Обява

Свий
Няма добавени обяви.

insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

    Също, от какъв матриал са втулките м-у рамата и купето? По-горе май писа че са по 50мм височина но за други размери не спомена, моля да допълниш. Същите са и въпросите за закрепващите болтове-размери и използувани материали? Как процедирахте с орязването на бронята-на снимките ми изглежда "кастрена" но като че ли сте напаснали после и оригиналния и борд? Резултата е перфе но опиши и "дребните" детайлии да можем да пием наготово от "топлата вода".
    ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #77
      От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

      Първоначално публикуван от todor_toplev Преглед на мнение
      Спарки, това:[ATTACH=CONFIG]276978[/ATTACH]ли са подложките ? И има ли начин за по бюджетно решение?
      Това са, да. Чертеж съм постнал тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...?t=3956&page=3

      Те подложките са бюджетното решение, но не и правилното. Правилното е по-долу в темата.

      Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
      Ок Спарки,но колко максимално мога да натегна торсионите.В момента са натегнати не повече от 1 см.
      Можеш да натегнеш толкова, че между горните носачи и горните ограничителни тампони да имаш поне 15мм. Ако се натяга повече не остава ход надолу и на завои се държи
      неадекватно.

      Колкото до втулките - стомана, алуминий, полиамид.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #78
        От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

        Благодаря за точния и бърз отговор. Както винаги! Ако всеки на който си помогнал те почерпи, ще ти се увреди черния дроб!
        ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #79
          От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

          Utre shte opisha vsichko.Sorry, niamam kirilica tuk.
          тел.0879292900 Калин Костадинов

          Коментар


          • #80
            От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

            За боди лифта: стомана х12мф
            8 бр.втулки с височина 50мм,диаметър 70мм;
            в т.ч.4 бр с отвор 10мм и 4 бр.с отвор 12мм;
            По спомен в предната част на джипа са разположени с 12мм отвор,а в задната 10мм.Общо взето купето се вдига много лесно и за всеки добър майстор не би било проблем.
            Височината на боди лифта не случайно е 50мм защото над тази височина започват много заигравки.В този вариант не пипаме нищо друго освен лоста за двойното,просто трябва да се изреже 30 мм пласмасата в купето за да се включват бавните скорости.
            Броните се напасват много лесно.Когато започнете първо забравете че джипа е ваш.От предната страна режете толкова колкото да не опират гумите при завой,след това оформете изрязаните крайща с шлайфа например,пластмаса е ,не е проблем.Проблема е в задната част кадето трябва да се изреже до 10 см ,зависимост от гумите които искаме да вкараме.Тук съвета ми е да се изработи от грамотен тенекеджия.Пластмасовите вежди се огъват с пистолет с горещ въздух.Има и други работи ,но питайте.
            За окачването:
            2,5''ТМ за дълга база на Терано,поръчах ги директно на производителя Maas в Германия,много е изгодно.При интерес по-горе ми има телефона.
            Очаквам да пристигнат торсионите,тук послушах Спарки за Ir.Man според него са добри .
            За поставянето на амовете си знаете.
            Последно редактирано от К.Костадинов; 08-12-10, 09:33.
            тел.0879292900 Калин Костадинов

            Коментар


            • #81
              От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

              Добре си го описал. Получи се хубава тема. Ще чакаме сега да я поразтъпчеш. Успех.
              ... Смръщена, четириока, двуврата мръсница, с вечно недоволен изруд под капака, влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска, тясна и неудобна вътре...[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #82
                От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                Сложих си зимните гуми.По грозна картинка не съм виждал.235/75/15 изглеждат като 12'' за трабант.Ще трябва да купувам по-големи гуми.
                Дайте предложения.
                тел.0879292900 Калин Костадинов

                Коментар


                • #83
                  От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                  На дневен ред са лебедка и броня.Не знам къде да ги поръчам.Местните вносители са малко мудни и се двуомя.Имам идея да си направя бронята при някой местен "капацитет",а за лебедка честно казано не знам каква и колко либри трябва да си купя.Може би WARM ..Така че малко помощ няма да ми е излишна.
                  тел.0879292900 Калин Костадинов

                  Коментар


                  • #84
                    От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                    Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                    На дневен ред са лебедка и броня.Не знам къде да ги поръчам.Местните вносители са малко мудни и се двуомя.Имам идея да си направя бронята при някой местен "капацитет",а за лебедка честно казано не знам каква и колко либри трябва да си купя.Може би WARM ..Така че малко помощ няма да ми е излишна.
                    Брони има хубави на AFN. Внася ги Пламен Петров (Ликон) - един от собствениците на форума.

                    Ето ти снимка да подмиеш очички:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bronia_terrano.jpeg
Прегледи:2
Размер:215.4 КБ
ID:5238353
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #85
                      От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                      Да де ,ама нито в формата за контакти в сайта им отговарят,нито тук, успях да го намеря.Ако си спомняш бях те питал по-горе в темата,когато купувах окачването.
                      Благодаря ти все пак, Спарки.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • #86
                        От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                        Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                        Да де ,ама нито в формата за контакти в сайта им отговарят,нито тук, успях да го намеря.Ако си спомняш бях те питал по-горе в темата,когато купувах окачването.
                        Благодаря ти все пак, Спарки.
                        Това е профила на Пламен Петров. Прати му лично съобщение. http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=29

                        Принципно имам и телефон, но не зная дали е личен или за работа, и не обичам да раздавам телефонни номера без знанието на собственика им. Ако не отговори на ЛС-то, ще му звънна аз, става?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #87
                          От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                          Гледах при Явор /в сайта/ брони за Тераното,но ми струват много големи.Нямам си на представа да ли ще може да се намести при мен.
                          тел.0879292900 Калин Костадинов

                          Коментар


                          • #88
                            От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Брони има хубави на AFN. Внася ги Пламен Петров (Ликон) - един от собствениците на форума.

                            Ето ти снимка да подмиеш очички:
                            [ATTACH=CONFIG]283578[/ATTACH]
                            Спаркииии изтекаха ми очички те бе man.Това наистина си заслужава.
                            тел.0879292900 Калин Костадинов

                            Коментар


                            • #89
                              От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                              Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                              Спаркииии изтекаха ми очички те бе man.Това наистина си заслужава.
                              Питай ме. Бръмчи ми мухата още отдавна... Ама много ми се насъбра. Дифове, амове, други заигравки по окачването... Обещал съм си броня чак като свърша с другите неща, че така съвсем ще се зария.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #90
                                От: insa turbo-special track 235/85/16 ще влезе ли на Терано 2

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Това е профила на Пламен Петров. Прати му лично съобщение. http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=29

                                Принципно имам и телефон, но не зная дали е личен или за работа, и не обичам да раздавам телефонни номера без знанието на собственика им. Ако не отговори на ЛС-то, ще му звънна аз, става?
                                Спарки моля те, обади се на Пламен,не отговаря на лични.Искам да си купя броня за Тераното.Да ли ще пасне?
                                тел.0879292900 Калин Костадинов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X