Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся тенекеджия за работа във Франция

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся тенекеджия за работа във Франция

    Току-що ми се обади едно момче от БГ и ме подсети нещо - редно е да напиша, че кандидата трябва да може и да боядисва.
    Изненадвам се, че в Родината тези две неща се правят отделно - първо тенекеджията, после отива на друго място за боядисване. Тук всичко това се прави от един майстор.
    А иначе знам, че в България има такива, които докарват много повече от 1500 евро и имат работа за 6 месеца напред. Във Франция същия този майстор не пада под 10 000 евро, заплащането е на час и е м/у 30-50 евро/час. /Айде да не говорим колко получават стоматолозите, или пилотите на изтребители в армията/. Само, че това са частни сервизи с многогодишна репутация, които работят предимно със застрахователните компаний. Е? Как сме? В сервиза на МБ е 65 евро/час.

    Казвам всичко това, щото е безпредметно и ненужно да ми се казва колко наш'те са велики, па колко западняците са задръстени. Елате на гости, ще ви поразведа тук-там и ще останете силно огорчени и с подбито самочувствие, на това съм бил свидетел безброй пъти. Такива магьосници има тука, брат ми, че ша ти омекнат коленете. Ако тези тук бяха загубени и прости, нямаше да са там, където са.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #17
      От: Търся тенекеджия за работа във Франция

      Не искам, да съм лош пророк, но за тези пари кадърен майстор не вярвам да се навие. Рискуваш да те изложи яко. Семеен, пък съвсем!
      Ама, знам ли?

      Коментар


      • #18
        От: Търся тенекеджия за работа във Франция

        Обади ти се момчето за което ти казах.Да за бояджия не гарантирам,боядисва ама т'ва там е малко сложно да съм 100% гарант.-НО.....за тенекийте няма проблем.Работи в хубав сервиз и се занимава с ударените коли и подготовка за боя.Боядисва само шефа на сервиза.

        Коментар


        • #19
          От: Търся тенекеджия за работа във Франция

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Не искам, да съм лош пророк, но за тези пари кадърен майстор не вярвам да се навие. Рискуваш да те изложи яко. Семеен, пък съвсем!
          Ама, знам ли?
          Всеки знае себе си. А и напомням, че това са чисти, наем не се плаща. Щото наема на една къща ТУК започва от 600-700 евро. В + и нормирано работно време + осигуровки + здравни ................ Е?
          Последно редактирано от мишоци; 03-10-10, 20:02. Причина: допълнение
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • #20
            От: Търся тенекеджия за работа във Франция

            А,имаш ли представа за условията на труд, така да се каже...С какво оборудване разполага?
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #21
              От: Търся тенекеджия за работа във Франция

              И аз поздравявам Мишоци за жеста да публикува подобна обява тука.
              За някои малко, за някои добри пари...
              Като искаш повече отиваш и се доказваш.
              На място.
              Показваш, че струваш като кадър.
              Тази обява е точно трудният старт навън и то осигурен.
              Не разбирам от това, кото се търси, иначе да съм там вече...
              .

              Коментар


              • #22
                От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                А,имаш ли представа за условията на труд, така да се каже...С какво оборудване разполага?
                Разполага с всичко, но изрично ми напомни, че ще отидат заедно до магазина и ще му купят всичко, което той каже, че му е необходимо. С други думи, той ще каже кое, как и колко.
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                  Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                  И аз поздравявам Мишоци за жеста да публикува подобна обява тука.
                  За някои малко, за някои добри пари...
                  Като искаш повече отиваш и се доказваш.
                  На място.
                  Показваш, че струваш като кадър.
                  Тази обява е точно трудният старт навън и то осигурен.
                  Не разбирам от това, кото се търси, иначе да съм там вече...
                  Благодаря ти, братко! Абе, нали знаеш - колкото и да дадеш - все е малко, колкото и да поискаш - все е много. Много правилно си го казал - който иска повече отива на място и се доказва.
                  Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                  Само DIESEL !!!

                  Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                    Бе то хубаво, ама 150 буса.......... Тука един тенекеджия, пък и да е добър бояджия..... Като знам и как се бачка. Ако някой майстор прекара толкова работа за месец колкото ще има там сигурно ще изкара 3-4 000.......евро.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Бе то хубаво, ама 150 буса.......... Тука един тенекеджия, пък и да е добър бояджия..... Като знам и как се бачка. Ако някой майстор прекара толкова работа за месец колкото ще има там сигурно ще изкара 3-4 000.......евро.
                      Така. По всичко изглежда, че трябва да дам повече светлина. На ден днешен във Франция почти няма превозвач, който да ползва собствени ППС. Всичко е под наем. Да речем за 5 години. Сиреч ти си плащаш наема на месец и си ползваш колите /камионите, ремаркетата/ и хич не ти пука за подръжка, застраховка, ремонти и т.н. Твоя грижа е САМО нафтата. А вече собственика на ППС-тата поема всичко останало. Този собственик обслужва, ремонтира, подържа и застрахова колите, включително слага и гуми.
                      Сега вече сещаме ли се?
                      Понякога се случва наемателя да има леки инциденти по пътя, или много тежки, непоправими. Тогава застраховката взема колата и ти плаща щетите. Но в повечето случаи се свежда до чукване, одраскване и други такива. И понеже в договора пише, че ти поемаш разходите по подръжката, ремонтирането е твоя грижа.

                      Ето точно такива каросерийни ремонти ще прави нашия човек. Бусовете са много, ама те не се ожулват всеки ден, я .

                      Дано сега да съм по-ясен.

                      Ако дойдеш ТУК ще останеш поразен какъв огромен процент от автопарка на служебните коли и камиони е под наем.
                      Тука никой не купува, брат, всичко живо кара под наем. А под наем означава и за по няколко години, както казах. А не само от сутрин до вечер.
                      А ти като превозвач само плащаш заплатата на шофьора и нафтата. Това е. Защото, ако купиш колата се почват подръжки, ремонти, обслужване, застраховки , щуротий и с две думи ти побелява косата.
                      Ето защо всичко ТУК е под наем.
                      И не си мисли, че след работа шофьора спира пред блока и почва да си сваля от служебната кола части за собствената. За такова нещо ТУКа ще ти попилеят живота. ТУК Ганьо не върви. ТУК хората имат отговорност и закона бие.

                      М/у другото май тук му е мястото да кажа, че включително и строителната техника е под наем - огромни фирми с по няколко хиляден персонал ползват машини под наем - багери, булдозери, мотокари, дъмпери, строително скеле, резачки STIHL дори, бормашини, Хилти-та, Макити и даже кирки и лопати, и те са под наем Сериозно ти говоря, никой нищо не купува бе, човек! ................ Дори на тях пише името на фирмата, която ги ползва, а не името на фирмата-собственик. Изненадан ли си? Е, в талона, разбира се, пише кой е истинския собственик.

                      Като изтече договора за наема, а той обикновено е дългогодишен, тези машини се разпродават и такива като мене ги купуват и препродават. Точно с това се и занимавам.
                      Последно редактирано от мишоци; 04-10-10, 02:46. Причина: допълнение
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                        Ако искаш човекът до мине курс, или изпит, преди да ти се изтресе на главата, то имам наковални и чукове. Може снимки, може уеб камера. Това е всичко, с което мога да ти помогна. Поне ще знаеш що за птица ще долети.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Ако искаш човекът до мине курс, или изпит, преди да ти се изтресе на главата, то имам наковални и чукове. Може снимки, може уеб камера. Това е всичко, с което мога да ти помогна. Поне ще знаеш що за птица ще долети.
                          Стефане, на мене ми стига някой да гарантира за него, някой, който познавам. А и аз като не съм тенекеджия как да разбера дали работи добре?
                          Абе няма проблем, ще си дойдат нещата на мястото.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                            Ех, Мишкааааа..........
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                              Здавей, Мишо. Следя развитието на обявата с интерес. Познавам много подходящ човек за тази работа- и мога да гарантирам за него. Всъщност той ми е 1-ви братовчед, занаята го практикува повече от 10г. Преди 4-5г. работи, като автотенекиджия и бояджия в специализиран сервиз в Австрия-/Грац/. Собственика беше много доволен от него, но след година и нещо, братовчет ми се върна по собствено желание и се ожени. Сега вече е семеен с две деца. На 38г. Мишо давам му твоя телефон- ще ти се обади утре. Казва се Костадин.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Търся тенекеджия за работа във Франция

                                Такааааааааа. Най-сетне ми пуснаха нета серсемите, няколко дена профилактика, щяли да ми върнат 3 евро. Тя темата отива към заключване, кандидата се намери, вече има билет за насам. Във вторник ще го посрещна на аерогарата и така.
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X