Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раздувки за нива..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Раздувки за нива..

    Къде в Пловдив мога да видя и купя раздувки за нива(може да не им са така имената , но аз така ги знам) ? И към колко пари вървят..? Става въпрос за такива като на снимката, дето излизат от калниците---->Натиснете снимката за да я уголемите

Име:аре беее.jpg
Прегледи:1
Размер:22.4 КБ
ID:5901453
    Ако има подобна тема се извинявам...
    МЕРСИ ПРЕДВЪРИТЕЛНО!!
    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 26-09-10, 12:59.
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

  • #2
    От: Раздувки за нива..

    В магазина на Благоевград има,но са друг тип и вървят комплект с други тунинг екстри.Незнам дали ще има точни като тия

    Коментар


    • #3
      От: Раздувки за нива..

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      В магазина на Благоевград има,но са друг тип и вървят комплект с други тунинг екстри.Незнам дали ще има точни като тия
      В Благоевград ли ? А тез дето са на снимката май са нормалните си
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: Раздувки за нива..

        Много са полезни особено ако караш с по-големи гуми от нормалните. За Пловдив не знам. За София - vladyas имаше такива докато караше Нива.

        Коментар


        • #5
          От: Раздувки за нива..

          Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
          Много са полезни особено ако караш с по-големи гуми от нормалните. За Пловдив не знам. За София - vladyas имаше такива докато караше Нива.
          Поне няма да я мия по вратите, като карам по кални терени после такова търкане пада а с тез раздувки ще се намали макар и малко
          Е и от София става в зависимост от цената..
          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
          Honda Dominator 650
          088ЧЧ93979-->Борис
          0878956Ч38-->Борис

          Коментар


          • #6
            От: Раздувки за нива..

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            .......
            ........ И към колко пари вървят..? Става въпрос за такива като на снимката, дето излизат от калниците
            Ако има подобна тема се извинявам...
            МЕРСИ ПРЕДВЪРИТЕЛНО!!
            Ето тия и темата: http://www.offroad-bulgaria.com/show...E8%F2%E5%EB%E8
            Land Rover Discovery:
            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

            Коментар


            • #7
              От: Раздувки за нива..

              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
              Ааа, мерси за инфото колега. Аз писах раздувки за нива в търсачката и нищо не излезна и затова реших да направя
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • #8
                От: Раздувки за нива..

                Пробвай с "Вежди за калници" продават универсални и не са скъпи.
                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                Dacia Duster 4WD

                Коментар


                • #9
                  От: Раздувки за нива..

                  Като ги гледам, на мен ми приличат на "универсалните разширители" които съфорумник Скорпион продава тук.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Раздувки за нива..

                    Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                    Къде в Пловдив мога да видя и купя раздувки за нива(може да не им са така имената , но аз така ги знам) ? И към колко пари вървят..? Става въпрос за такива като на снимката, дето излизат от калниците---->[ATTACH=CONFIG]250876[/ATTACH]
                    Ако има подобна тема се извинявам...
                    МЕРСИ ПРЕДВЪРИТЕЛНО!!
                    Наричат се универсални уширители на калниците.Тук във Форума имаме човек,който ги прави и то много качествено.Казва се Ивайло-"Скорпион"-0887518051.Ако искаш му звънни и ще ти даде по-подробна информация.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Раздувки за нива..

                      Дааа, мерси много на всички намерих колегата който ги пройзвежда.. Аз си мислех, че има направо готови, само за закрепване, сега има друг проблем не знам точно колко сантиметра е целия калник и колко трябва да се подават(по точно колко е най-добре?), но ще се справя някак си
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: Раздувки за нива..

                        Аз си тъся от тези големите, които се срещат по разните "белгийски" ниви. Ако някой има идея къде се продават , ще бъда благодарен.
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: Раздувки за нива..

                          В София на ул "Казбек", която е пресечка на локалното на "Цар Борис III" една фирма внасяща нови Ниви продава и тунинг аксесоари. Може да погледнеш там за такива вежди. поне по снимките ги имаше като артикули.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Раздувки за нива..

                            Мерси колега, ще го посетя, сещам се кой е магазина.
                            Александър

                            Коментар


                            • #15
                              От: Раздувки за нива..

                              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                              Аз си тъся от тези големите, които се срещат по разните "белгийски" ниви. Ако някой има идея къде се продават , ще бъда благодарен.
                              Рано или късно влиза вода между тях и ламарините и застоява завинаги там.Резултатът после като ги свалиш е плачевен-вежди и калници почти не остават.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X