Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 34

Тема: Търся тенекеджия за работа във Франция

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране Търся тенекеджия за работа във Франция

Мой приятел има фирма за отдаване под наем на микробуси, около 150 броя МБ Спринтер и Рено Мастер. Понякога се случва да му ги връщат ожулени, чукнати, подбити. Дребни работи общо взето, ама трябва да се пооправят от време на време.
    Търси добър тенекеджия с опит. Мястото е 84000 Avignon, Южна Франция.
    - Заплата 1500
    вро месечно.
    - Дава къща безплатно
    !
    - Човека, който ще работи там може да дойде със семейството си, няма проблем.
    - Трудов договор и всички документи се поемат от работодателя.
    - Езиковата барирера не е проблем, важното е да се работи, другото идва от само себе си.
    - Знам, че заплатата не е космическа, но пък не се плаща никакъв наем, остава само разходите за храна и режийни, но пък тук във Франция тези неща са по-евтини, отколкото в България. Аз например имам на месец около 20-30 евро ток и още толкова за газ.
    - Не ми е приятно да го кажа, но все пак да се знае - пиянски историй, закъснения за работа, кръшкане, кражби, тарикатлъци и други такива - ЗАБРАВИ
    ! Също и мърляшки свършена работа. Просто това ТУК не минава.
    - Човека им трябва спешно, може да започне веднага.
    - В профила ми има телефон, или на ЛС.
    - Мишо - +33699328058

Място
    София
    Публикации
    2,800
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране От: Търся тенекеджия за работа във Франция

Офертата е изкушаваща....Кофтито е,че не мога да почна веднага.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

нула 8 девет 8 540 седем седем 5

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

Ами като си помислиш, че наем няма да се плаща .......... Щото хората все гледат колко получаваш, ама никой не пита колко ти остават.

Място
    от София, но често по света
    Публикации
    978
    Точки (при гласуване)
    13

Еее офертата е супер. Ако бях тенекеджия тръгвах веднага . Това се равнява на 2 хилки чисти. Което е повече от перфектно. Пък и свят да види който не е виждал. Евала на Мишо,че тук предлага. Това е форумен приятел!
    висете отпуснато

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

Изненадан съм ............ не, ужасЕн съм, че при тая безработица и глад в България няма никакъв интерес към предложението за работа. Незнам ........................................................

Стефан е офлайн Старши участник | news |
    | ОС || СзО |* МСС *
    Публикации
    19,245
    Точки (при гласуване)
    47

Аз например вече няма какво и да ям. Давай ги тия чаркове тука - ще ги оправим. Но за чужда страна - няма да работя. И въпроса не е в езика.

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    24,684
    Точки (при гласуване)
    47

Цитат Мнение на мишоци Преглед на публикациите
    Изненадан съм ............ не, ужасЕн съм, че при тая безработица и глад в България няма никакъв интерес към предложението за работа. Незнам ........................................................
    От какво си изненадан? Че то и тук не бъка от читави тенекеджии, пък и обявата е само на 2 дни, от които единия - почивен.

ПП: Пък и още по-малко от тях цъкат из форуми.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Стефан е офлайн Старши участник | news |
    | ОС || СзО |* МСС *
    Публикации
    19,245
    Точки (при гласуване)
    47

Не, аз например четох предложението три пъти. Не ми е оферта. Не че парите са малко - не за моя двор.

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на sparkybg Преглед на публикациите
    От какво си изненадан? Че то и тук не бъка от читави тенекеджии, пък и обявата е само на 2 дни, от които единия - почивен.

ПП: Пък и още по-малко от тях цъкат из форуми.
    Що бе, Спарки? Като знам какви смачкани дъргели, докарани от Италия, ги превръщат в чисто нови ............. Иначе как според тебе колите в БГ са по-евтини от тези в ГФР-то?
    Много са си добри наш'те майстори. Е, друг е въпроса, че тука няма лас-маги джас-маги като в Испания, ама в Испания пък няма и грам от тукашните осигуровки и другите социални хубавини. А и мисля, че това може да бъде едно добро начало, по-късно човека може и собствен сервиз да си отвори.

Място
    София
    Публикации
    2,800
    Точки (при гласуване)
    12

Еми,то и тука добрите тенекиджий си имаме достатъчно работа .Мен обявата силно ме поблазни,но не мога да си зарежа поетите ангажименти (пък при стройна организация и добро здраве,ще приключа започнатото,чак към януари).
    Има и други усложнения от семеен характер-поради щото не сме от "пътуващите хора",неможем просто да натоварим жената и децата и да отскубем за Франция.
    Е те така,ем ми се ще,ем не е толкова просто да тръгна.....
    Последно редактиран от taran ; 03-10-10 в 08:30

Място
    София
    Публикации
    4,086
    Точки (при гласуване)
    12

Тукашните добри тенекеджии си докарват и по повече парички понякога. При тях се чака ред по някой друг месец, дори тези по селата. Имам лични наблюдения. Пък мене за чирак никой ме не ще, искат опитни научени ора!
    Последно редактиран от Rabin ; 03-10-10 в 08:56
    Владимир Илич Ленин: „Потиснатата класа, която не се стреми да си служи добре с оръжието и да го притежава, заслужава да се обръщат с нея като с роби.“ (Собр. соч. 5 изд., т. 30, стр. 153.)

Място
    Русе
    Публикации
    65
    Точки (при гласуване)
    5

Дано се намери ,човек за тая работа.Това ,че колегата' мишоци' тьрси някой от Бьлгария за работа и то с такива условия,мога да кажа само ЕВАЛА, дано има повече хора като ТЕБ. Условията са добри.Аз бих приел,но веднаж почнал по камиони няма как да
    стана тенекеджия. УСПЕХ

Място
    Нови Искър
    Публикации
    111
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    7

Мишоци,казах на един приятел ,които е точно за теб и прояви интерес.Гарантирам ,че е добър тенекеджия и не употребява алкохол.Не е семеен и за това е готов да си опита късмета малко на запад.

sparkybg е онлайн
    Спартак Тимчев
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    24,684
    Точки (при гласуване)
    47

Що бе, Спарки? Като знам какви смачкани дъргели, докарани от Италия, ги превръщат в чисто нови ............. Иначе как според тебе колите в БГ са по-евтини от тези в ГФР-то?
    Много са си добри наш'те майстори. Е, друг е въпроса, че тука няма лас-маги джас-маги като в Испания, ама в Испания пък няма и грам от тукашните осигуровки и другите социални хубавини. А и мисля, че това може да бъде едно добро начало, по-късно човека може и собствен сервиз да си отвори.
    Прав си, но болшинството ги правят колкото да ги продадат. Например с използването на 5 кила влакнест кит.

Не че няма читави. Просто наистина читавите обикновено имат работа за целия китайски народ, както са си тук. Трябва да намериш някой, дето му е писнало от тукашната цигания. Самите пари и тук се изкарват, както каза колегата "при добра организация и добро здраве".
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

Място
    София
    Публикации
    1,410
    Точки (при гласуване)
    13

Ако не ми почваше точно сега сезона, тръгвах веднага.
    И на мен ми е чудно, че още няма мераклии.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието...:P.
    -----------------------------------------------
    :!: 0887770735

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

Току-що ми се обади едно момче от БГ и ме подсети нещо - редно е да напиша, че кандидата трябва да може и да боядисва.
    Изненадвам се, че в Родината тези две неща се правят отделно - първо тенекеджията, после отива на друго място за боядисване. Тук всичко това се прави от един майстор.
    А иначе знам, че в България има такива, които докарват много повече от 1500 евро и имат работа за 6 месеца напред. Във Франция същия този майстор не пада под 10 000 евро, заплащането е на час и е м/у 30-50 евро/час. /Айде да не говорим колко получават стоматолозите, или пилотите на изтребители в армията/. Само, че това са частни сервизи с многогодишна репутация, които работят предимно със застрахователните компаний. Е? Как сме? В сервиза на МБ е 65 евро/час.

Казвам всичко това, щото е безпредметно и ненужно да ми се казва колко наш'те са велики, па колко западняците са задръстени. Елате на гости, ще ви поразведа тук-там и ще останете силно огорчени и с подбито самочувствие, на това съм бил свидетел безброй пъти. Такива магьосници има тука, брат ми, че ша ти омекнат коленете. Ако тези тук бяха загубени и прости, нямаше да са там, където са.

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    9,791
    Точки (при гласуване)
    19

Не искам, да съм лош пророк, но за тези пари кадърен майстор не вярвам да се навие. Рискуваш да те изложи яко. Семеен, пък съвсем!
    Ама, знам ли?
    Тел. 0877 517965
    42 40 19N 23 17 29E
    Киа Спортидж 2.0 ТДИ 2000г.
    И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки.

Място
    Нови Искър
    Публикации
    111
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    7

Обади ти се момчето за което ти казах.Да за бояджия не гарантирам,боядисва ама т'ва там е малко сложно да съм 100% гарант.-НО.....за тенекийте няма проблем.Работи в хубав сервиз и се занимава с ударените коли и подготовка за боя.Боядисва само шефа на сервиза.

Публикации
    1,146
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на Пенчо Преглед на публикациите
    Не искам, да съм лош пророк, но за тези пари кадърен майстор не вярвам да се навие. Рискуваш да те изложи яко. Семеен, пък съвсем!
    Ама, знам ли?
    Всеки знае себе си. А и напомням, че това са чисти, наем не се плаща. Щото наема на една къща ТУК започва от 600-700 евро. В + и нормирано работно време + осигуровки + здравни ................ Е?
    Последно редактиран от мишоци ; 03-10-10 в 20:02 Причина: допълнение

Място
    София
    Публикации
    2,800
    Точки (при гласуване)
    12

А,имаш ли представа за условията на труд, така да се каже...С какво оборудване разполага?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Работа Франция
    От Мещера във форум Архив
    Отговори: 29
    Последно мнение: 07-07-11, 12:50
  2. Отговори: 2
    Последно мнение: 16-03-10, 20:52
  3. Нови радари във Франция
    От Веско във форум Радиовръзка, комуникация, компютри, електроника, софтуер, GSM
    Отговори: 3
    Последно мнение: 21-08-09, 03:54
  4. Търся тенекеджия
    От Чавдар (V93) във форум Архив
    Отговори: 21
    Последно мнение: 31-03-09, 19:44
  5. Търся транспорт за мотор от Франция
    От topzizitop във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 31-08-08, 23:16

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми