Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VW Transporter T1 1964г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: VW Transporter T1 1964г.

    Само се опитвам да бъда полезен!Успех с начинанието!Ще стане супер!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

    Коментар


    • #32
      От: VW Transporter T1 1964г.

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      Концепцията за буса е Low Rider, джанти EMPI, и аерография.
      Според мен EMPI е от най - добрите варианти за джанти на тази кола, без значение от модела им.
      На аерографията обаче въобще не съм почитател, защото в повечето случаи нещата изглеждат супер претруфени и кичозни. Ако се използва за създаване на лек визуален ефект (имитация на пукнатини, искри, ръжда, нюанс, сенки...) - ОК, но цели картини, чудовища, роботи, огньове - приемам го за кич. Но това е лично мнение, важното е, че този ценен модел ще живее и се прави с мерак!

      Коментар


      • #33
        От: VW Transporter T1 1964г.

        Честита нова заигравка.Това,тенекиджийството, си е хамалогия,за да стане както искаш,ама ти си ФЕН,та съм сигурен в крайния резултат.Виж,обаче,тука една от снимките възбуди любопитството ми.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1220395.JPG
Прегледи:1
Размер:1,018.1 КБ
ID:5218277

        Това редуктор ли е?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #34
          От: VW Transporter T1 1964г.

          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
          Честита нова заигравка.Това,тенекиджийството, си е хамалогия,за да стане както искаш,ама ти си ФЕН,та съм сигурен в крайния резултат.Виж,обаче,тука една от снимките възбуди любопитството ми.
          [ATTACH=CONFIG]258878[/ATTACH]

          Това редуктор ли е?
          Хахаха, нарочно пуснах снимката и чаках да видя, дали някой ще забележи
          Да редуктор е, понеже по времето когато са правени бусовете, двигателите с които са оборудвани са слаби като мощност, се е наложило да компенсират натоварванията с редуктори
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #35
            От: VW Transporter T1 1964г.

            Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
            Според мен EMPI е от най - добрите варианти за джанти на тази кола, без значение от модела им.
            На аерографията обаче въобще не съм почитател, защото в повечето случаи нещата изглеждат супер претруфени и кичозни. Ако се използва за създаване на лек визуален ефект (имитация на пукнатини, искри, ръжда, нюанс, сенки...) - ОК, но цели картини, чудовища, роботи, огньове - приемам го за кич. Но това е лично мнение, важното е, че този ценен модел ще живее и се прави с мерак!
            Никъде не съм споменал че ще има цели картини
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              От: VW Transporter T1 1964г.

              Ванка хич не ти завиждам с работата, мъките и парите който ще хвърлиш по този найстина доста интересен екземпляр, но състоянието му е доста окаяно.Ще следя с интерес развитието на темата и проекта и успех с начинанието .А пък Соти направо ме уби как го видя тоя редуктор

              Коментар


              • #37
                От: VW Transporter T1 1964г.

                Аз 10 мин гледам тая снимка и не мога да видя редуктор!Виждам само скоростната кутия!Каде е тоя редуктор,в главината ли!?
                TLC 120 Prado
                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                Коментар


                • #38
                  От: VW Transporter T1 1964г.

                  На колелото е.Виж ръкава на полуоската не влиза в средата на главината, а над нея.
                  Ванка,нали ще го разглобиш това,там за да го почистиш нещо,задължително дет' се вика...колкото да му видим предавката.Интересно ми е дали е заради липса на мощност на мотора или за клиренс.Щото,доколкото знам, трансмисията на КДФ-ката е мислена за военни цели.Абе..ще е интерсно да пуснеш нЕкоя снимчица.
                  П.П. Ети,не съм единствения,който е видял редуктора.И на Густав очите са се забили първо там...
                  Поздрави!!!
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #39
                    От: VW Transporter T1 1964г.

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    На колелото е.Виж ръкава на полуоската не влиза в средата на главината, а над нея.
                    Ванка,нали ще го разглобиш това,там за да го почистиш нещо,задължително дет' се вика...колкото да му видим предавката.Интересно ми е дали е заради липса на мощност на мотора или за клиренс.Щото,доколкото знам, трансмисията на КДФ-ката е мислена за военни цели.Абе..ще е интерсно да пуснеш нЕкоя снимчица.
                    П.П. Ети,не съм единствения,който е видял редуктора.И на Густав очите са се забили първо там...
                    Поздрави!!!
                    Амииии той единия е протекъл и ще се разглобява.Понеже ще го правя Low Ride, редукторите ще ги прибера в склада, ако нещо друго ми хрумне, да си ги имам
                    Днес свалих предния мост, ама снимки понеделник
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #40
                      От: VW Transporter T1 1964г.

                      Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
                      На аерографията обаче въобще не съм почитател, защото в повечето случаи нещата изглеждат супер претруфени и кичозни. Ако се използва за създаване на лек визуален ефект (имитация на пукнатини, искри, ръжда, нюанс, сенки...) - ОК, но цели картини, чудовища, роботи, огньове - приемам го за кич. Но това е лично мнение, важното е, че този ценен модел ще живее и се прави с мерак!
                      Даам, и според много от нас грешно, но пък всеки си има свое ...
                      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                      Никъде не съм споменал че ще има цели картини
                      ... и само да вметна че това не са картини, това е тематика.Да вземем моя Хълк за премер, който с едната ръка държи верига зхваната за задния амортисьор а с другата бута предния мост, Хълк в превод е Мечка, символ на сила и разум.Д,уга тема е обаче до колко се вписва при нашето хоби треви, храсти, камъни , кал и прочие..
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010420.JPG
Прегледи:2
Размер:171.5 КБ
ID:5218322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010425.jpg
Прегледи:2
Размер:115.8 КБ
ID:5218323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010428.JPG
Прегледи:3
Размер:150.7 КБ
ID:5218324
                      п.п.Ванка честито за придобивката, ако ти трябва кожар-тапицер, тази в Медово работи много добре и за прилични пари.
                      Последно редактирано от Ico_Ns; 16-10-10, 00:37.
                      Око за око и светът ще ослепее

                      Коментар


                      • #41
                        От: VW Transporter T1 1964г.

                        Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                        Даам, и според много от нас грешно, но пък всеки си има свое ...

                        ... и само да вметна че това не са картини, това е тематика.Да вземем моя Хълк за премер, който с едната ръка държи верига зхваната за задния амортисьор а с другата бута предния мост, Хълк в превод е Мечка, символ на сила и разум.Д,уга тема е обаче до колко се вписва при нашето хоби треви, храсти, камъни , кал и прочие..
                        [ATTACH=CONFIG]258952[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258953[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258954[/ATTACH]
                        п.п.Ванка честито за придобивката, ако ти трябва кожар-тапицер, тази в Медово работи много добре и за прилични пари.
                        Благодаря ти Ице, като му дойде времето ще те потърся за координати
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #42
                          От: VW Transporter T1 1964г.

                          Абе и на мен ми се стори че е там тоя редуктор,но за първи път виждам такава контрукция!
                          TLC 120 Prado
                          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                          Коментар


                          • #43
                            От: VW Transporter T1 1964г.

                            Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                            Абе и на мен ми се стори че е там тоя редуктор,но за първи път виждам такава контрукция!
                            Може и да се изненадаш ама освен редуктор са имали и LSD диф още 50-те години

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Reduktor.jpg
Прегледи:1
Размер:242.4 КБ
ID:5218361Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LSD.jpg
Прегледи:1
Размер:192.0 КБ
ID:5218362
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #44
                              От: VW Transporter T1 1964г.

                              Брачед, няма ли да ти приседне от толкова бусове и Т-3ки?

                              Коментар


                              • #45
                                От: VW Transporter T1 1964г.

                                Първоначално публикуван от perso Преглед на мнение
                                Брачед, няма ли да ти приседне от толкова бусове и Т-3ки?
                                Ooooo бате Персооо, добре дошъл в темата ми
                                Синия бус се продава, така че ако имаш мерак, заповядай
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X