Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипки на пазара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Джипки на пазара

    Аз не разбирам какво й е супер на темата.
    Ако ще се гледат и обсъждат коли за 5лв., няма лошо, но всеки трезвен и трезво мислещ ще трябва да е наясно, че се захванал с нещо като старт от скрапа.
    Или пък да я направим (темата) един безкраен тюрлу гювеч, в който се пише и пита за коли от 5лв. до 20лв. - най-различни, за най-различни цели, нужди, средства и прочие. След 3 месеца на кой ще е полезна тема от 65 страници с публикации за търсени, но не открити, щото внезапно продадено супер оферти за полу-умрели грандове и супер направени витари...

    Коментар


    • #17
      От: Джипки на пазара

      Първоначално публикуван от fotovideo
      Търся си Toyotka RAV4 96-99, къса база, климатик, в София 0888-361198
      Пусни си обява. Публикацията ти не на място тук.

      Коментар


      • #18
        От: Джипки на пазара

        Първоначално публикуван от ivorus Преглед на мнение
        Е първоначално не търсех "камион" а витара, ама грандчетата предлагат повече за същите пари А оная витарка във Видин е била доста добра. Иначе аз търся джип автоматик, над 100 коня, за предпочитане с климатик и газова. И всичко това за под 5 бона
        то ясно накъде отива темата, та още малко спам, макар и в контекста..........

        влезнал един в магазина и пита:
        - доста заредено е при вас, имате ли хубави и евтини стоки?
        - ........ да, господине, имаме ги - хубавите са на втория етаж, евтините на третия!?!?!?
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: Джипки на пазара

          Вчера гледах една червена витара за хамериканскиа пазар в София кабрио обявена на 3800- протекъл преден десен хамортисьор, дясна врата счупена дръжка, държи високи обороти, гумите нестават, не спира и съединителя кофти отделя, абе да ми я подарят няма да я карам ...
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #20
            От: Джипки на пазара

            Толкова пари имам, за толкова гледам! Колегите споделили за Витарите са ми спестили разкарване до София и Първомай, а ще се радвам ако аз съм спестил разкарване на някой до Монтана и Червен бряг! Темата не е за това кой какво иска, а какво е гледал. Ако се допълва редовно, няма да загуби актуалност. На пазара се предлагат достатъчно боклуци, които заслужават да бъдат опозорени тук, за да не се лъжат хората.
            Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

            LZ1POP

            Коментар


            • #21
              Re: Джипки на пазара

              Какво очаквате от 10-15 годишни коли - да са като нови ?Купувате си джип за 2000 давате още 2000 за ремонт и нещата може и да се получат.

              Коментар


              • #22
                От: Re: Джипки на пазара

                Първоначално публикуван от V.Markov Преглед на мнение
                Какво очаквате от 10-15 годишни коли - да са като нови ?Купувате си джип за 2000 давате още 2000 за ремонт и нещата може и да се получат.
                Очакват да не ги пързалят най-нагло. Ама май са позабравили къде живеят.
                Ако си купиш "джипка" за 2000, тя едва ли ще става за друго, освен за донор. Дори за 6000, пак може да си купиш абсолютен скрап.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #23
                  От: Re: Джипки на пазара

                  Някой оглеждал ли е дискавъри 300tdi,едното червено от Перник и кафявото от Пазарджик.Има ги в мобиле от скоро.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Re: Джипки на пазара

                    Има и една фронтера червена на Горубляне 2.8tdi , CO 06 08 . Нещо за нея може ли да каже някой.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Джипки на пазара

                      Аз също се оглеждам за Паджеро дълга база, десен волан, дизел, автомат, супер селект, но по-старо (мисля 93-95 са моделите).
                      Искам да го ползвам за зимата да дърпа ремарке на снега (предния сезон долу горе се справих с комби дизел).

                      Разгледах има доста англичанки, но и доста въпросителни:
                      1. разлика м/у моделите 2.5 и 2.8?
                      2. всички ли са супер селект?
                      3. има ли модели с блокаж на задния диф?
                      4. слаби места, които трябва да се огледат?
                      5. ... ?

                      Ще бъда благодарен на всякъква информация.
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • #26
                        От: Джипки на пазара

                        Въпрки че търся с ляв волан, мисля че мога да ти отговоря на няколко въпроса:
                        1. 99 срещу 125 к.с. От това което съм прочел по форуми до тук 2.5 изобщо не се препоръчва. Още повече, че при теб ще тегли.
                        2. Не. Аз ги различавам по надписите на скоростния лост (супер селект-а има 4 задвижващи позиции -2H,4H,4HLc,4LLc + N) и/или надписа super select в средата на таблото под схемата на задвижване (тези които не са супер селект, нямат надпис).
                        3. Да. Имат копче пред скоростния лост.
                        4. Ръжда и пукане на глави от прегряване/претоварване

                        Коментар


                        • #27
                          От: Джипки на пазара

                          5. Също така огледай хубаво рамата за изгнило (особенно в задната част). Слабо място им е на паджеротата. Виждал съм екземпляри (предимно внос от Германия) на по 8-9 години с дупки по рамата.
                          M57D30T1
                          W450

                          Коментар


                          • #28
                            От: Джипки на пазара

                            В младост 4 се продава паджеро с десен волан но бензиново.Скоро го заглеждах не е лошо.Около фантастико седи по тротоарите още е с английски номера.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Джипки на пазара

                              Визуално, по приложените снимките, може да се предположи, че е сменян радиатора и вентилатора(надписа с бяла боя Терано 2,7 се ползва от автоморгите за по–бързо намиране на необходимите части).Само по себе си това не е проблем, но и интеркулера стои някак различно (сравни го със снимки на други автомобили от тази марка със същия двигател).Ако, към това прибавиш и неуригиналната маска и решетка...можеш да се позамислиш или най-малкото, да поразпиташ продавача за някакви инциденти свързани с предната част на автомобила

                              Коментар


                              • #30
                                От: Джипки на пазара

                                Ходих преди 2-3 дена да гледам Freelander V6, по обява внесена от Швейцария. Колата имат приличен вид отвън/отвътре, с 2 комплекта гуми.
                                По сервизна книжка е наложителна смяна на ангренажен ремък (3бр + ролки + водна помпа), 6те години срок са поотминали.
                                Другото, което ми направи впечатление е, че казанчето на антифриза направо завря след 5мин. След справка в UK форумите - вероятно прегоряла гарнитура на главата, нещо, което често се случва при 1.8 двигателите. Бълбукането може би се дължи на изгорели газове, проникващи в охладителната система, на мен ми миришеше леко на бензин. Сама по себе си колата е пристигнала на платформа, не е ясно до колко е била в движение преди това.
                                Иначе търговеца в къщата беше готин, веднага провери колко би струвала смяна на ремъците, отстъпи в цената. Останах с впечатлението, че по-скоро не познава автомобила, отколкото опит да скрие нещо. Обявата е свалена междувремено, но колата се намира в Младост 2, на един паркинг над манастира.
                                ZJ 5.9 (x3.5)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X