Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво направих по Хондата днес

    Така поставени за Япония са добре!Но ако ще я караш в България не трябва ли да им размениш местата(фара за мъгла с този за задния ход)
    Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
    Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

    Коментар


    • #32
      От: Какво направих по Хондата днес

      Тя ще се кара в Англия, не в България.
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #33
        От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от swakke Преглед на мнение
        здравей колега.как се сменят тия тампони защото и аз утре мисля да ги сменям.трябва ли колата да се вдига или не.благодара предварително
        Ей браво, някой да ми обърне внимание с тия тампони! Такааа колега, тая кола това и е хубавото че си лягаш отдолу и си работиш с кеф. Щангата не е под напрежение, тъй че като развиваш болтовете 12мм не се изисква особено усилие, НО ако не тръгнат добре пръсни с нещо / аз използвах WD40/. Между другото, моите тампони ги оправих като последно подложих парче вътрешна гума само отгоре между тампона и конзолата. Там е най голямото износване на оригиналните тампони. Успех колега, пиши какви тампони си взел.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • #34
          От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
          Ей браво, някой да ми обърне внимание с тия тампони! Такааа колега, тая кола това и е хубавото че си лягаш отдолу и си работиш с кеф. Щангата не е под напрежение, тъй че като развиваш болтовете 12мм не се изисква особено усилие, НО ако не тръгнат добре пръсни с нещо / аз използвах WD40/. Между другото, моите тампони ги оправих като последно подложих парче вътрешна гума само отгоре между тампона и конзолата. Там е най голямото износване на оригиналните тампони. Успех колега, пиши какви тампони си взел.
          на моите тампони има подложена гума и си чука.поръчах си на MOOG по 8,60 и като ги сменя ще пиша.благодаря за информацията
          Honda CR-V B20Z1

          Коментар


          • #35
            От: Какво направих по Хондата днес

            Да и при мен това беше вариант с MOOG ако не бяха спрели да хлопат, обаче исках първо да ги видя щото май и те имат два варианта и едните по качество са близки до полиуретановите и съответно по твърди та може и да проскърцат, пиши им номера като ги вземеш. А иначе може подложената гума да е дала фира вече и ако се замени с нова да се оправят нещата.
            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

            Коментар


            • #36
              От: Какво направих по Хондата днес

              Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
              Да и при мен това беше вариант с MOOG ако не бяха спрели да хлопат, обаче исках първо да ги видя щото май и те имат два варианта и едните по качество са близки до полиуретановите и съответно по твърди та може и да проскърцат, пиши им номера като ги вземеш. А иначе може подложената гума да е дала фира вече и ако се замени с нова да се оправят нещата.
              преди малко смених тампоните но промяна няма.явно шарнирите се обаждат
              Honda CR-V B20Z1

              Коментар


              • #37
                От: Какво направих по Хондата днес

                Браво бе Krasi-mir, това със страничния габарит и мигач, естанало много добре и се замислям и аз да го направя.Само ако обичаш обясни,нова дупка за фасунката на габарита ли си пробил и монтирал,или си намерил такъв мигач-габарит,с два отвора за фасонките и от какво? Какви са и /W/ на крушките?
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • #38
                  От: Какво направих по Хондата днес

                  Как съм го пропуснал тоя въпрос?!

                  Мигачът си е оригиналния, само пробих нова дупка, и залепих основа за фасонка от страничен мигач Рено Клио '97-а. Такива имах излишни, а и крушката не трябва да е много близо до стъклото на мигача.
                  Крушките са 3W, но пак светеха доста силно, та ги затъмних малко с перманент маркер.
                  Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                  Коментар


                  • #39
                    От: Какво направих по Хондата днес

                    През последните дни почистих и смазах стартера, защото хъркаше, след запалване.

                    Така и така карам паркетник, рекох поне да му докарам вид на такъв. Всички външни пластмаси бяха избелели, все пак 16 г. я пече слънцето. Понеже съм калпазанин, и не ми се търкаше с парцала и качествена паста Back to Black, напръсках пластмасите с най-евтиния спрей Back to Black. Станаха като нови. За съжаление нямам снимки преди интервенцията, за да се види разликата.
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • #40
                      От: Какво направих по Хондата днес

                      И аз съм мързелив като тебе и не ми се търка, обаче ми казаха че с боя за обувки ставало идеално. Пробвах ме на голфа, стана супер, но трябва да попаднеш на боя. едната издържа повече от другата. Де да имаше сега някой да намаже и хондата
                      -------Honda CR-V 128к.с.--------
                      "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                      Коментар


                      • #41
                        От: Какво направих по Хондата днес

                        Ами и аз улетех у гъбите и и сложих газов инжекцион "Фобос" 1-това направих вчера не днес!
                        имах и Toyota Rav 4 2006g.
                        Mitsubishi Lancer 2008g.
                        Honda CR-V 1998г.
                        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                        Коментар


                        • #42
                          От: Какво направих по Хондата днес

                          Сега като започнеш да правиш икономия от гориво, ще можеш да си плащаш редовно интернета и да се весваш по редовно тук, че от близо 1 месец никакъв те няма! Нищо не казваш по въпроса в темата "хайде да поразсъждаваме"?
                          / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Какво направих по Хондата днес

                            Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
                            Сега като започнеш да правиш икономия от гориво, ще можеш да си плащаш редовно интернета и да се весваш по редовно тук, че от близо 1 месец никакъв те няма! Нищо не казваш по въпроса в темата "хайде да поразсъждаваме"?
                            Първо радвам се че съм липсвал,ВТОРО ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ИЗ ФОРУМА ЗДРАВЕ И ТО МНОГО ЗДРАВЕ,че аз за малко да изгубя съпругата си и два месеца съм по болници.Ферхондето не съм го карал,карах рафа,че е по къс и се завира из София. И да не спамя днес му подредих багажника и намерих и място и за крика!Сега отивам в темата да поразсъждавам.
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • #44
                              От: Какво направих по Хондата днес

                              Смених галошите на паркетника.
                              Новите галоши са, като за паркетник - световно НЕизвестни, еФтини австралийки :
                              http://www.ovationtyres.com.au/VI-682.html
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какво направих по Хондата днес

                                Момци имам въпрос към вас. Някой разменял ли е рамената на чистачките, че при мен тази на шофьора нещо не притиска добре перото към стъклото и точно на нивото на очите оставя мокра следа и пречи на "мирогледа" . Смених перата като мислех, че е от тях ама не би. Като се загледах точно по средата на перото, там където е монтирано към рамото стои надигнато от стъклото.
                                -------Honda CR-V 128к.с.--------
                                "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X