Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

    Здравейте,
    От вчера и аз вече съм собственик на Terrano 2 2,7 TDi 2001г. , дълга база.
    Това е машината - http://www.cars.bg/u207176 (още не съм правил фото сесия)
    Като всяка кола на старо и тази си има свойте проблеми - машинки за ел.стъкла, връзката между интеркулера и колектора е за смяна, степените на вентилатора и т.н.
    Ще се радвам ако някой ми даде информация откъде може да се намерят тези части на приемливи цени.

    Освен горепосочеите проблеми ще трябва да ми обясните къде се внася членски внос и колко е той.

    Благодаря.

    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

  • #2
    От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

    Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
    ...
    ще трябва да ми обясните къде се внася членски внос и колко е той.

    Благодаря.

    Да! "Членския внос" не може да се сметне предварително. Процедира се така:
    На предварително уточнено и секретно място се събира от група маняци с очукани и кални джипове. Общото между тях е че се борят кой ще сложи по големи гуми и грозни железа. Също така много пият и мезят. Групата не е постоянно на разположение и не е ясна по численост. В зависимост от задачите може да минеш и по тънко. Но за всеки случай се подготви по добре.
    Честито!

    Коментар


    • #3
      От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

      Честита придобивка!!!
      Много и безаварийни километри ти пожелавам с нея.
      Добре дошъл в отбора на ...Нисан!!
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #4
        От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

        Честито на колегата, и моята е същата както каза проблемите с машинките за стакла си е проблем при този модел, аз същото съм на този хал ама си оправих климатика и все не намирам време да ги оправя а и стана студено

        Честито и да я ползваш с здраве и без други проблеми.
        ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
        NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

        Коментар


        • #5
          От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

          Опитай за нови оригинални части при Patrоl fen и mimo13 от форума. Иначе - по морги. В UK ги има с купища на никакви цени, ама точно тия с най-ниските цени искат да отидеш да си ги вземеш. Парт номерата можеш да видиш от тук: http://nissan4u.com

          Щракни една снимка на връзката между кулера и колектора, да видя са какво иде реч. Иначе по тунинг магазините има силиконови - червени, сини, черни. Само трябва да и знаеш вътрешния диаметър.

          ...ъъъ и честито де. Много хиляди безаварийни километри.

          ПП: Машинките на стъклата са 2 вида. Не знам дали зависи от годината на производство или от нещо друго, но преди да търсиш, свали корите и виж твойте от кои са. Май по-новите (след 2000г) са по-кекави.

          ППП: Сега едно чипче, и едно запушване на EGR-а, па да видиш как ще тръгне после...
          Последно редактирано от sparkybg; 07-10-10, 11:17.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

            Честито и от мене колега,пиши кат си вземеш машинки-цени туй онуй,че и аз имам за смяна.

            Коментар


            • #7
              От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

              Спарки, да ме извини колегата че му спамя в темата, но при мен чипчето е запланувано, а това запушване за какво иде реч?
              ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
              NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

              Коментар


              • #8
                От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                Първоначално публикуван от terano Преглед на мнение
                Спарки, да ме извини колегата че му спамя в темата, но при мен чипчето е запланувано, а това запушване за какво иде реч?
                Входа на изгорелите газове от EGR системата във всмукателния колектор. Ефекта е че колектора не се пълни с гняс и сажди. Ако се махне и дроселовата клапа след интеркулера - още по-добре, макар че не знам дали е възможно ако се махне да се излъже компютъра че всичко е наред.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                  Честито,успех с новата придобивка.И много безаварийни километри.

                  Коментар


                  • #10
                    От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                    Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    От вчера и аз вече съм собственик на Terrano 2 2,7 TDi 2001г. , дълга база.
                    Това е машината - http://www.cars.bg/u207176 (още не съм правил фото сесия)
                    Като всяка кола на старо и тази си има свойте проблеми - машинки за ел.стъкла, връзката между интеркулера и колектора е за смяна, степените на вентилатора и т.н.
                    Ще се радвам ако някой ми даде информация откъде може да се намерят тези части на приемливи цени.

                    Освен горепосочеите проблеми ще трябва да ми обясните къде се внася членски внос и колко е той.

                    Благодаря.

                    Честито все пак,а на въпроса ти,колегата Симо Тонев,ама на латиница във форума,може да ти даде доста жокери,като много заклет фен на нисан!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #11
                      От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                      И от мен безаварйино.И да си я караш с кеф.И аз съм с дълга база 2002 ако имаш въпроси питай.

                      Коментар


                      • #12
                        От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                        Благодаря за радушното приемане във вашите редици.

                        Въпроси със сигурност ще има, надявам се да са по малко.

                        Благодаря.
                        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                        Opel Campo 3,1 TD '99
                        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                        Коментар


                        • #13
                          От: НОВ ЧЛЕН НА КЛУБА

                          колега слагай снимки да се похвалиш .
                          ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                          NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X