Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Мерси за часовника,ще пиша като го отворя.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Двойни задни светлини и нови диодни за мъгла

      Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
      Honda CR-V FACE

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Освен смяна на масло,филтри по двигател и газова нищо друго,да чукам на дърво.Само ей това железо изпадна отдолу,от една планка отляво на диференциала,та въпроса е каква работа върши.Щото и без него не се усеща ни вибрация,нищо...Нещо не мога да пусна снимка,та това нещо е стомана с кръгло ф с дължина около 12-15 см с два гумени конуса,имало е още нещо,което го държи за тая планка,но с времето е изчезнало нещото.

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Смених джантите.
          Поздрави на всички.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:649.JPG
Прегледи:1
Размер:246.6 КБ
ID:5772251Натиснете снимката за да я уголемите

Име:650.JPG
Прегледи:1
Размер:274.3 КБ
ID:5772252Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0257.jpg
Прегледи:1
Размер:217.8 КБ
ID:5772253

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Проверка на клапаните.Без реглаж.
            CR-V 2.0i RVSi 147PS

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Много добре изглежда колега moherat,а от къде с е сдоби с такива джанти.Да допълня нови зимни гуми Lassa competus winter 2
              Honda CR-V FACE

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Вчера смених маслото с масления филтър, налях пълна синтетика, както и филтрите на газовата.
                Все още си чакам гумите, щели да дойдат от Германия, планувам за другата седмица да направят проверка/реглаж на клапаните.
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                  Здраввйте,

                  За втори път тази година сменям резонантните гърнета.
                  Никога не ходете в извесния сервиз за такива неща който се намира близо до кръстовището на горнобански. Бяха ми сложили от най големите боклуци и като поисках да ми ги оравят ми казаха, че трябва да ми сложат нови и нищо не можели да направят.


                  Както да във друг сервиз за ауспуси и гърнета ми сложоха нови, оправиха ми кривите тръби от предишния, за абсолютно същите пари дадоха ми гаранция 1г, ако нямах газова щеше да е 2г.


                  Поздрави.
                  Ма кажи го тоз сервиз,кажи ги тези далавераджии някакви си "33",аман от такива!Аз за това омотавам със стъклени,кевларени ланти мойта старата работна кошница тази от 1998г.Казаха ми ,че ако ги сменя,ще започна през година да ги сменям и за това я крепа с омотавки,но ще видим докага ще издражи.По този повод !Нектарини я ми драсни за всеки случай на лични къде сменя твойте,гледам ,че си доволен от втория сервиз.
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Миналата седмица, купих зимни гуми и обух третата генерация.
                    При смяната, се скъса една шпилка на предна главина, но вчера купих нова и в петък ще я сменявам.
                    Междувременно, на втората генерация забелязах леко сълзене от щуцера на хидравличната помпа , та вчера купих "О" пръстен и го смених.
                    За сега толкова.
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      На мен май акумулатора на цр-вето ми ще си заминава, сутринта като рекох да запаля не светна нито една лампичка на таблото, ама след малко се освести и запали .
                      На харвито миналата година (май беше) взех нов, та скоро май и за братчето ще трябва да взимам
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Дам..., вчера на 3-тата генерация, светна индикацията за ДПФ филтъра, но този път втората степен с (!).
                        Колата , влезна в ограничителен режим и се наложи да я закарам при приятел, за да и пуснем, през софтуера, принудителна регенерация. Малко трудно ни пусна да я направим, но в крайна сметка се получи и индикацията угасна и показа, че е 100% почистен филтъра.
                        Лошото е ,че през последните месеци я хващам, да си прави доста често регенерация сама в движение, което ме кара да мисля че нещо не може да си ги направи коректно и докрай, затова сигурно вчера направо заби втората индикация с удивителния и може би , самия филтър е доста запушен.
                        Затова, утре го свалям и го пращам за тотално машинно почистване. Отзиви и резултати, ще има след процедурата.
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Днеска се скъса напречната щанга на задния мост , оказа се че е била късана преди и доста аматьорски заварена . Свалих я в нивата заварих я както трябва и я монтирах обратно , сега ще трябва да си търся нова .

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Здравейте имам един проблем, от както си купих хондата(црв 2005г),студена, топла пали много трудно. Двигатела е дизелов, пробвах с друга помпа и други дюзи проблема си е същия. Някой колега ако се е сблъсквал да сподели мнение

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Нова акумулатор Varta Blue Dynamic 45AH
                              Honda CR-V FACE

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Филтъра е почистен и монтиран. Повече впечатления, след време.
                                Така между другото, забелязах и теч от семеринга на "раздатката" на скоростната кутия и го смених. Използвайки повода от теча, за да долея масло в скоростите, при разглобяването, се отвори место и смених и горивния филтър.
                                И за капак, ми се обадиха от Хонда (Бултрако) за смяна на шофьорския Аербек, (по сервизната акция), та и него го смених.
                                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X