Обява

Свий
Няма добавени обяви.

покупка на Фронтера Спорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • покупка на Фронтера Спорт

    Здравейте колеги, искам да купя една Фронтера Спорт2.0и, но докато я пробвах ми изключи лоста на 4х4.Включих на бавни-никакъв проблем, пак включих на 4х4 бързи и пак изключи.Колкото и да опитвах не можех да мина повече от 40-50метра без да изключи.Някой имал ли такъв проблем и какво би могло да бъде, сътветно струва?
    Иво Илиев
    0888 008 661
    JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

  • #2
    От: покупка на Фронтера Спорт

    С тази здрава кутия, пак си помисли да я купуваш ли.За да плюе раздатката лоста, доста други работи вече са мъртъвци.
    Парите са си твои, аз не бих ги дал за този екземпляр.

    Коментар


    • #3
      От: покупка на Фронтера Спорт

      Вслушай се в съвета на maxxx. Аз бих постъпил както те съветва.

      Коментар


      • #4
        От: покупка на Фронтера Спорт

        Ако ти я дават за някаква смешна цена или ти я подаряват/не се шегувам/ я вземаи!Във всички останали случаи слушаи колегите Maxxx и sony bono!
        Успех!
        Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

        Коментар


        • #5
          От: покупка на Фронтера Спорт

          Виж гумите (предни - задни) да не са различен размер или марка. На мен от това ми плюеше раздатката.Моите бяха един размер но различна марка и разликата беше около 3-4 см в обиколката на гумите.
          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

          Коментар


          • #6
            От: покупка на Фронтера Спорт

            На моменти сам се изумявам колко могъщ звяр е търсачката.
            В темата, дето съм дал са всички възможни отговори по твоя казус.

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8450

            Коментар


            • #7
              От: покупка на Фронтера Спорт

              Първоначално публикуван от batije Преглед на мнение
              Виж гумите (предни - задни) да не са различен размер или марка. На мен от това ми плюеше раздатката.Моите бяха един размер но различна марка и разликата беше около 3-4 см в обиколката на гумите.
              Ако е от разлика в диаметрите и тръгнала раздатка/ разтегната верига, ще плюе и на бавните.Тоя коптор е мъчен на твърдо в режим 4X4, смятай нататък още колко части в дирекцията са пътници или ще изгърмят в неговите ръце.Цените ги знаем - "народни".

              Коментар


              • #8
                От: покупка на Фронтера Спорт

                Обикновенно обаче е една У образна пластмасова гад която се изтърква и плюе лоста. Не е скъпа но самия факт че се е износила говори колко хиляди километри е изминала на 4х4 или поне хиляди пъти е сменяно от 4H на 4L. Моята е на 256 000 км. и лоста е като камък, няма никакъв луфт и никакво измъкване. Сметни сам тая на колко е....
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  От: покупка на Фронтера Спорт

                  Колеги лоша новина - купих я. Благодаря за съветите, не можах да ползвам търсачката, че всичко беше въпрос на 1 час.Както и да е.Взех колата, сега и търся гуми 15 цола ( на нея са 4 различни по размер), след това отива в сервиза.А от в сервиза или в гората или в ДИТЦ или ВОЛФ.Ще пиша какъв е бил проблема.
                  А някой ако има излишни зимни 15-ки на добра цена да пише.
                  Поздрави и Благодаря
                  Иво Илиев
                  0888 008 661
                  JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: покупка на Фронтера Спорт

                    Първоначално публикуван от ivoiliev Преглед на мнение
                    Колеги лоша новина - купих я. Благодаря за съветите, не можах да ползвам търсачката, че всичко беше въпрос на 1 час.Както и да е.Взех колата, сега и търся гуми 15 цола ( на нея са 4 различни по размер), след това отива в сервиза.А от в сервиза или в гората или в ДИТЦ или ВОЛФ.Ще пиша какъв е бил проблема.
                    А някой ако има излишни зимни 15-ки на добра цена да пише.
                    Поздрави и Благодаря
                    Колега, честит цирей на гръбното продължение, посока юг.
                    И за 1000 лева да си я взел, и агнето да е било от продавача, гарантирам ти филм ала Хичкок, плюенето на бързи е само краен резултат и върха на айсберга.
                    Казвал съм и друг път, дано не съм прав, текста в червено обаче не е в твоя полза, никак.
                    Последно редактирано от maxxx; 28-09-10, 13:23.

                    Коментар


                    • #11
                      От: покупка на Фронтера Спорт

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Колега, честит цирей на гръбното продължение, посока юг.
                      И за 1000 лева да си я взел, и агнето да е било от продавача, гарантирам ти филм ала Хичкок, плюенето на бързи е само краен резултат и върха на айсберга.
                      Казвал съм и друг път, дано не съм прав, текста в червено обаче не е в твоя полза, никак.
                      Благодаря за пожеланията!И на теб безаварийно пътуване.
                      Иво Илиев
                      0888 008 661
                      JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: покупка на Фронтера Спорт

                        Съвсвм скоро колега си купи евтина Фронтера, погледни темата и колко бързо колата замина за продажба, след скоростно наляти 2,5/3к и нулев резултат в цялостен здрав облик на колата.
                        Не се засягай, говорим в технически раздел, правия текст спестява финанси доста пъти.Понякога и технически неразбории на пътя.
                        Просто бъди нащрек за всичко и очаквай всичко, по-добре от самоуспокоение и благи пожелания.
                        Не те плаша, изказвам мнение, дали ще го вземеш предвид е винаги лично решение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: покупка на Фронтера Спорт

                          Няма страшно,Фронтерата е корава машина,с четири еднакви гуми няма да изключва лоста.И при мен беше така,но след като сложих четири еднакви гуми,проблема изчезна.Най вероятно търговеца ги е заменил с каквото е имал под ръка.

                          Коментар


                          • #14
                            От: покупка на Фронтера Спорт

                            Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                            Няма страшно,Фронтерата е корава машина,с четири еднакви гуми няма да изключва лоста.И при мен беше така,но след като сложих четири еднакви гуми,проблема изчезна.Най вероятно търговеца ги е заменил с каквото е имал под ръка.
                            Да де ама това са възможните 50%, нали се сещаш другите 50 какви са? Няма да му стигнат 3 000 лв. за да стигне до гората.... за ВОЛФ виж може и да успее с тях.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              От: покупка на Фронтера Спорт

                              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                              .... за ВОЛФ виж може и да успее с тях.
                              Не ВОЛФ,объркал си се-НАДИН,там събират железата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X