Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-добрата

    СРАМ ви казвам,срам голям ма ще попитам.

    Понеже Мерцедес не правят добро дизелово Г което да се внася тук се оглеждам за ТОЙОТА.Шанса да взема такова е мальк,ще се прежаля май за бензин Г ма да видим.

    Питам обаче - коя е най-здравата,дьлга,дизелова,проста,тежка,автоматични скорости,яко окачване...............ТОЙОТА произвеждана някога.Не ме бьрка дали слуша МП3ки или има сензор за дьжд,просто го искам камионесто и нищо или поне почти нищо електронно по нея.Ако такова няма може и да е рьчка.

    За какво ми е - детевоз с примеси на атакуващо пазарно средство,резервен джуган и нещото за екшьн при случайГодините нямат значение,може и на 30 да е,но да не е под 5 метра и под 2.5 тона или там някьде.

    Може и дьрт ЛЕКСУС,дизел задьлжително ако имат такива тук,бензин на джуган не искам да виждам.

    Айде вие сте.


    СРАМ..............
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Най-добрата

    Най-доброто на Тойота HDJ 80
    Прикачени файлове
    TLC 73 4.2-TD
    Автоматик
    Тел.0887859269

    Коментар


    • #3
      От: Най-добрата

      Две години стаж който имам с Тойота 80 4.2ТД, без съществени ремонти като се има предвид начина на експлоатация и състоянието при закупуването и. Ама незнам дали при вас има дизели.

      Да чуем и бензинджиите, че сега ще скочат срещу печките

      А може и някой от по-старите, но не съм много запознат с тях.
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • #4
        От: Най-добрата

        Първоначално публикуван от karosa Преглед на мнение
        Най-доброто на Тойота HDJ 80
        Според мен 12-вентиловия е по добър, пък и няма електроника.

        Поздрави.
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #5
          От: Най-добрата

          +1 за 80-ката! Отговаря на всички изисквания които си посочил. Единствения момент е с какъв мотор ще я намериш при теб. Успех!
          --------------------------------------------------
          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
          [/FONT]

          Коментар


          • #6
            От: Най-добрата

            И аз съм на същото мнение 80-ка с 4.2 мотор!Друг е въпроса на какъв екземпляр ще попаднеш относно това как е подържан от предишните притежатели !

            Коментар


            • #7
              От: Най-добрата

              Toyota Land Cruiser 100 4.2 TDi

              Коментар


              • #8
                От: Най-добрата

                Известно време наблюдавах един търг в Щатите за ТЛК FJ62 6ц. ,4.0см3 автомат, но все не мога да се видя с пари за да предприема нещо. Другото е, че почти нищо не знам за този модел...но ми е адски красив
                --------------------------------------------------
                [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                [/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: Най-добрата

                  ТЛК 78. Цената няма да ти хареса.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                    Според мен 12-вентиловия е по добър, пък и няма електроника.
                    Поздрави.
                    Краси и 24-вентиловия 1HD-FT също няма електроника.

                    Асене, колегите го казаха.
                    Избора ти е следния:
                    80-та или 105-та серия на Ленд Крузър. 105 е като 100, само, че с цял преден мост отпред. Съмнявам се да се намери лесно подобна в щатите и тя ще е бензин (4.5 редови 6, 1FZ-F(E)).
                    Относно двигателите:
                    4.2 турбо дизел при 80-та серия. 1HD-T (12 клапана), 1HD-FT (24 клапана). Разликата в мощността е до 7 коня, 160-167 за първия, 170 за втория.
                    4.5 бензин - 1FZ-FE. Проблема при този в Щатите е, че се намира с алуминиева глава (и чугунен блок), за разлика от повече екземпляри за изтока (изцяло чукуг) и хората по форумите плачат от време на време от температури, греене и т.н.

                    Иначе доста добър източник, един от най-добрите всъщност за Тойота worldwide е форума на www.ih8mud.com, подраздела за 80-та серия е тук:
                    http://forum.ih8mud.com/80-series-tech/

                    Спрямо твоите изисквания няма друго попадение при Тойота, според мен.

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    ТЛК 78. Цената няма да ти хареса.
                    Чети внимателно заданието. Търси се автомат.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най-добрата

                      Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                      Известно време наблюдавах един търг в Щатите за ТЛК FJ62 6ц. ,4.0см3 автомат, но все не мога да се видя с пари за да предприема нещо. Другото е, че почти нищо не знам за този модел...но ми е адски красив
                      60-та Серия е тотална класика, особено в Щатите, но:
                      - е бая стара вече, тоест, човека се мята първо в един Restoration проект, а не това се търси в случая.
                      - да, комплектацията с бензина 4.0 (3F) го има и с автомат, ама този автомат иска бая пипане за да тръгне, знам от личен опит.
                      - като пътно поведение (ресьори) и въобще вървене отстъпва на 80-тката.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най-добрата

                        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                        60-та Серия е тотална класика, особено в Щатите, но:
                        - е бая стара вече, тоест, човека се мята първо в един Restoration проект, а не това се търси в случая.
                        - да, комплектацията с бензина 4.0 (3F) го има и с автомат, ама този автомат иска бая пипане за да тръгне, знам от личен опит.
                        - като пътно поведение (ресьори) и въобще вървене отстъпва на 80-тката.
                        Аз просто споделих на мен кое ми харесва....а този екземпляр е реставриран на цена от около USD 12k. В момента има търг за реставрирана 62-ка същата комплектация и цена до момента 7,5к долари и пак се размечтах

                        А в случая на колегата 80-ка е чудесно решение и според мен.
                        Последно редактирано от Николай Шиваров; 07-10-10, 08:59. Причина: да споделя мечта
                        --------------------------------------------------
                        [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                        Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                        [/FONT]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Най-добрата

                          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                          Чети внимателно заданието. Търси се автомат.
                          Няма ли 78 автомат????
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Най-добрата

                            Бре какьв отскок давате.Я да продьлжавам тогава.

                            Бензина го забравете,това ми трябва и за ТАНК по време на екшьн / да се чете наводнение,пожари,заметресение........... /а там бензина други да го карат,дизел или нищо друго,ако ще е бензин ще е Г500.

                            Каква е разликата между 80 и 100 серията?Говорим за мотор,окачване и скорости.Красота при джипка няма да тьрся,тя и без това ще се наджипва и тавана може да е боядисан отровно оранжево та все ми е тая на какво прилича.Запазени има колкото искаш,за парите все ще ги наброим,то Гто да не е евтинко,а други алтернативи не се виждат.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Най-добрата

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Няма ли 78 автомат????
                              Поне доколкото на мен ми е известно, мисля, че не. Автомат при 7-ма серия има само при light duty (пружинните версии).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X