Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    благодаря,жив и здрав;-)

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Почистих цялата въздушна система а.к дросели мосели и тем подобни и още някакви неща дето колегите казаха и хондето ЛИТНА тотална разлика.

      Също така си презапоих часовника, че се беше разпоил и имаше т.е нямаше една писта хахаххахаха не е състезателен часовник не му харесва да има писти ;р

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Оня ден комшията вика смених си филтъра на течната газ че станал на 10 х.км, викам е па ти на 10 ли го сменяш, ами даже и на по малко вика. Викам си бах мааму моя е на 30, а го имам купен от 1 година и така си седи в колата, днеска викам чакаи го сменя, малииииии колко гняс имаше вътре не е истина, една шепа графит или там квото е , и самия филтър кенеф. Смених го, но не съм очарован конструктивно от клапана БРЦ мноо О-пръстени мноо нещо, много връзки, зорлем да изпусне от някъде.От Ловато по хубави клапани си няма, простички надеждни....
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Днес една хубава хубава домашна мивка

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            аз моят филтър на газта го сменях преди месец някъде на почти 40 хил. км. Толкова беше записано в гаранционната карта 40 000. Момчето, дето сложи новия, пак MED, ме попита от Лукойл ли зареждам и аз казах, че от там слагам най-често газ, понеже ми е най-близо. На него му направило впечатление ,че има жълт налеп, който е вероятно сяра, добавка, която слагат Лук в газта. Филтъра не може да я спре и отива в инжекторите. Посъветва ме да зареждам другаде, Еко, ОМВ.
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              И аз т тях зареждам предимно, ама не видях да има нищо жълто, имаше само синкав прашоляк и то много вече ще ги сменям по често на 20 х. макс.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
              Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Говоря за филтъра преди дюзите, а не за този на клапана
                Honda HR-V 4WD D16W1

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Изгоря поредната крушка - Н1 и сложих нова естествено.
                  И понеже бях на тема светлини, смених и едната изгоряла крушка, за осветяване на задния номер.
                  Имах и два нови диода с лупи за предните габарити, та ги смених и тях.
                  / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                    Изгоря поредната крушка - Н1 и сложих нова естествено.
                    И понеже бях на тема светлини, смених и едната изгоряла крушка, за осветяване на задния номер.
                    Имах и два нови диода с лупи за предните габарити, та ги смених и тях.
                    Е-е-е-е сам.Не го ли направи в сервиза?
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Извинявам се за офтопика!

                      Павле, ти се майтапиш, ама работата е сериозна. Последните 2 пъти си купувам крушки от една и съща голяма верига за автоаксесоари. И двата пъти касиерката ме пита - Искаш ли да ги монтираме? Се едно съм англичанин ... Та казвам аз НЕ, благодаря, и тя пише на касовата бележка - Клиента отказа монтаж! И единия път съжалих, че не поисках монтаж. Купувам си 2 Хаш4-ки за фаровете, специални, за по-добра видимост при дъжд и мъгла (жизнено важни за ЮК). На другия ден ги монтирам и ЯДЕЦ - едната жълтее, другата белее. Сега си карам така, щото не знам, коя от двете е дефектна, а и не мога ги върна ... да се е*А у монтьора
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                        Е-е-е-е сам.Не го ли направи в сервиза?
                        Абе когато имам време и не ме мързи, всичко си правя аз.
                        То тази смяна си е голям чанч- няма никакво място и се работи само с напипване, а пък за габаритите не ми се говори.
                        Тъпите япончета, икономисали 1 см. от кабелите на габаритите и при свалянето им, има голяма вероятност да скъсаш кабела или да счупиш фасонката.
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                          ... - едната жълтее, другата белее. Сега си карам така, щото не знам, коя от двете е дефектна, а и не мога ги върна ... да се е*А у монтьора
                          Краси, гаранция на стоката де юре се дава независимо от това къде и как е извършен монтажа освен когато дефекта е настъпил поради неправилното извършване на същия!
                          В твоя случай де факто имаш основателна претенция за смяна поради несъответсвие на продукта по спецификация! Ако не ти се пробва да си търсиш правата слагай жълтата у десно а бялата у лево и си карай така ...
                          Аз трябва да сменям на халогените ама като пробвах да ги сваля и ... нъцки! Намерих в един руски форум как са захванати ама изглежда са ръждясали порядъчно та като се постопли щи боря пак.
                          Honda CR-V 1-st Generation

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Първоначално публикуван от tzocho Преглед на мнение
                            ... къде и как е извършен монтажа освен когато дефекта е настъпил поради неправилното извършване на същия! ...
                            Taka де, ама в Англия всичко се доказва с фактури. И всеки върши работата, за която е учИл (и така трябва да е). Ми ако съм хванал халогенката с мокри пръсти?!
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                              Taka де, ама в Англия всичко се доказва с фактури. И всеки върши работата, за която е учИл (и така трябва да е). Ми ако съм хванал халогенката с мокри пръсти?!
                              Не разбирам къде тогава е проблема, нали имаш документ за покупката?!
                              Бай дъ уей, с мокри пръсти най-много да скъсиш живота на халогенката ама да побелее - нада ли!
                              Honda CR-V 1-st Generation

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Имах предвид фактура от сервиз, където са ги монтирали. Щом съм ги сложил сам, все ще измислят нещо да не ми върнат парите.
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X