Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със ел.стъклата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем със ел.стъклата

    Искам да ви помоля за помощ. Отказаха ми ел. стъклата. Копчетата са ми здрави моторчетата работят, но нямам ток до тях. Няма и бушон за стъклата (има само до централното) направил съм снимка на нещо като управляващ блок за стъклата, който видимо е изгорял и никъде не го открих по моргите. молбата ми е към някой наясно с проблема да ми каже може ли да се изолира този блок по някакъв начин и за снимки на трите кабела които влизат от вратат към купето за да видя къде отиват защото червеният и кафевия висят свободно в краката ми.... а никои не е бутал там. От всеки сервиз ме гонят защото не били рециклирали автомобили и немога да реша проблема сам. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2561.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5902039Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2559.jpg
Прегледи:1
Размер:118.6 КБ
ID:5902038Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2558.JPG
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5902040
    0884 626 333

  • #2
    От: Проблем със ел.стъклата

    Колега, сигурен ли си че това е за ел стъклата, аз съм си вързал моите и не съм слагал какъвто и да е блок за управление, не мисля че има нужда?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем със ел.стъклата

      Да определено си е с оригинални букси и свързва входящите кабели с тези на моторчето и копчето....
      0884 626 333

      Коментар


      • #4
        От: Проблем със ел.стъклата

        Ьз лично смятах да пусна 2 кабела от акумулатора и да ги свържа към тея преди копчето ама ми се иска да си е в оригинален вид...
        0884 626 333

        Коментар


        • #5
          От: Проблем със ел.стъклата

          Здрасти колега, това, което се вижда на снимките ми се струва, че е аларма. Мисля си , че са направили при активиране на алармата да се затварят и стъклата. Това си го мисля , защото имаше такъв модел аларма и аз се чудех за старата ми кола да ли да слагам с това име.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем със ел.стъклата

            Мне мисля че ще стане с кабел от акумулатора после ще продължиш темата и за копчетата са чао.
            Някой телевизионен техник нека го почисти и провери доста често се оправя проблема ако ли не ще ти намеря някаде в гаража имах, но и на твоя би могло да се отстрани проблема

            Коментар


            • #7
              От: Проблем със ел.стъклата

              Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
              Здрасти колега, това, което се вижда на снимките ми се струва, че е аларма. Мисля си , че са направили при активиране на алармата да се затварят и стъклата. Това си го мисля , защото имаше такъв модел аларма и аз се чудех за старата ми кола да ли да слагам с това име.
              точно блока за управление на ел.стъклата е не го бъркаите човека

              Коментар


              • #8
                От: Проблем със ел.стъклата

                Не се бях замислял... проверх и наистина е така. Заблудил съм се защото на вратат си има място за тоя боклук апък всички букси са като оригиналните... благодаря спестихте ми една камара глупости значи ще го изхвърлятова нещо и ще си сваржа кабелите...
                0884 626 333

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем със ел.стъклата

                  Това е аларма която е била добра преди 15 години
                  Забрави за нея
                  Отиди на първия сервиз за монтаж на аларми да я изрежат,яно са пуснали стъклата през нея да се вдигат при активиране на алармата
                  Още един пример за колкото по сложно толкова повече неприятности
                  Ако имаш елементарно понятие можеш да се справиш и сам. Няма релета имаш само + и - и поляритета се обръща от бутоните,това е
                  Ако обаче не си наясно с материала,отиди на някой алармаджии да я разкарат.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем със ел.стъклата

                    Понеже сме писали едновременно сега видях че си решил да се справиш сам,малко вероятно е но все пак да не са пуснали някой блокаж през този блок и като го разкараш да не запали после,внимателно.
                    http://vbox7.com/play:398e8b82

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем със ел.стъклата

                      В краката ми е страшен капинак заради алармата. Кои знае къде има още от тия глупости. изобщо ще я махна. Само ми помогнете от с кабелите.. от къде трябва попринцип да идва захранванетоБ
                      0884 626 333

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем със ел.стъклата

                        Съжелявам найстина се обърках вече, преди зимата реших да я постегна и нададх една камара пари по нея и се изнервих с тея стъкла. Нямям мн познания зя това ме извинете. като свърша с ремонтите ще напиша впечатления плюс цени и снимки.
                        0884 626 333

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем със ел.стъклата

                          цената е 20лв да те отървът от мъките
                          При монтаж на нова аларма закупена от тях е редно да ти я разкарат безплатно.Това е във Варна е така,в Дебелец незнам като дойдем на язовира ще се обадим да разкажеш.
                          http://vbox7.com/play:398e8b82

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем със ел.стъклата

                            хехе ми айде де, той не е само един. Има много яки места за каране, Елена е наблизо....
                            0884 626 333

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем със ел.стъклата

                              Колега и аз имах подобен проблем.Оказа се , че в блока с предпазителите има и за ел. стъклата- 30А, който е различен от останалите и прилича на нещо като реле. Ето и схемата на ел. инсталацията.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Схема электроо&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:5216595

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X