Обява

Свий
Няма добавени обяви.

V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.10.2010 Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

    Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
    Двата сегмента са превъртели и единия клапан е затегнал.
    Много газ даваш.

    Охана ако доиде и Румънеца ще стане определено доста интересно. Лесидренски залага много на домашната му писта, но ще го видим. Ако доиде и Томов картинката ще е пълна. Като допълнение може да се включи и един изявен ендурист (крoсист) като видя, че събота и неделя ще ни отнесе дъжд!
    Май пак ще бъде драматичен кръг и то за финал.
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-10-10, 21:56.

    Коментар


    • #32
      От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

      Троян определено е най-добрата писта за АТВ в България , така че ако се съберем повече състезатели,ще се получи по интересно състезание и от МХ1 и МХ2.

      Коментар


      • #33
        От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

        Май повече се карате и заканвате отколкото карате! Гледайки прогнозата може и вериги за сняг да потрябват.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #34
          От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

          Още малко снимки



































          Коментар


          • #35
            От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

            Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
            Генчев мисля ,че не си ти човека,който може да дава оценки за развитието на даден състезател/в случая Венци Колев,чийто поларис го предаде на два пъти/.
            Първо погледни в собствената си нива -малкия Генчев кара от три-четири години и още не знае ,че когато го затварят с обиколка е длъжен да не възпрепятства изпреварването ,да осигури път и да не се налага да го пазят /имам предвид Порой/.
            Нямам нищо против теб, но понякога писанията ти ми идват в повече!!

            P.S.Десо търсеше заигравката -с Николен не стана,но изчака Ричи да си поиграе,Марти финишира на 13сек след Ричи /три обиколки със спукана гума/,така ,че нещата не са така както изглеждат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Налага ми се да Ви оспамя темата. За тези, които не са в течение ще обясня за ситуацията на пистата в с. Порой с участието на Кольо Губерков, Мартин Аламуров и малкия Генчев: Та малкия Генчев си караше плътно в дясната част на пистата и ВИНАГИ когато е застигнат даваше път, като отпускаше газта и караше плътно в дясно, стига да му позволява трасето. Когато в последната обиколка беше застигнат и от Малката тромба караше плътно в дясно и е отпуснал газта. Мартин вместо да го изпревари без изобщо да му се замисля /ако си спомняш след първия манш говорих с теб и малкия, че пистата е много широка и може да се изпреварва, и че Марти не трябва да стои и да диша пепеляка на даден състезател по цели обиколки, и че най-добре е да го прескочи на скока/ застана след Иван и също намали темпото си вместо да го изпревари. От тази ситуация се възползва Губерков, който ги "метна" и двамата.
            Макар и да нямаше подаден флаг сина ми е направил необходимото, като е карал в дясно, не раздаваше газ и не е възпрепятствал изпреварването му от застигналите го състезатели.
            Какво трябваше да направи, да излезе извън пистата ли, или да скочи от АТВ-то и да помете пистата за Аламуров?

            И аз нямам нищо против теб, а ако моите писания ти идват в повече-не ги чети!

            Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
            Генчев,не знам как може да коментираш събития на които не си присъствал.Не мисля да се обяснявам,единствено ще те помоля да не обсъждаш изявите на сина ми.
            Първо каране на тази писта,технически проблеми,но той е едва на 13 години и кара за първа година.
            Аз не коментирам събития на които не съм присъствал, а питам какъв е проблема и предположих, че е технически:
            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            ... Къде е проблема- във водача или в Полариса?
            Знаете моето принципно мнение за поларис, нали?

            Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
            Генчев що не вземете да доидете да покарате малко, че досега само сте се разхождали. Тогава ще видиш какво е да си на състезание. Пък и кетъринга е винаги на ниво каквито са и състезанията.
            В интерес на истината опитах, но за сега сина ми не го пускат, даже и на тренировки.

            А мен този формат не ме влече. Следващата година, ако все още сина ми има желание, може да посетим някое и друго състезание.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #36
              От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

              Та малкия Генчев си караше плътно в дясната част на пистата и ВИНАГИ когато е застигнат даваше път, като отпускаше газта и караше плътно в дясно, стига да му позволява трасето. Когато в последната обиколка беше застигнат и от Малката тромба караше плътно в дясно и е отпуснал газта.
              Макар и да нямаше подаден флаг сина ми е направил необходимото, като е карал в дясно, не раздаваше газ и не е възпрепятствал изпреварването му от застигналите го състезатели.




              Каращия в дясно Генчев -джуниър.

              http://www.youtube.com/watch?v=kF6LipUdp7M

              погледни клипа и си направи изводите и може като миналата година да поднесеш едно извинение!

              приключвам дискусията по темата не е тук мястото и.
              Последно редактирано от TROMBA; 05-10-10, 20:01.

              Коментар


              • #37
                От: V кръг "РШ МХ АТВ" 02-03.11.2010 Севлиево

                Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
                Та малкия Генчев си караше плътно в дясната част на пистата и ВИНАГИ когато е застигнат даваше път, като отпускаше газта и караше плътно в дясно, стига да му позволява трасето. Когато в последната обиколка беше застигнат и от Малката тромба караше плътно в дясно и е отпуснал газта.
                Макар и да нямаше подаден флаг сина ми е направил необходимото, като е карал в дясно, не раздаваше газ и не е възпрепятствал изпреварването му от застигналите го състезатели.




                Каращия в дясно Генчев -джуниър.

                http://www.youtube.com/watch?v=kF6LipUdp7M

                погледни клипа и си направи изводите и може като миналата година да поднесеш едно извинение!

                приключвам дискусията по темата не е тук мястото и.
                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                .../ако си спомняш след първия манш говорих с теб и малкия, че пистата е много широка и може да се изпреварва, и че Марти не трябва да стои и да диша пепеляка на даден състезател по цели обиколки, и че най-добре е да го прескочи на скока/ застана след Иван и също намали темпото си вместо да го изпревари. От тази ситуация се възползва Губерков, който ги "метна" и двамата.
                ...
                Прав си за това, че не е тук мястото на тази дискусия, но ти я започна.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X