Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    От Добрич съм (и аз съм с номер TX) и мога да Ви помогна с осветлението за плафона, но седмицата след 15-ти декември. Става при всякакви автомобили. Обща цена за частите - около 10-тина лева, заедно с PIC-процесора, който трябва да се програмира. Като се посвободя, ще намеря архива със схемата и HEX-кода за процесора и ще я публикувам тук ако е въможно (аз съм нов тук и още не съм доизчел праавилата).

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Първоначално публикуван от LZ2IF Преглед на мнение
      ... .. . Като се посвободя, ще намеря архива със схемата и HEX-кода за процесора и ще я публикувам тук ако е въможно (аз съм нов тук и още не съм доизчел праавилата).
      Може!
      Давай.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Слагал съм си моя парктроник преди 5-6 години сам. 4 задни и 2 предни сензора. Управлението се намира при мен в дясната мини жабка до маста в багажника и наистина за включване се ползва + от задната светлина а за предните датчици от + на стопа. При натискане на спирачка се включват предните сензори, а при включване на задна предавка задните сензори. Показанията ги показва на вграден дисплей в огледало от комплекта и се монтира върху огледалото за обратно виждане. Работи перфектно .
        Honda CR-V I 2000 г.
        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Днес скрапирах CR-V-то
          Ама си има заместник, от вчера
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
            Днес скрапирах CR-V-то
            Ама си има заместник, от вчера
            Това от аватара ли е? Честито!
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              от днес съм с нов радиатор, тъй като старият се пукна горе на пластмасовата част под капачката, просто е остарял материала и се цепи вече. Новият е на завидната сума от 60 лева
              Honda HR-V 4WD D16W1

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                А стига бе, каква е тая цена?
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                  Днес скрапирах CR-V-то
                  Ама си има заместник, от вчера
                  Оу-у-у!Шши-и-и!Майка,бравус изпревари ма-кажи коя година е,че отпред не мога да я позная.Безин ли е!Компресора на климатика гръмнал ли е,кво и лопа,тропа.Може и на лични-знаеш че и аз търся бензин-2005-2007г.и накрая...Е-е-е-е!Ха честито!
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Поправих си централното и доста ми олекна.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Първоначално публикуван от MIMO74 Преглед на мнение
                      Аз вместо парктроник монтирах камера с дисплей в огледалото за обратно виждане. Кабелите ги вкарах в купето през дупката за газовата уредба и от там под страничните горе до тавана ги прекарах отпред до огледалото.
                      Колега здравей. Имам Хонда ЦР-В 99'та . Искам да те попитам къде сложи камерата точно. Поръчах си аз но не знам къде да я сложа.. Айде за как точно все ще измисля нещо ама къде е въпроса , понеже резервната гума винаги ще скрива част от картината я от ляво , я от горе , я отдолу.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Първоначално публикуван от Firecoma Roberto Преглед на мнение
                        Колега здравей. Имам Хонда ЦР-В 99'та . Искам да те попитам къде сложи камерата точно. Поръчах си аз но не знам къде да я сложа.. Айде за как точно все ще измисля нещо ама къде е въпроса , понеже резервната гума винаги ще скрива част от картината я от ляво , я от горе , я отдолу.
                        На стр. 37 от тази тема пост № 726 съм сложил снимки и там се вижда къде е монтирана камерата, няма ограничаване на картината от резервната гума.
                        Honda CR-V, 2001 147 h.p.
                        Citroen C4, 1.4 vti

                        Коментар


                        • ТУЙ същото японче , ох малеее кви шамари тука щеше да изяде. тъпия филтър сумати и планки и пластмаси 5 часа демонтаж и монтаж и то в студа се наложи хахах

                          Първоначално публикуван от MIMO74 Преглед на мнение
                          На стр. 37 от тази тема пост № 726 съм сложил снимки и там се вижда къде е монтирана камерата, няма ограничаване на картината от резервната гума.
                          благодаря братле. Жив и здрав. Чакам я сега да пристигне системата. Такава е с дисплея в огледалото за обратно виждане. Благодаря още веднъж

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            от днес съм с нов съединител. Ето го стария
                            Прикачени файлове
                            Honda HR-V 4WD D16W1

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Вчера засякох разхода на газ на црв- то, че отдавна не съм го правил а само съм допълвал бутилката. Та пълно-празно София-Шумен ама споооокойно шофиране с не повече от 100 по скоростомера т.е. 95-96 реални само извънгардско без резки ускорения, демек в идеалния случай, двама възрастни и едно дете, пълен багажник (ама пълен ), с 34 литра газ ми изпиука след точно 350 км. направо прекрасно чак се чудя. Очаквах 11-12 на 100 а то 10. Супер е, направо се кефя, ама така едва ли пак ще карам някога на магистралата. За много години!

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                аз пък вчера минах с 40л газ 350км. със 110км/ч.по малко не ми е горяла.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X