Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крушки (интериорни) и часовник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Крушки (интериорни) и часовник

    Крушката на тавана м/у предните седалки изгоря, днес съм обиколил 10на магазина и бензионостанции,
    включително аутоплюс, хелп, косер,тех ко и т.н.
    Някакви идеи къде да търся (освен в бултрако)?!
    Крушката се пада няква нестандартна 12v 8w.
    Тук се продават 12v 5w, 10w, които не стават като размер.

    Да попитам и за часовника понеже не ми бачка,
    някой ако се е сблъсквал с такъв проблем как се оправя?

  • #2
    От: Крушки (интериорни) и часовник

    Колега, болшинството предполагам не познават тебе и колата .Би би било добре да напишеш типа на крушката -има я в инструкция по експлоатация ,или да я снимаш с размери а да получиш адекватна информация.
    945 40 01 -човека има практически всякакви крушки, но я вади или по тип или по стара.

    Коментар


    • #3
      От: Крушки (интериорни) и часовник

      На мойта Хонда часовника е на бушон с наименование нещо като "резерва", където ми беше закачено и радиото, с което го игорих/бушона де/.
      Та, провери бушоните.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #4
        От: Крушки (интериорни) и часовник

        Някой знаели дали този часовник има осветление, че с тия оранжеви цифри, през деня нищо не се вижда и ме дразни. Също така някой правил ли е подобрението да си изведе лампа на таблото за късите светлини и ако някой има екстрата за предупреждение за отворени странични врати, да ми каже на кой бушон е включена евентуално да си я на правя да свети.

        дет са вика, някои гъдели да си направя по автомобила, които са и полезни в много отношения.

        мерси предварително
        -------Honda CR-V 128к.с.--------
        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

        Коментар


        • #5
          От: Крушки (интериорни) и часовник

          Срещу автоключарите на Симеон (близо до градинката на кръстовището с Опълченска) има магазин само за авто крушки. Не съм влизал и не знам какви са им цените и наличностите, ама според мен трябва да имат. Не гледай ватовете, а размера.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Крушки (интериорни) и часовник

            Колега, крушките ги има в каталога на Нарва, по около 1 лев са но по бензиностанциите не зареждат от тази. Намери кои ги дистрибутира от саита им, виж си я по размери от каталога и звънкай. Аз си зех цяла кутиика, ако си в Варна имаш една подарък.
            Часовника има един резистор доста мощен на платката. Изважда се внимателно обръщаш и виждаш как е разлепен от греенето. Припояваш и караш още 10 години.
            Това е.

            Междо другото това е лампата за CRV 99-2000 за задния стоп габарит:
            http://www.narva-light.com/en_EN/pro...al_lamps/17919
            3.80лв

            а това са страницата с фестонките
            http://www.narva-light.com/en_EN/pro.../Festoon_lamps
            някаде там се крие и тая която е за плафона ама не помня коя

            http://www.narva-light.com/en_EN/dealer/
            Последно редактирано от Deian_g; 30-09-10, 14:54.

            Коментар


            • #7
              От: Крушки (интериорни) и часовник

              За часовника проблема е в един резистор SMD монтаж които грее и се отлепя от платката.

              Коментар


              • #8
                От: Крушки (интериорни) и часовник

                а крушки тип пура има и диодни които стават в гнездата на плафоните. светят ярко бяло около 3 лева бр.
                Honda CR-V I 2000 г.
                0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                Коментар


                • #9
                  От: Крушки (интериорни) и часовник

                  Здравейте колеги, нов съм тук и от вчера имам Хондичката, която по първоначални впечатления ме радва много с мнякои дребни забележки. Бързам да питам за часовника или по точно как става ваденето, предполагам е на щипки и с една малка отверка ще стане?
                  "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Крушки (интериорни) и часовник

                    Честито за придобивката колега. Да продължава да те радва още дълго време!

                    В книгата не е показано как се вади часовника, но са показани други елементи от таблото. Предполагам е същото, но сега не мога да погледна в джипа.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02.jpg
Прегледи:1
Размер:30.6 КБ
ID:5216961

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard03.jpg
Прегледи:1
Размер:31.9 КБ
ID:5216963

                    Тук е показано какъв вид е лампата в плафона (това за Quest)
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard09.jpg
Прегледи:1
Размер:22.7 КБ
ID:5216962

                    А тук са данните на всички лампи по джипа
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard08.jpg
Прегледи:1
Размер:117.6 КБ
ID:5216960

                    ПС - така се вади, но не само часовника, а целия панел със духалките
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:crv_clock1.jpg
Прегледи:1
Размер:38.6 КБ
ID:5216967

                    защото часовника отвътре е на болтчета
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard05.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5216968 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard04.jpg
Прегледи:1
Размер:34.6 КБ
ID:5216966

                    ПС 2
                    Това са резисторите, за които говори yor
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:crv_clock2.jpg
Прегледи:2
Размер:65.2 КБ
ID:5216971
                    Последно редактирано от silverfox; 09-10-10, 11:04.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Крушки (интериорни) и часовник

                      Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                      Здравейте колеги, нов съм тук и от вчера имам Хондичката, която по първоначални впечатления ме радва много с мнякои дребни забележки. Бързам да питам за часовника или по точно как става ваденето, предполагам е на щипки и с една малка отверка ще стане?
                      Панела най-добре и безпроблемно се вади като първо се подпъхне някаква тънка пластина която освобождава щипките. Така съм виждал, че правят в сервизите. Останалото ти го показал колегата silverfox.
                      Честито за колата, мисля че няма да съжаляваш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Крушки (интериорни) и часовник

                        Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                        Здравейте колеги, нов съм тук и от вчера имам Хондичката, която по първоначални впечатления ме радва много с мнякои дребни забележки. Бързам да питам за часовника или по точно как става ваденето, предполагам е на щипки и с една малка отверка ще стане?
                        Честито за хондичката.Качи снимки да я видим.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • #13
                          От: Крушки (интериорни) и часовник

                          Полезна информация! И аз благодаря!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Крушки (интериорни) и часовник

                            Здравейте колеги, мерси за радушото посрещане и полезната информация! Тези дни ще съм зает с регистрациите, но като свърша с това ще кача снимки! Иначе дамата е Лондончанка, десничарка, на около 160 000км. със 147к.с двигател, 99г. Има си и туристическата масичка и щората в багажника което я прави доста натурална.Днес цепихме задното гърне, че имаше дрънчене вътре, но заварихме въпросната ламарина и "зашихме" разреза. Операцията мина добре и сега мърка ли мърка. До скоро!
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Крушки (интериорни) и часовник

                              Ах, щората... все не ми остава време за нея, но ще се заемам да си правя. За оригинална трябвало да се изрязва кората за да пасне, та ще си творя моя си - хем по-евтино. Е, няма да е точно щора, ами кора, но ...
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X