам склонен да платя в момента на получаване на стоката...
                  10х ще мисля

                  Коментар


                  • #10
                    благодаря за съветите ! наистина щом ,,Митко и Петров" казват КОНИ, значи вече съм ги поръчал!
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #11
                      а не бъркам нещо ? КОНИ са по- ефтини от ОМЕ!
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        Естествено че са по-евтини, OME се произвеждат в микроскопични количества и се използват предимно при нестандартни окачвания. КОНИ е промишлен производител и произвеждат хиляди пъти повече амортисьори от ОМЕ или който и да е подобен производител...

                        TJM, OME, RANCHO и така нататък има смисъл да се купуват само и единствено тогава когато се прави нестандартно окачване...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          мойта бега4ка е с 4 предни кони и 4 задни оме зависи от това какво каране иска6 да прави6. мойта настроика е за офроуд рали. кони двутръбен без допълнително налягане е за по твърди настройки ,а оме са по 'мазни' като возене
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X