Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разградски ремонтен комплект за Газ24

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разградски ремонтен комплект за Газ24

    Извинявай,завършил съм двигатели,но не съм практикувал.Смътно си спомням обаче,че с оглед различното топлинно натоварване по дължина на втулката,че е правилно тя да е с лек конус,говорим за няколко стотни,също така буталото към челото и в полите му е с различен диаметър ?

    Коментар


    • #17
      От: Разградски ремонтен комплект за Газ24

      Буталото е най широко в полата. За втулките не знам да трябва да има конус. Максималния конус, който съм измерил на тези втулки е от 1 стотна. При положение, че индикатора е с точност +-1 стотна е възможно втулките да имат реален конус от 2 стотни.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #18
        От: Разградски ремонтен комплект за Газ24

        Радвам се че има още хора, оценили българското качество. Преди 4-5 години се видях в чудо с един "оригинален" комплект ризи и бутала за волгата с еленчето. Буталата задираха, щом дв-ля достигне работна температура. След три разглобявания, пренабиване на втулките за буталния болт на биелите /проверих ги за успоредност/ и много нерви, купих бутала от Разград. Останах изумен от качеството-напълно споделям мнението на Жоро. Буталата имаха отвътре на полите си отлят номенклатурен номер. Аз мисля че и оригиналните руски не се произвеждат по подобна технология и с такова качество и точност. А моторът просто заспа. При ментака к-кт разликата в теглата бе повече от 10 грама, тук бе нула.
        Горещо препоръчвам и аз родната продукция.
        0886 854 174

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X