Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих РАВ-че на жена ми.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купих РАВ-че на жена ми.

    Преди няколко дни купих РАВ 4 95г. автоматик за жена ми. Дълго време се колебах между тази машина и къса Витара, но фул тайм 4х4 надделя. Трудно ще обясня кога и как да включва и изключва двойното на Витарата, та за това. Ако някой е по-запознат да ми пише за слабите страни на Тойотата, ако има такива и какви проблеми мога да очаквам. В момента РАВ-ката е в чудесно състояние без каквито и да било шумове и потропвания и се надявам така да си остане. А, щях да забравя - джипчето е с десен волан, но тя жена ми караше и Вранглера та това не е проблем.
    [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

  • #2
    От: Купих РАВ-че на жена ми.

    Е това е гадно да купиш на жена си кола с обратен волан.
    Свикнала ама... опасно.. за нея и за околните.
    Пък и за какво и е да и обясняваш кога се ползва 4х4? Все едно ще тръгне на офроуд сама.
    Иначе честито.
    Само му оправи първо фаровете да не заслепяват насрещните и сложи някакви огледала да и е по лесно при изпреварване.
    Ники

    Коментар


    • #3
      От: Купих РАВ-че на жена ми.

      Слабата страна на РАВ-а е рейката, но това при условие че я караш извън асфалта
      За 3 години друго слабо не съм видял

      Коментар


      • #4
        От: Купих РАВ-че на жена ми.

        Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
        Е това е гадно да купиш на жена си кола с обратен волан.
        Свикнала ама... опасно.. за нея и за околните.
        Че кво му е гадното?Жената няма да се прави на Шумахер с Рав-чето трябва само внимание.Моята жена стана 3 години кара всичко с десен волан-то и с ляв нямаме нищо.Няма проблем,а пък за фаровете има лепенки за пренасочване на лъчите.

        Коментар


        • #5
          От: Купих РАВ-че на жена ми.

          За рейката и аз така разбрах, ама то това джипче ще ходи само из града, освен когато не го набарам аз, но това ще е рядко. Имам обаче още един въпрос, на който не мога да си отговоря: има ли автоматика блокаж на междинния диференциал? На модела с ръчна кутия има от едно копче на таблото, а при мен това го няма. Дали е автоматичен или просто няма?
          [COLOR="black"][B][I]Wrangler 2.5i[/I][/B][/COLOR]

          Коментар


          • #6
            От: Купих РАВ-че на жена ми.

            ЧеститоСъс здраве да си го кара.Предполагам,че много се радваТова са хубави придобивки.
            Не казвай "Хоп" преди да си скочил

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X