Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

    Колата е с аларма и централно. Като заклюявам/отключвам с дистанционното, задната врата се заключва винаги, а предните две когато си решат. С ключа заключва без проблеми.
    Алармата принципно е изпитана защото на другата кола съм със същата аларма - от 5г. я карам и не съм имал никакви проблеми, ама знам ли... Управлението на централното си дойде с джипа, а алармата съм я слагал допълнително.

    Дайте съвет къде може да е проблема.
    Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

  • #2
    От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

    При мен проблема е подобен- заклщчва сама, дри понякога при отворена врата? Недай си Боже да забравя ключа вътре при затворен прозорец...
    Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
    ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

    Коментар


    • #3
      От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

      Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
      При мен проблема е подобен- заклщчва сама, дри понякога при отворена врата? Недай си Боже да забравя ключа вътре при затворен прозорец...
      Ейй твойта е развила изкуствен интелект....
      Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

      Коментар


      • #4
        От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

        Намирисва ми на калпави връзки. Да сте си давили колите скоро?
        Понеже не знам какви точно са ви алармите, един уточняващ въпрос: ако акумулатора е бил откачен, алармата заключва ли се сама при закачане на акумулатора?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          ........ ако акумулатора е бил откачен, алармата заключва ли се сама при закачане на акумулатора?
          не, не се заключва.
          Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

          Коментар


          • #6
            От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

            Сега се сетих, че заключването на шофьорската врата подава сигнал за заключване на другата, ако ми заклинва нащо машинката на шофьорската врата може да се получи този ефект. Ще пробвам да я сменя и ще дам отчет ....
            Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

            Коментар


            • #7
              От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

              май ще я карам на майстор. За мен електрониката е Дело тьомное
              Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
              ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

              Коментар


              • #8
                От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                Не бързай с майстора...
                Виж къде точно се намират включвателите за вътрешното осветление - представляват едни бутони, които са в долната част на рамката на вратата. Свали ги, почисти добре, и монтирай - проблема ще се оправи.
                Тази им част, която осъществява контакт, е поставена на такова място, което е възможно най-неподходящо - изложена е на всички влияния, на които е подложено и дъното на купето- Естествено, се скапват.

                Поне при мен беше така - многократни профилактики, и едно наум.

                Успех!

                Коментар


                • #9
                  От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                  Благодаря за съвета! Ще опитам...
                  Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                  ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                    Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
                    Благодаря за съвета! Ще опитам...
                    Обикновено алармата заключва след няколко секунди ако не си отворил вратата, това става и ако отвориш вратата но не ти сработи контакта, така че преди да последваш съвета на колегата наблюдавай осветлението на купето - трябва да светва при всяко отваряне на коя да е от вратите и виж този ефект със самозаключването дали става при отворена врата и светеща лампа.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                      Доколкото знам , всички майстори използват електрическата верига на вътрешното осветление . Така че , при изключен плафон и неправилна свръзка може да се получат аномалии . Колегата е прав , провери дали когато отваряш вратата светва плафона . Аз имах подобен проблем , майстора наръси с почистваш спрей , след това с контактен реши проблема и взе парите .

                      Коментар


                      • #12
                        От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                        ЕЕЕ кво ли става като се прецака нейде из гората!?Аз разреших кардинално въпроса при Патрола
                        имаше и централно и аларма после малко ..клъцни срежи.. и не се притеснявам че джипа ще спи в гората
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • #13
                          От: Централното заключва когато си иска?!? Дайте съвет.

                          Да споделя и аз опит макар и с лека кола.Самата аларма както обяснявате и както разбирам аз , си има опция да заключва вратата като е затворена колата , запалена и след потегляне.Не съм сигурен защо е направена , може би да не те свалят на някой светофар ....както и да е , та един мой познат само с комбинация на бутоните на самата аларма го махна след неколкократни пиукания на алармата , като все едно и беше писнало да я бъзикат.В момента тази опция ми е изключена и вече няма ходене до нас за другите ключове и мога да си купя цигари без да я гася .
                          Дано съм ви разбрал правилно и да пробвате с някой който разбира от аларми.
                          "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                          "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X