Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от peich64 Преглед на мнение
    аз пък вчера минах с 40л газ 350км. със 110км/ч.по малко не ми е горяла.
    Ами значи оправдавам извода от бая теми, че до 90-100 км. е "енергийно ефективна", а от там нагоре си лапа. То такъв разход и аз скоро не бях и помирисвал, ама можело значи със пенсионерско каране. Ама занапред за едни 1-2 лева на 100 км. няма да си развалям кефа.

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Миналата седмица си сложих халогени на ЦРВ-то. В комбинация с лупите и ксенона, вече мога да кажа, че нощното пътуване също може да бъде приятно
      Ето какво се получи:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141230_151225.jpg
Прегледи:1
Размер:189.7 КБ
ID:5633172 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141230_151255.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5633173
      HONDA CR-V 2.0 I-VTEC

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        и аз днес най-накрай се наканих да си монтирам ксенона, но ми направи впечатление, че ми смущава радиото на определени станции. Възможно ли е от това, че баластите са допрени до купето. Дайте идеи какво да направя
        Honda HR-V 4WD D16W1

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Смених моторчето на пъскалките за предни стъкла. Оказа се че старото не работеше и след като беше прежалено реших да го разглобя. С клещи свалих с леко завъртане наляво и надясно приставката към корпуса на моторчето в която се включва захранващият кабел. Зачистих колекторчто на моторчето и четките които остават на кръглата приставка с клемите и след като го сглобих си заработи. Ако на някой колега му откаже моторчето на пръскалките може първо да се опита да го отремонтира.
          Honda CR-V I 2000 г.
          0 осем 96 осем три 3 сто и 10

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Здравейте
            Разглеждайки и руските форуми за Хонда ми влезе тази муха в главата и с един приятел я осъществихме от мене идеята от него изпълнението.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_201047.jpg
Прегледи:1
Размер:20.6 КБ
ID:5634904
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_201457.jpg
Прегледи:1
Размер:11.4 КБ
ID:5634905
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_201410.jpg
Прегледи:1
Размер:7.8 КБ
ID:5634906
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_201031.jpg
Прегледи:2
Размер:5.0 КБ
ID:5634907
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150114_201020.jpg
Прегледи:2
Размер:15.3 КБ
ID:5634908
            на някой снимки се вижда как изглежда без светкавица.
            Последно редактирано от константин трендафилов; 14-01-15, 21:42. Причина: допълнение
            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Здравейте,

              Термостат 58лв
              2л антифриз 12 лв
              И сега стрелката за температурата пак е закована на въличката.

              Поздрави.
              Honda CR-V B20Z 2001

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Цената на термостата не е ли малко висока ?

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Да, но трябва да е хубав. А и за 20 лв отгоре. изкара с една година поче съм доволен.
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Довечера ще се боря с едно гадно скърцане на педала на съединителя, че взе да се не трае. ВД-то не помага,значи битката ще е сериозна. Днес накарах един приятел да го натиска и отпуска, пък аз клечах отдолу, и сякаш откъм кожуха на съединителя ми се чу. Ако го оправим ще пиша

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Значи скоро няма да пишеш, щото се оправя със смяна на съединителя. Всичко останало е козметика.
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Пръсни с WD-то не лоста, който минава през гумен маншон навън от купето, а нита на лоста на педала на съединителя. При мен така се оправи.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Стана сякаш, ама зор голям. Разкачихме помпата, дето е отпреде преди вилката, махнахме големия гумен маншон и със една спринцовка с нахлузен чибук понамазахме оста на акс. лагер. Ама зор голям - авера в канала отдолу държи спринцовката, аз отгоре с едно огледалце в едната ръка и с другата ръгам маркучето със маслото навътре покрай вилката и работата стана. Даже и педала поомекна малко.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Здравейте,

                            Не пръскаи с WD, защото ще измиеш и малкото останала грес там и ще стане по лошо.
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Почна да ми загрява извънградско та спрях да видя за какво става въпрос и видях, че маркучите към радиатора са меки ! Помислих си, че е от капачката, та реших да почна от нея. Смених я, но не се оказа тя. Причината се оказа термостат, който съм сменял преди година и половина марка "Gates". Може и на кофти бройка да съм попаднал, може би толкова му е "живота", но през този период не ми е създавал никакви проблеми. В "червения" форум гледам препоръчват термостати "Тама", но тъй като не открих такъв сложих "Behr". Ще видим този колко ще изкара.

                              Искам да посоча, че градско работеше без грешка ... нямам обяснение. Нямаше загуба на антифриз. Както и да е смених го - проблемите ги няма
                              HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                              Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                А стига бе!!! Аз току що пуснах тема, че ми държи високо налягане, дали не е пак от термостата?!?
                                Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                                Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X