Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За и против твърдия таван ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За и против твърдия таван ?

    Купих я с твърд таван,правен е. Проблем значителен е липсата на възможност за поглед надясно,през задно дясно стъкло/както е на хардтопа на Патрола ми/ също така липса на обзор назад през задно стъкло /има лепнат дебел найлон,но той е мътен,а и прогоря за една година под слънцето.

    Какво бихте направили на мое място ? Шофьорската врата е разширявана,а предното стъкло заедно с рамката му е цяло,плоско стъкло/нямам идея от какво/ е направено да не се сгъва напред,което е разбираемо- едно е с твърдият таван. Да го махам ли,или да не развалям готовата работа ?
    А стъклата на вратите ги правих от трабант,измъчих се,но мърдат и не уплътняват.То плътно уплътнено купе на газка едва ли има де.





    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:103899.JPG
Прегледи:1
Размер:156.8 КБ
ID:5901949

  • #2
    От: За,и против твърдият таван ?

    Ами колега всичко зависи от теб къде я караш, кога я караш къде я държиш и прочие... Аз също съм обмислял варянти за твърд таван, но лично при мен не си заслужава. Имам нов брезент направен от тир покривало много съм доволен, прозорците са ми с оригиналните рамки отново с тир брезент, стъклата и при мен са от прозрачен найлон. В действителност много не удобно за шофиране. В момента уча в чужбина и нямам възможност да го карам зимата затова не ми пречи не добре уплатненият брезент. През другото време я държа в гаража на сухо. Лятото си има и предимства, няма нишо по хубаво от това в топъл летен ден да махна брезента и да сваля предния прозорец .
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • #3
      От: За,и против твърдият таван ?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5213908Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:173.1 КБ
ID:5213909Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5213910Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5213911Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:12.8 КБ
ID:5213912Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:11.7 КБ
ID:5213913
      Прикачени файлове
      [SIGPIC][/SIGPIC][B]Bore[/B]

      Коментар


      • #4
        От: За,и против твърдият таван ?

        Все си мисля , че най голямата екстра на ГАЗ-69 е, че можеш да свалиш брезента и да се наслаждаваш на вятъра в косите. Зимата все някак ще се преживее.
        П.П. Аз лично не мога да възприема ГАЗка с твърд таван . Поздрави.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #5
          От: За,и против твърдият таван ?

          Аз от много години,ми е трудно,да ми вали върху главата,и да ми разпарят покрива клоните,да се варя лятно време,и да правя,просеки заради бризента,щото още бил нов.Въпрос на избор.

          Коментар


          • #6
            От: За,и против твърдият таван ?

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Аз от много години,ми е трудно,да ми вали върху главата,и да ми разпарят покрива клоните,да се варя лятно време,и да правя,просеки заради бризента,щото още бил нов.Въпрос на избор.
            Тоест си с твърд покрив ? А може ли снимка ?

            Коментар


            • #7
              От: За,и против твърдият таван ?

              Да със метален
              0885 297985,мтел-Радо
              0876 556870,виваком като домашен

              Коментар


              • #8
                От: За,и против твърдият таван ?

                Не знам за твоя , но моя брезент е оригинален военен , не пуска вода и троши клони. Съвсем сериозно. За новите / наилонови/ брезенти съм напълно с теб , не стават.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #9
                  От: За,и против твърдият таван ?

                  Тоя въпрос е същия, като задниците на УАЗовете - всеки, който има борд - мечтае за врата, всеки с врата - мечтае за борд. И всички тенекиени мечтаят за брезентов покрив, а брезентовите - за твърди покриви.
                  Нема угодия за такива като нас. Ако го караш в голям град, и нямаш гараж или двор, обаче нямаш и особен избор - брезентовия хулиганите ще ти го съсипят. Ама па като чух колко нещо е преправено, да го възстановиш ще е адски труд и много пари и търсене на части.

                  Коментар


                  • #10
                    От: За,и против твърдият таван ?

                    Като гледам на снимката таванът е добре направен. Плюс това има опция отстрани да вдигнеш чергилата и да стане почти кабрио. Според мен не го пипай.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #11
                      От: За,и против твърдият таван ?

                      Аз скъсах вече два бризента и вече почвам на ламарина да слагам
                      0885 297985,мтел-Радо
                      0876 556870,виваком като домашен

                      Коментар


                      • #12
                        От: За,и против твърдият таван ?

                        Моя е с твърд таван правен. Смятам да го преправя с хард топ като на самурая ми и през лятото да е с чергило.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X