Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздувки на калниците? Калобрани??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раздувки на калниците? Калобрани??

    Здравейте колеги, виждал съм много джипки с едни пластмасови които се слагат на веждите и стават все едно е раздут калника. Да знаете къде продаваат такива за ферозата или къде ги правят?

  • #2
    От: Раздувки на калниците? Калобрани??

    Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
    Здравейте колеги, виждал съм много джипки с едни пластмасови които се слагат на веждите и стават все едно е раздут калника. Да знаете къде продаваат такива за ферозата или къде ги правят?
    Имаше в някакъв гръцки интернет магазин, ама цената е такава, че е направо абсурт да се купят, още повече че ефекта от тях е по-скоро козметичен. не "раздуват" твърде много.

    Иначе, Бертонето си има фабрични, WideTrack-а - също (то е фероза с широки мостове), ама са рядки и надали ще могат да се намерят от такова. Остава варианта кадърен със стъклопластите човек да ти ги направи, но не знам кой, а пък и не знам до колко ще са удачни, понеже не се огъват, а се чупят, когато се подпрат някъде.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Раздувки на калниците? Калобрани??

      Или, както имаше един слоган преди време - изберете българското: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E5%EB%E8. Гледай от стр. 14 нататък. Аз ще ги слагам тия дни.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #4
        От: Раздувки на калниците? Калобрани??

        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
        Или, както имаше един слоган преди време - изберете българското: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E5%EB%E8. Гледай от стр. 14 нататък. Аз ще ги слагам тия дни.
        Това е вариант, на който му харесва, че си и върши работата, за която е направен. Единствения им кусур е че на някои возила стоят идеално, но на други просто не пасват, чисто визуално.

        ...ама не са "раздувките" които предполагам колегата имаше в предвид.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Раздувки на калниците? Калобрани??

          Да не са имах предвид точно на Бертонето раздувките къде ли не съм търсил в БУргас нямат никъде. Да знам , че са козметични повече, аз за това и ги взимам най-вече.

          Коментар


          • #6
            От: Раздувки на калниците? Калобрани??

            Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
            Да не са имах предвид точно на Бертонето раздувките къде ли не съм търсил в БУргас нямат никъде. Да знам , че са козметични повече, аз за това и ги взимам най-вече.
            На бертонето не са козметични. Изнесени са си. Има обаче обикновени ферози с пластмаси там, дето са си съвсем козметични - не изнасят съвсем.

            Мога да се разтуршувам за гръцкия сайт, ама не ми се вярва да си готов да дадеш едни 500-600 кинта за 2 кила пластмаса.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Раздувки на калниците? Калобрани??

              И си прав няма смисъл ще потърся в някоя друга морга явно.

              Коментар


              • #8
                От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                Ей такива като моите ли имате в предвид, те почти нищо не раздуват дори и визуално - плътно стоят върху ламарината отдолу и даже не знам заради цветовата разлика ли, но моята джипка спряна до друга фероза без тези пластмаси изглежда на пръв поглед даже и по малка (по тясна)
                HONDA Civic 1.5 vtec D15Z3
                Audi A3 1.9 tdi
                Opel Frontera B 2.2i

                Коментар


                • #9
                  От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                  [ATTACH]Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15092010204.jpg
Прегледи:2
Размер:252.8 КБ
ID:5213029[/ATTACH]
                  Прикачени файлове
                  HONDA Civic 1.5 vtec D15Z3
                  Audi A3 1.9 tdi
                  Opel Frontera B 2.2i

                  Коментар


                  • #10
                    От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                    Не не е това други са. Аз говоря за такова нещо http://www.lanciafulvia.net/annunci/...YaQ719qzsk.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                      Първоначално публикуван от altuning Преглед на мнение
                      Ей такива като моите ли имате в предвид, те почти нищо не раздуват дори и визуално - плътно стоят върху ламарината отдолу и даже не знам заради цветовата разлика ли, но моята джипка спряна до друга фероза без тези пластмаси изглежда на пръв поглед даже и по малка (по тясна)
                      Твоите са тунингови, вероятно правени или специално за случая, или в мижава бройка. Надали могат да се намерят.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                        А колко би дал за такива раздувки?
                        Bertone freeclimber 1.8 115hp

                        Коментар


                        • #13
                          От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                          Определено не 500...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                            А какъв ефект търсиш от "раздувките"? Ще слагаш фланци или джанти с отрицателно отместване ли? ... Като си тръгнал по тоя път и като ти гледам аватара .... естетиката на тия разширители няма да ти е много полезна
                            Обичам я тази планета! Много съм щастлив откакто съм тук.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Раздувки на калниците? Калобрани??

                              вземаш заден калник от средно голям камион може иот голям режеш на две и раздуваш колкото искаш.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X