Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Ами аз ги подредих по сложност факторите от които може да загрява: най-лесното е да се почне от капачката, след това ако не е тя термостат, после водна помпа, запушен радиатор и най-лошото заминала гарнитура. Само, че последното е свързано със загуба на антифриз (не от теч) е надуване (от пробива в гарнитурата). Най-добре да се направи тест за изгорели газове в антифриза преди да се сваля главата.

    п.с капачката ако е дала дефект може и от нея да ти надува. Помоли колега около теб с работеща да ти услужи за проба. Дано се окаже нещо леко!
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      аз също съм с термостат Behr вече две години и нямам никакви проблеми
      Honda HR-V 4WD D16W1

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        След като най-накрая миналата седмица успях да се сдобия с фар за задна, вчера времето ми позволи и да го сложа. Сега вече съм с две светлини за движение на заден ход. Осветяват супер. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150129_153920.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5638086 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150129_153510.jpg
Прегледи:1
Размер:54.7 КБ
ID:5638087
        Honda CR-V, 2001 147 h.p.
        Citroen C4, 1.4 vti

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Колега от къде го намери и за какви пари? От много време звъня по морги и обяви, и на всякъде ми казват, че нямат

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от koko__2002 Преглед на мнение
            Колега от къде го намери и за какви пари? От много време звъня по морги и обяви, и на всякъде ми казват, че нямат
            Взех го от Шумен , попаднах на обява в OIX и го взех, човека беше шуменец.
            Honda CR-V, 2001 147 h.p.
            Citroen C4, 1.4 vti

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Сега остава да разберем дали е задължителна като оборудване задната светлина за мъгла, която вече нямаш?
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                Сега остава да разберем дали е задължителна като оборудване задната светлина за мъгла, която вече нямаш?
                Имам заден габарит за мъгла, даже два. В тази тема на стр. 42, пост 828 се вижда къде са, горе в стоповете
                Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                Citroen C4, 1.4 vti

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Първоначално публикуван от MIMO74 Преглед на мнение
                  Взех го от Шумен , попаднах на обява в OIX и го взех, човека беше шуменец.
                  Е НЕ това не е истина!! Аз звъня из цяла България, а той бил до мен

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                    Сега остава да разберем дали е задължителна като оборудване задната светлина за мъгла, която вече нямаш?
                    Защо да я няма? Дали в този или в червения форум, един колега беше описал как е свалил фара за мъгла, в долната червена половина на стопчето.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Калояне ти нямаш въобще стопа или просто искаш да решиш проблема с задната светлина. Трябва да снимам да видите аз как съм го решил с едни тънки дневни светлини над задния номер

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Имам но е счупен на 2. Горната част на червената пластмаса я няма и се вижда лампата вътре

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          И аз съм с два фара за задната. Светлината за мъгла съм я вмъкнал в левия фар, зад червената капачка. Става лесно - разпробих го и му изрязах два канала за оригиналния цокъл

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Здравейте,

                            Преди няколко дена си карам хондата и по някое време се, започва да чува един странен звук. Сякаш гърнето се влачи по асфалта. Понеже предишната ми кола беше фият съм запознат много добре с звуците от стържещо гърне по асфалта или част о купето и прочие. Спирам. гледам отдолу всичко е наред, нищо не виси, всичките тръби и гърнета са ОК. Качих се и продължих, но звука ставеше все по силен даже хората ме гледаха странно и имах чувството, че хондата се разпада . Помислих си, че може да е акустичния датчик на спирачките,но при натискане на спирачката звука не се усилваше. Реших че може би диференциала си е заминал въпреки, че на светофарите при тръгване го усещах как се включва. Закарах колата при братовчеда и си тръгнах. След тридесет минути той ми звънна за да си взема хондата, готова е !?!?!?!?

                            Като стигнах в сервиза той ми показа какъв беше проблема: Камъче колкото бобено зърно между диска на спирачката и предпазната ламарина. камъчето беше станало гладко като стъкло.
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Колега Радев,колко ти излезе смянта на съединителя,ако не е тайна.Моят одделя много горе и вероятно и аз скоро ще трябва да го сменям.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                200 лева Valeo и 80 лв труд
                                Honda HR-V 4WD D16W1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X